meče: eso

 Ve sporu, který vznikl v minulosti, budete mít navrch. Opět se ukáže, že je pravda na vaší straně. A to i v případě, že se jedná o soudní spor.

Pokud budete absolvovat testy, budete úspěšní. Máte mnoho znalostí, proto se nebojte a jděte směle do toho. Také v rozhovorech budete excelovat, překvapíte ostatní svými názory či znalostmi. Dostanete nápad, který bude sice odvážný, ale určitě bude stát za realizaci.

Pokud se budete muset rozhodnout, učiňte tak neodkladně. Všechna rozhodnutí budou pro dobro věci. Dokážete se soustředit na podstatné věci. Budete úspěšní, jen mějte na paměti, že i úspěch jednoho dne skončí, pokud na něm nebudete dále pracovat. Buďte sebevědomí, pak dokážete mnohé.

Při komunikaci s úřady dosáhnete určité výhody, také zde je zaručen úspěch. Vaše myšlenky budou plynout rychle, snažte se je zachytit.

Nezapomeňte pustit vzduch do svého domova, pročistí se i atmosféra. Problémy se zabývejte postupně, najdete schůdné řešení pro všechny starosti. Ovšem budete se potýkat s nenávistí, které je okolo vás víc než dost. Také byste někoho mohli dostat do kouta, a pak by byl tento člověk agresivní.

Ve vztahu budete aktivnější než váš partner. Prosadíte si svou, ale pozor, abyste to nedělali příliš rázně. Také je nutné vyřešit problém, který visí ve vzduchu. Hlavně v klidu, křikem se nic nevyřeší. Nespokojenost v partnerství byste měli dát najevo, nedržte to v sobě. Pokud se rozhodujete, zda s tímto partnerem zůstat, zvažte radu srdce i rozumu. V tomto vám pomůže rozhovor, který objasní, zda vztah skutečně stojí za to, nebo je na čase jít si každý svou cestou. Pokud je vaše partnerství v pořádku, žádná změna vás nečeká. Pokud jste bez partnera, můžete ho potkat, ale měli byste si hned zezačátku stanovit určitá pravidla. Pokud chcete partnera zpět, nechte to na jindy, nyní není vhodná doba.

Pokud studujete, neboj se zkoušení. Vaše znalosti se projeví a vy i učitelé budete spokojeni. V oboru, kde si nejste příliš jistí, zapojte svou inteligenci. Pokud se chystáte studovat, i byť doma při samostudiu, udělejte to. Rozhodnete se pro správný obor, který uplatníte v budoucnu.

V zaměstnání zapojte také svou iniciativu, bude přijata velmi kladně. Máte bojovnou náladu, kterou využijete nejen v zaměstnání, ale také při hledání zaměstnání nového. Uvědomte si, co by vás lákalo a s chutí do práce.

Nastává velice příhodný měsíc na získání financí, které vám chybí. Také můžete investovat, špatnou investici rozhodně neuděláte, pokud se budete řídit prvním pocitem. Naopak, peníze se vám vrátí i s úroky.