kombinace karty č. 8

karta č. 8 = nemoc, v kombinaci s kartou:

+ DOBRÉ ZPRÁVY

Dobré zprávy neočekávejte, tyto zprávy budou spíše velmi smutné, i když povedou k dobrým věcem.

+ PŘEKVAPENÍ

Po všech útrapách, které jste poslední dobou zažívali , se vše začíná obracet na lepší cestu. Vaše trpělivost se vám nyní začíná vyplácet.

+ TOUHA

I lesní cesta může značit velké nebezpečí, pokud si nedáte dostatečný pozor. Po bouřce raději do lesa nechoďte, pádu stromu byste se nemuseli vyhnout včas.

+ JISTOTA

Vaše jistoty v bydlení jsou ohroženy. Přijdete o domov svou neopatrností, kdy dáte do zástavy svůj dům či byt , ale nebudete schopni splácet.

+ TRVÁNÍ

Velice se snažíte dosáhnout vysokého postavení, ale nevede se vám. Pokládáte si otázku, proč tomu tak je. Možná jen nenadešel čas, nebo vám úspěch nebyl souzen. Nejste velmi ambiciózní, vše chcete mít hned a děláte mnoho chyb.

+ STRACH

Máte strach z nadcházejícího období, které je velmi deprimující. Měli jste úspěch a autoritu, ale nevážili jste si těchto darů, proto vám budou na nějaký čas odebrány. Je třeba naučit se pokoře a vše se zas v lepší obrátí.

+ KOMPLIKACE

Jste citliví lidé a každou léčbu snášíte mnohem hůře než ostatní. Proto také nemoci bývají zdlouhavé, a to dokonce i banální jako je třeba chřipka. Obraťte se na přírodu, ta poskytuje mnoho léčiv, které vám pomohou sice stejně jako léky, budete je však lépe snášet.

+ SETKÁNÍ

Odmítnete člověka, který vám nabízí nejen své srdce, ale i majetek. O nic takového nestojíte a tento člověk je vám velice nepříjemný, ale on odmítnutí chápe jako zradu a bude se mstít nejen na vás, ale i na vašich bližních. Některým lidem se zkrátka NE neříká, a když už, tak způsobem, díky němuž pochopí, že o vás vlastně ani nestojí a že na to přišel sám.

+ NEBEZPEČÍ

S vašimi zdravotními problémy je to zlé, zvláště když se i ten nejbližší člověk k vám otočil zády a vy nemáte žádnou podporu a tedy ani chuť do života.

+ KOMUNIKACE

Neradi se hádáte a totéž žádáte od ostatních. Vždyť vše se dá vyřešit v klidu, tak proč pouštět uzdu svým emocím?

+ MALÉ PROBLÉMY

Máte starosti s dětmi, kteří mají svůj rozum a nejlépe vědí, co dělat. Vás ale jejich problémy trápí, byť oni si s tím velkou hlavu nedělají.

+ NOVINA

V dnešní složité době, kdy si nemůžete být jisti prací, vaše dítě onemocní a vy si nemůžete dovolit zůstat s ním doma, ani nechat ho doma samotné. Proto zvažujete, kdo by se o něj eventuelně postaral, ale cizím lidem byste ho nesvěřila.

+ PODVOD

Stanete se svědky zločinu, ale budete mít zábrany mluvit. Díky vám může být ale odhaleno mnohem víc zločinů, než si myslíte, proto odhoďte stranou obavy a spolupracujte.

+ DŮVĚRA

Váš příbuzný skonal a nyní nastává rozdělování majetku. Problémy vyvstanou s ostatními příbuznými, kdy budou chtít svůj díl, objeví se i příbuzní,které jste nikdy v životě neviděli.

+ VYJASNĚNÍ

Jste velice důvěřiví a to vás uvrhne do neštěstí. Ale máte kolem sebe dostatek lidí, kteří naštěstí umí rozeznat lest, kterou na vás ostatní chystají.

+ VELKÉ ZMĚNY

Žádné změny vás nečekají, vše zůstane při starém.

+ VĚRNOST

Vaše přátelství s člověkem, kterému jste velice věřili už od malička, je u konce. Tento člověk myslí jen na svůj prospěch a zapomněl na ušlechtilé vlastnosti, kterými oplýval.

+ IZOLACE

Připravujete se na operaci, je třeba být hospitalizováni v nemocnici a velmi dobře se na ni připravit. Se zákrokem jste velmi dobře seznámeni a se vším souhlasíte.

+ OKOLÍ

Nejen v okolí dušiček vzpomínáte na své milované, kteří už mezi vámi nejsou a ani být nemohou. Proto jste na hřbitově víc než doma. Je vám tam velice dobře.

+ PŘEKÁŽKY

Stále myslíte na problémy, které se na vás valí, a ještě jim není konec. Tato skutečnost se vám nelíbí ani trochu, navíc ji budete muset neodkladně řešit.

+ ROZHODNUTÍ

I když máte na výběr ze dvou variant, ve skutečnosti se rozhodnout nemusíte, necháte rozhodnout druhé. V této záležitosti byste se stejně nejspíše rozhodli špatně, tak toto je menší zlo než by způsobila vaše volba.

+ ZTRÁTA

Po dlouhé nemoci přijde zasloužené uzdravení. Není vám souzeno déle trpět, dostali jste druhou šanci, tak se jí chopte a naložte podle svého uvážení.

+ LÁSKA

Milujete svého partnera a on si toho vůbec neváží. Jen vás trápí, nechává si zadní vrátka a neumí se rozhodnout. I když s vámi žije pod jednou střechou, spíše se jen k vám chodí najíst a občas vyspat, ostatní čas tráví s člověkem, který si lásku sice také zaslouží, avšak ne jako vy. Měl by se rozhodnout, zda chce být s vámi, a pak se vším všudy, tedy i s intimním životem, nebo vás opustit a odejít za někým jiným. Neočekávejte změnu v jeho chování, sbalte mu kufry a nekoukejte na to, že je otcem vašeho dítěte. Děti přeci navštěvovat může, ale vy se alespoň přestanete utápět v naději, že by se mohl vrátit.

+ VZTAH

Váš vztah se rozpadá, víte to a přesto s tím chcete stále něco dělat, nechcete to vzdát. Oba jste si tak podobní, a proto to také mezi vámi neklape. Máte stejné názory, bohužel i na rozdělování práce v domácnosti, výchovu dětí. Jeden z vás něco zakáže, druhý to povolí. Nevybudovali jste si ani autoritu před dětmi, natož před sebou samými. Měli byste si dát na nějaký čas pauzu,jen na utřídění myšlenek. Rozmyslete si, jak chcete žít dál.

+ TAJEMSTVÍ

Máte spoustu příznaků, ale lékaři stále nevědí, jakou nemoc vlastně máte. Posílají vás na různá vyšetření, snad již neexistuje odvětví lékařství, které jste neabsolvovali. Nemoc, kterou máte, nikdo nezná, a přitom nepochází ani z psychiky.

+ ZPRÁVA

Očekáváte zprávu, která by vyřešila vaší bytovou i existenční otázku, ale stále nepřichází. Něco jste udělali špatně nebo nedostatečně, a nyní čekáte marně.

+ MILENEC/MILENKA

Procházíte složitým obdobím, kdy se spoléháte jen sami na sebe, a ani sobě příliš nevěříte.

+ SEX

Nebaví vás sex, a vy si lámete hlavu s tím, zda je to partnerem nebo vámi. Nebojte se mluvit o tomto problému se specialistou, vaše sexuální problémy se dají řešit, a celkem v krátkém čase.

+ ŠTĚSTÍ

Přichází konec štěstí, kdy je na čase prožít také něco negativního, abyste si svého štěstí opět vážili. Momentálně s ním zacházíte jako s něčím samozřejmým, proto vám bude odejmuto a vráceno podle zásluh.

+ MYŠLENKY

Přišli jste o miminko a stále se s tím nechcete smířit. Vidíte svět velice černě, vaši blízcí nevědí, co si s vámi počít a volají k vám jednoho psychologa za druhým. Vy se svůj zármutek snažíte utlumit dalším těhotenstvím, které však nepřichází. Zkuste svůj smutek ventilovat, třeba malováním či jinou podobnou činností a opět začněte chodit do práce, ať přijdete na jiné myšlenky. Poté i další miminko půjde snáze, ale nemáte kam spěchat.

+ ČINNOST

Dostáváte se do nejistoty a nevíte, co bude s vaší budoucností. Byli jste u kartářky a ta vám ji nastínila velice černě, ač to není tak zlé a vy nyní nevíte, co si z jejího výkladu vzít a co ne. Použijte i v tomto případě rozum, nebo se obraťte na jiného esoterického poradce, jelikož tato kartářka zřejmě nemá psychologické vzdělání, jelikož neodhadne, jak má kterou skutečnost sdělit.

+ FINANCE

Zavzpomínejte, od koho jste si co vypůjčili. Nejspíše jste zapomněli na jistou půjčku, chystá se k vám exekutor, proto dejte dohromady všechny své pohledávky.

+ POVOLÁNÍ

Jste velice pracovití a přesto si na postup musíte ještě nějakou dobu počkat. Na vyšší místo nastoupí člověk, který si to zaslouží ze všech nejméně a který vás bude jen sekýrovat.

+ OSUD

Trápí vás spoustu věcí, a jelikož jste velmi citliví a vše si berete, nastoupili také zdravotní problémy. Vašemu trápení již bude brzy konec.