meče: čtyřka

Pusťte se do čehokoliv, co je Vašemu srdci blízké. Nešikovnost se Vám bude vyhýbat. Můžete se však cítit velice osaměle, přátelé na Vás nebudou mít mnoho času. Budete si potřebovat především duševně odpočinout.

V soudním jednání, pokud Vás čeká, dojde na odročení. Můžete také dostat lhůtu ke splnění svých povinností.

Buďte opatrní, a nepodepisujte žádné smlouvy. Je třeba vše si důkladně přečíst, a podpis dobře zvážit.

Budete více přemýšlet, meditovat. Také můžete o pomoc požádat své ochránce, kteří při Vás stojí ve dne v noci. Naplánujte si důležité věci, ať na nic nezapomenete. Nic však neměňte, vše nechte při starém. Raději si rozmyslete vše, co řeknete, ať nepovíte něco, čeho byste litovali. Radujte se z každého dne.

Na cesty se nejspíš vydáte sami, bez přátel a bez rodiny. Samotu budete potřebovat, abyste si mnohé promysleli. Nepřemýšlejte však za volantem, raději zastavte, i kdybyste dojeli pozdě.

Zdravotní stav se začne zlepšovat, i když jen nepatrně. Žádnou další nemocí byste onemocnět neměli.

Možná ani na sex nebudete mít příliš pomyšlení. Miminko se tento rok jen tak nepodaří. Pokud jste bez partnera, žádný se nenachází ve Vaší blízkosti. Tedy žádný, který by za to stál. Pokud žijete v nefungujícím partnerství, je čas říci svému partnerovi "sbohem". Nemá cenu setrvávat v takovém vztahu, který Vám jen ubližuje. V harmonickém manželství dojde na nudný stereotyp, který bude ubíjet více než nedorozumění. Je na čase s tím něco udělat.

Studia není dobré začínat, ještě si rozmyslete, jakým směrem bude Vaše studium směřovat. Pokud již studujete, valné to nebude. Chybět bude špetka odhodlání.. Učení Vám do hlavy příliš nepoleze. Proto si najděte systém učení, jen tak můžete slavit ve studiu úspěchy.

V zaměstnání nebudete mít dostatek sil k dodělání rozdělané práce. Nejraději by sis vzali volno, a to opravdu na hodně dlouhou dobu. Je na čase zapřemýšlet, co by Vás skutečně bavilo, nastane čas na jiné zaměstnání. Lépe, než něco pokazit. V případě nezaměstnanosti volte dobře, mnoho přestupních stanic byste nyní mohli zvolit. Pokud jste na vedoucí pozici, zvolněte a popřemýšlejte, kdo je slabým článkem, kdo vám kazí výrobu.

O finance se budete sice snažit, ale velké výdělky budou v nedohlednu.