meče: král

Ctižádost Vám nechybí. Ukážete všem, že máte na víc, než si myslí. Nenechte se urážet, máte svou hrdost. Budete na všechny okolo přísní, ale spravedliví. Budete chtít mít poslušnost všech okolo, vyzařuje z Vás charisma, tak toho dosáhnete. Při rozhodování použijete svůj rozum, vyhodnotíte situaci a pak se teprve rozhodnete. Neposmívejte se těm, kteří jsou horší než vy, jednoho dne by Vám to mohli vrátit. Pusťte se do činností, na které jste si v minulosti netroufli, tento rok Vám štěstí přeje. Také můžete sportovat, ať již sami nebo s přáteli. Pasivnímu sportu se raději vyhněte, je čas na čin, aktivitu. Čím rychlejší sport zvolíte, tím lépe.

Popřemýšlíte také o své budoucnosti, jakým směrem povedou Vaše kroky. Můžete dělat více věcí najednou, vše zvládnete v rekordním čase. Tento rok by se na Vás mohli obrátit přátelé o radu, vyjděte jim vstříc a pomozte jim s jejich problémem. Mají k Vám velkou důvěru, a udělají, co řeknete. Měli byste jim nechat prostor také na jejich názor.

V oblasti práva zažijete štěstí, nikdo si nedovolí Vám odporovat. Soudní spor vyhrajete, stejně jako spor osobní.

Pokud jste bez partnera, již máte možná vyhlídnutý cíl své lásky. Nebudete spokojeni, dokud ho nepolapíte do své sítě. Půjdete si tvrdě za svým, až ho nakonec získáte. V partnerství ale očekávejte chlad ze strany svého partnera. Avšak vaše partnerství má šanci překonat všechna úskalí a překážky. O návrat partnera se nepokoušejte, jste pro něho příliš impulzivní.

Pokud studujete, budete druhým napovídat či radit. Ne, že by to neuvítali. Uvolní se pozice, na kterou si již dlouho brousíte zuby. Je na čase se o ni ucházet. V práci za Vámi přijdou kolegové pro radu, či jen budou chtít být ve Vaší blízkosti. Vzbuzujete velkou důvěru, tak je od sebe neodhánějte, ale vyjděte jim vstříc. Pokud zaměstnání hledáte, soustřeďte se na práci, ve které byste uplatnili svou autoritu.

Pokud žádáte o hypotéku na vysněný dům, Vaše žádost bude vyřízena kladně. Finance si budete hlídat, nebudete však počítat každou korunu. Při podnikání získáte více peněz, než kterýkoliv jiný rok. Budete mít hodně zodpovědné práce, a k tomu také zodpovídající příjem.