meče: devítka

Můžete trpět stihomamem. Může být oprávněný, ale spíše je to jen ve vašich představách. Nemáte zřejmě čisté svědomí, jinak byste se neobávali sledování. Připadáte si zbyteční, o všem moc přemýšlíte. Nic vás nebaví. Také starosti, které je nutné řešit, se na vás povalí ze všech stran. Nebudete vědět kudy kam, zvažujete své bytí. Myšlenky na sebevraždu se snažte zaplašit. Také na nezákonnou činnost raději zapomeňte, vše se dá řešit snazší cestou.

Při negativních myšlenkách onemocníte, vaše nemoc bude zákeřná a zlá. Pokud již nemocní jste, mohlo by dojít ke zhoršení vašeho zdravotního stavu. Velký pozor si dejte na plíce, raději se vyhýbej cigaretám. Také rakovinotvorné buňky by se mohly probudit, proto si na své zdraví dejte dobrý pozor. Také si dejte pozor na svůj život, hazardování by se vám opravdu nevyplatilo. Smrt visí ve vzduchu.

Vaše přání se tento měsíc bohužel nesplní, proto se o to ani nesnažte. Trápí vás určitá záležitost či člověk, budete propadat zoufalství a beznaději. V případě těhotenství očekávej samovolný potrat, či půjdete na interrupci. Ve vysokém stupni těhotenství hrozí předčasný porod.

Doma se dočkáte nedůvěry, budete omezováni zákazem. Je třeba však tento měsíc nějakým způsobem přetrpět. Budete mít celkově smolný měsíc. Nic se vám nepodaří, věci přestávají fungovat, nic není na svém místě.

V partnerství budete trpět představou o rozchodu. Tato představa by se vám mohla naplnit. Dojde k větší hádce. Bojíte se samoty, proto se budete snažit vše s partnerem urovnat. S návratem partnera nepočítejte, ani ho nijak nekontaktujte. Pokud se o to pokusíte, dočkáte se definitivního odmítnutí. Pokud partnera hledáte, nyní raději ne. Vztah by sice vzniknout mohl, ale bylo by v něm mnoho falše. Na neupřímnosti se vztah postavit nedá. A být s někým ze soucitu už vůbec ne.

Při studiu budete mít velké obavy ze zkoušení, a oprávněně. Tento měsíc vám nic ve škole nepůjde.

V zaměstnání vás čekají velké problémy, nebudete si rozumět s nadřízenými ani kolegy. Na cokoliv sáhnete, to pokazíte. Také jiné zaměstnání nehledejte, nepustili by vás ani přes vrátnici.

Finanční stránka nebude dobrá, můžete přijít o vše. V případě dluhů to dojde tak daleko, že váš majetek může být obstaven. Zabezpečte si účet, je velké riziko napadení hackery.