meče: páže

Potkáte se sice s mladým, zato inteligentním člověkem. Tento člověk vám předá něco ze svého vědění. Může vás mnohé naučit, tak poslouchejte. Jednou se vám rady tohoto člověka budou hodit.

Budete bojovat sami se sebou, budete chtít také svou pravdu ostatním sdělit. Dejte však pozor, jakým způsobem to uděláte. Při nesprávném podání byste si lidi naopak jen znepřátelili. Budete zvídaví, mnoho věcí vás bude zajímat. Nebude vám chybět vytrvalost v jakékoliv práci. Vše ale dobře pochopíte, budete vstřebávat mnoho informací. Při hádce se budete držet stranou. Bude to rozumnější než se do hádky zapojovat. Minulost se znovu ozve, udělali jste mnoho chyb, které vyplavou na povrch. Je třeba se jim postavit. Přátelství může být ohroženo, budete mít rozdílné názory, což způsobí značné problémy. Máte velmi břitký jazyk, který by mohl mnohé zkomplikovat. Čekejte také změnu nálady, tento měsíc s vámi nebude k vydržení. Pokud se v tomto směru umírníte, proběhne měsíc bez větších komplikací. Nekritizujte ostatní, každý má nárok chybovat. Také ostatní vám něco vytknou. Budete se cítit ukřivděně, neuznáte argumenty ostatních.

V partnerství se schyluje k nedorozumění, raději ustupte. Rozhovoru se ale nevyhýbejte, mohl by vyčistit vzduch. Projevte trochu citlivosti, i váš partner si zaslouží porozumění. V neharmonickém partnerství zapřemýšlejte, kde je chyba. Pokud je váš partner jen na obtíž, nedovolí vám svobodně dýchat, pak raději volte samotu. Vztah je o dvou lidech, je třeba se sladit dohromady, pokud to není možné, pak vztah nebude mít dlouhého trvání.

Pokud studujete, můžete se mnohému naučit. Jen dejte pozor, abyste nevstřebávali informace příliš rychle. Více oborů by vám zamotalo hlavu, ztráceli byste se v podstatných bodech.

V zaměstnání očekávejte spíše hádky či nedorozumění. Váš nadřízený vás pokárá za něco, co jste neudělali. V případě podnikání budete mít tendenci zvítězit nad konkurencí. Nebude to však lehký boj. V případě nezaměstnanosti je na čase najít si nějaké zaměstnání.

Finance se budou dnes více utrácet, dejte si pozor, ať jsou k užitku. Zbytečnosti kupovat nemusíte.