kombinace karty č. 9

karta č. 9 = setkání, v kombinaci s kartou:

+ DOBRÉ ZPRÁVY

Velmi dobré kamarádky se k vám chystají na návštěvu, přichystejte jim tedy i vy pěkné uvítání a pohoštění. Vídáte se sice často, ale toto bude velmi slavnostní příležitost, i když o tom nemáte zatím ani zdání.

+ PŘEKVAPENÍ

Chystáte se na zdvořilostní návštěvu, kterou párkrát do roka musíte uskutečnit. Tentokrát však odejdete dřív, než se stačíte posadit.

+ TOUHA

Rozhodli jste se podnikat a vaše podnikání spočívá v nákupu a prodeji zboží, včetně rozvozu a poslání přes zásilkovou službu. Vše posíláte nejraději obchodním balíkem a také lidé to vyžadují. Rozjíždí se vám to velmi slibně.

+ JISTOTA

Vaše sestra vám chystá neobvyklý dárek - brigádu. Nejspíše si myslí, že vás toto

velmi potěší, již je vše domluveno a vy o ničem nemáte ještě ani ponětí.

+ TRVÁNÍ

Pokud už někoho nazvete svým přítelem, tak si musíte být jisti, že si toto postavení ve vašem životě zaslouží. S jedním přítelem si ale být jisti můžete, jedná se o přítele, který vám bude věrný až do konce života. Jel by za vámi kamkoliv, udělal by pro vás cokoliv. Jen nesklouzněte k jeho zneužití a ponižování.

+ STRACH

Počítejte s velmi nepříjemnou návštěvou, nebudete zrovna nadšeni, ale musíte to přetrpět. Návštěva sociální pracovnice je vždy frustrující, ale nemusíte se obávat, vše dopadne dobře.

+ KOMPLIKACE

Rodinné setkání nemůže nic pokazit, jen možná vaše špatná nálada. Nechce se vám mezi mnoho lidí, vaše rodina vždy pozve velký počet lidí bůhví z kterého kolene, ani všechny osobně neznáte.

+ NEMOC

Smutné období pro vás ještě zdaleka nekončí, budete muset sáhnout hlouběji do kapsy. Nemusíte chystat bůhvíjakou pohřební hostinu, i malé pohoštění v této těžké době bude stačit.

+ NEBEZPEČÍ

Již za nedlouho obdržíte pozvánku na velkou oslavu, kde vypukne skandál na mezinárodní úrovni. I když se budete snažit držet stranou od všech i všeho, budete do něho zapleteni také.

+ KOMUNIKACE

Se svou sestrou nemáte příliš harmonický vztah, proto je na čase vážně si

promluvit a nalézt k sobě cestu. Je přeci malicherné se jen dohadovat a dívat se na sebe skrz prsty, když byste mohli být v bližším kontaktu. Máte společné zájmy, názory, ale také milence.

+ MALÉ PROBLÉMY

Čeká vás velká událost ve formě oslavy, příbuzní vám chystají společný dar, na který se složili. Tento dar vás jistě velmi překvapí, jelikož takovou originalitu jistě nečekáte.

+ NOVINA

V dnešní době je snad již každý opatrný, ale vy budete mít možnost setkat se s člověkem velice naivním, který si nechá kdeco namluvit a také všemu a všem bezmezně důvěřuje. Na vás je, uvítat ho v dnešní džungli a naučit ho se o sebe postarat.

+ PODVOD

Existuje člověk, od kterého byste nečekala žádnou faleš a podraz už vůbec ne. Je

jím vaše dobrá přítelkyně, na kterou si nyní budete muset dát pozor. Máte totiž něco, co ona velmi chce a nepřestane, dokud to nedostane.

+ DŮVĚRA

S vaší prací jsou nadřízení velice spokojení, proto také očekávejte malý dárek ve formě prémií.

+ VYJASNĚNÍ

Nemoc se vám stále vrací a ani lékaři si s ní již nevědí rady. Stále nemohou přijít na to, proč tomu tak je. Vyhledáte pomoc léčitele, i když jste stále přesvědčeni, že jsou to jen šarlatáni. Je to ale vaše poslední možnost.

+ VELKÉ ZMĚNY

Toužíte mít stále něco nového, a v tomto vám váš partner vyjde vstříc. Zapomeňte ale na svůj starý život, s tímto dárkem vám začíná život nový. Znamená to hodně omezování, málo času pro sebe a své blízké. Je to závazek na celý život.

+ VĚRNOST

Žijete vedle sebe již hodně dlouho a z vašeho vztahu pomalu, ale jistě mizí zamilovanost a vzájemná přitažlivost. Máte vedle sebe dobrého přítele, se kterým můžete rozebrat cokoliv, ale láska se úplně vytratila.

+ IZOLACE

Je na čase osamostatnit se a odejít na nějakou dobu do ústraní. V soukromí můžete přemýšlet o svém životě, o kladech i záporech.

+ OKOLÍ

Blíží se období plesů a vy stále nemáte vhodné šaty, byť máte šatů plný šatník. Žádné se vám nyní nehodí, jelikož jste vyměnili partnera a tak chcete také vyměnit svůj šatník včetně stylu a barev. Chtělo by to něco vyzývavého, a přitom

nevinného.

+ PŘEKÁŽKY

Čekáte hosty, máte nachystáno pohoštění i program, ale čekáte zbytečně. Hosté se ani neomluví, a to vás bude mrzet nejvíce.

+ ROZHODNUTÍ

Již delší dobu si vaše kamarádka jen stěžuje na svůj život, na svou smůlu, a nechápe, že vás její řeči už přestávají bavit. Snažíte se jí vyhnout, ať již v elektronické diskuzi či při osobním setkání. Vymýšlíte si výmluvy, raději jí řekněte na rovinu, co si myslíte, jinak to zbytečně protahujete.

+ ZTRÁTA

Existuje jen jedna věc na celém světě, která je vám dražší než váš život a tu střežíte jako oko v hlavě. Bohužel právě tato věc vám zmizí a vynaložíte mnoho úsilí, aby se k vám opět vrátila.

+ LÁSKA

Váš vztah dospěl k další fázi, a nyní jsou na řadě zásnuby. Bude to velká událost, kterou si užijete nejen vy, ale také všichni pozvaní. O těchto zásnubách nemáte vědět, vše bude probíhat jako kterýkoliv jiný den, a překvapení se na vás teprve chystá.

+ VZTAH

Máte krásný vztah se svým přítelem a jdete společnou cestou jen s občasnými hádkami. Je na čase přijmout jeho nabídku a říci mu své ANO.

+ TAJEMSTVÍ

Doma nic neřeknete, a vydáte se na schůzku, o které prozatím nemá nikdo nic vědět. I vy sami se tam obáváte jít, tušíte, že by to nemuselo dopadnout dobře, ale přesto to risknete. Necháte však pro jistotu adresu, kam jedete, v šuplíku. Jen pro všechny případy. Kdyby tato schůzka dopadla dobře, měli byste vystaráno na dost dlouhou dobu.

+ ZPRÁVA

Vaše podnikání se slibně rozjíždí a je na čase investovat trochu peněz do reklamních dárků.

+ MILENEC/MILENKA

Váš partner k vám chová ušlechtilé city a jako dar vám dal sám sebe. Přijmete, nebo odmítnete? Záleží na vás, zda tento dar budete opětovat.

+ SEX

Nemáte v poslední době na žádný vztah ani náladu, vyhovuje vám být bez partnera, a tedy i bez závazků a starostí, ale nabídku sexu neodmítnete, zvlášť když je nezávazná.

+ ŠTĚSTÍ

Chystáte se na výlet, a zvažujete zájezd s cestovní kanceláří. Jste z toho nápadu

vysloveně unešeni, již se nemůžete dočkat, až vyrazíte a poznáte nové lidi i s jejich příběhy.

+ MYŠLENKY

Setkáte se s velmi náladovou ženou, která je navíc ještě velmi nešťastná. Pokud nechcete poslouchat její nářky, zkuste se jí vyhnout nebo stanovte pravidla.

+ ČINNOST

Velice vám záleží na určité věci, doslova na ní lpíte a rádi byste ji získali. Ať je to dům či láska či práce, získáte ji jen s obtížemi. Pokud se rozhodnete přesto se nevzdat, bude to dlouhá a náročná cesta k uskutečnění.

+ FINANCE

Ne každému, kdo má potíže s alkoholem, dokážete pomoci. Ženu, kterou potkáte, budete muset předat po čase specialistům, sami si s ní neporadíte. Její závislost na alkoholu je opravdu značná.

+ POVOLÁNÍ

V zaměstnání panují přátelské poměry, můžete se svěřit komukoliv ve vašem týmu, ale přeci jedna kolegyně si vaší důvěru zaslouží nejvíc, jelikož s vámi cítí. Je to velice příjemná dáma.

+ OSUD

Vaší radost způsobenou příjezdem osoby, která vám pomohla dostat se z nejhoršího, končí. Váš život se sice zlepšil, ale nastaly velké komplikace, které již musíte řešit sami.