KRÁL PENTAKLŮ

V hlavě se vám zrodí plán, jak přijít k penězům. Nespouštějte se na nezákonnou cestu, která vede jen do problémů. Raději zapřemýšlejte, jak byste je mohli co nejlépe a jednoduše vydělat, nápadů budete mít hodně, stačí jen vybrat ten nejlepší a uskutečnit ho. Budete optimističtí a přístupni čemukoliv. Lidé vám budou důvěřovat, pokuste se jejich důvěru nezklamat. Možná se dopustíte malých chyb, ale tyto chyby vám budou odpuštěny. Budete se snažit vybudovat pro sebe i svou rodinu zázemí, kde bude každému dobře. Můžete se pustit do nákladnější rekonstrukce, nebo jen změnit ráz svého bydlení. Máte volnou ruku, popusťte uzdu své fantazii a zkrášlete si domov. Můžete si také koupit nějaký obraz či dekoraci do bytu.

Poznáte zajištěného člověka, o kterého projevíte zájem. Budete se snažit o jeho pozornost, vaše důvody však nemusí být zištné. Tento člověk bude přitažlivý, avšak trochu odtažitý. Při navázání vztahu s ním bude tento vztah trvalý, o jeho věrnost se obávat nebudete muset. Nebudete mít důvod žárlit, i když tato vlastnost se u vás projeví. V partnerství jsou důležité finance, ale přesto byste měli myslet také na city. Potřebujete být milováni, i když to na žádnou romantiku nevypadá. Váš vztah je stálý, možná v něm bude převládat stereotyp. V získání ztraceného partnera využijte spíše jeho slabosti, abyste se k němu dostali co nejblíže. Pak už to budete mít jen ve svých rukách.

Při studiu uplatníte soustředěnost. Čeká vás mnoho práce na sobě i svých znalostech, ale můžete se naučit mnohé a využít tyto znalosti k dosažení spokojeného života v budoucnu.

V zaměstnání se budete hodně otáčet, abyste vše stihli. Nic není nemožné, jen si musíte umět zorganizovat práci. Pak vám půjde vše mnohem lépe. Pokud zaměstnání hledáte, přijde finančně výhodná nabídka od staršího muže. V podnikání budete mít mnoho práce, lidé vás budou vyhledávat pro vaši preciznost a porozumění. Budete se snažit každému vyjít vstříc.

Vaše finanční problémy se začnou řešit. Pochopíte, kde děláte chybu, a budete se ji snažit napravit. Pomocnou ruku by vám mohl podat člověk finančně zajištěný, pokud ho o to požádáte. Pokud finanční stránku řešit nemusíte, nějaké peníze vám naopak přibudou. Pokud kupujete nemovitost, nechte si ji prověřit znalcem, ať se neunáhlíte.