VNÍMÁNÍ ANDĚLŮ - 750 kč (nebo 30 €)

objednací kód: 379

Naučíte se naslouchat andělům, vnímat je, spolupracovat s nimi. Naučíte se rozvíjet svou intuici, a tedy i napojení na andělské průvodce. A mnoho dalšího.
jedna lekce: 1 hodina

Počet lekcí si volíte sami, pokud po první lekci budete chtít naučit se více, můžeme v dalších lekcích pokračovat.

KURZ LENORMAND – INDIVIDIÁLNÍ KURZ - 5000 kč (nebo 200 €)

objednací kód: 375

Tento kurs se řídí vaším tempem, jakmile zvládnete jednu lekci, můžeme se pustit do další. Počet lekcí je 10, k poslední lekci po složení zkoušky získáte certifikát o absolvování. Naučíte se vykládat velkou tabuli z karet Lenormand, včetně čtení ze 36 dómů, tedy 36 oblastí. Po tomto kurzu budete schopni sami vykládat z těchto karet.
čas: 10 x 1 hodina

KURZ ANDĚLSKÉHO ORÁKULA – INDIVIDIÁLNÍ KURZ - 5000 kč (nebo 200 €)

objednací kód: 378

Tento kurs se řídí vaším tempem, jakmile zvládnete jednu lekci, můžeme se pustit do další. Počet lekcí je 10, k poslední lekci po složení zkoušky získáte certifikát o absolvování. Naučíte se vykládat velkou tabuli z těchto karet (dostanete jedny také k vlastní potřebě), včetně čtení ze 36 dómů, tedy 36 oblastí. Naučíte se společně s výkladem vnímat také odpovědi andílků pomocí těchto karet. Po tomto kurzu budete schopni sami vykládat z těchto karet.
čas: 7 x 1 hodina

KURZ TAROTU – INDIVIDIÁLNÍ KURZ - 5000 kč 

(nebo 200 €)

objednací kód: 377

Tento kurs se řídí vaším tempem, jakmile zvládnete jednu lekci, můžeme se pustit do další. Počet lekcí je 10, k poslední lekci po složení zkoušky získáte certifikát o absolvování. Naučíte se vnímat každou kartu, naučíte se nejen kombinace, ale také spostu toho, co Tarot dokáže vyjádřit, naučíte se vnímat cestu svou i jiných lidí. Naučíte se používat tyto karty jako součást magie a mnoho dalšího. Po tomto kurzu budete schopni sami vykládat z těchto karet, pracovat s nimi a používat je pro navození toho, čeho byste chtěli dosáhnout. Použití těchto karet je skutečně rozmanité.
čas: 10 x 1 hodina

KURZ VÝKLADU Z CIKÁNSKÝCH KARET – INDIVIDIÁLNÍ KURZ - 5000 kč (nebo 200 €)

objednací kód: 376

Tento kurs se řídí vaším tempem, jakmile zvládnete jednu lekci, můžeme se pustit do další. Počet lekcí je 10, k poslední lekci po složení zkoušky získáte certifikát o absolvování. Naučíte se vykládat velkou tabuli z cikánských karet, včetně čtení ze 36 dómů, tedy 36 oblastí. Po tomto kurzu budete schopni sami vykládat z těchto karet.
čas: 10 x 1 hodina

ASTRÁLNÍ CESTOVÁNÍ - 3500 kč (nebo 140 €)

objednací kód: 380

Opět na vaše přání zařazuji tento kurz. Naučíte se pracovat se svou duší, uvolnit jí a připravit se na astrální cestování, abyste mohli cestovat a poznat tak nepoznané. Po tomto kurzu budete schopni používat také lucidní snění, tedy takové, abyste si ho mohli řídit sami, a tím předcházeli nočním můrám.

sezení: 4 hodiny