láska

Kdo by se nechtěl dozvědět více o lásce a partnerství, o chybách, které můžeme dělat, o lásce, která vstupuje, nebo nevstupuje do našeho života. Láska, partnerství, flirt nebo samota? Co nám kartičky ukazují?

Najděte si dům číslo 24, okolní karty prozradí minulost v lásce, současnost, ale i lásku budoucí, nebo budoucnost v současné lásce. 

1. PŘÍKLAD (posuzujeme karty: 24 + 23 + 9 + 34)

2. PŘÍKLAD (posuzujeme karty: 24 + 33 + 3 + 13 + 35) 

3. PŘÍKLAD (posuzujeme karty: 24 + 19 + 30 + 3) 

4. PŘÍKLAD (posuzujeme karty: 24 + 34 + 10 + 2) 

5. PŘÍKLAD (posuzujeme karty: 24 + 20 + 15 + 31 + 4) 

ŘEŠENÍ

Příklad č. 1

V minulosti jste přišli o člověka, který vám byl velmi blízký. Stále si kladete otázku, proč jste nemohli zůstat přátelé. V tomto vztahu byl překážkou majetek jednoho z vás.

Příklad č. 2

V oblasti lásky jste si byli až moc jistí. Ani jste nepostřehli, že se vám partner vzdaluje. Ovšem pak přišlo miminko a vše se obrátilo - vaše láska je nyní směřována především k vašemu potomku. Stanete se na něj závislí.

Příklad č. 3

Ve vztahu musel nastat rozchod, jelikož tento partner nebyl pro vás, ještě jste k dokonalému partnerství nedospěli. Nejprve si musíte uvědomit, že na každém vztahu se musí pracovat a ne jen přijímat, ale také dávat. Dejte si nyní pozor na to, s kým se intimně stýkáte.

Příklad č. 4

Zapletli jste se s bohatým, avšak velmi nebezpečným člověkem. V tomto vztahu budete jednou šťastni, ale musíte si projít ještě dlouhou trnitou cestu.

Příklad č. 5

Překážky, které vám klade vaše okolí, neznamenají pro vás nic. Jen ať se řeči vedou. Přemýšlíte o muži více než o 10 let starším, se kterým se budete mít velice dobře a s kterým založíte rodinu. Společné bydlení je na spadnutí.