meče: pětka

Dostanete se do hádky, jejíž následky vás budou trápit. Proto se tomu snažte vyhnout, žádnou hádku nezačínejte, raději držte své emoce na uzdě. V soudním sporu požádejte o odročení, důvod si již najdete. Nyní byste tento spor prohráli. Možná budete nevrlí, nepříjemní, proto se raději držte zpět. Vyhnete se tak násilí, které nemáte v povaze. I při diskuzi s ostatními byste mohli přijít k úhoně, budou se na vás pro něco zlobit. Nepouštějte se do pěstních soubojů. Problémy se snažte řešit v klidu, jen tak dojdete uspokojivého výsledku. Nekřičte na nikoho. Máte o sobě vysoké mínění, ale vězte, že je spousta lidí lepších než vy. Nepřeceňujte sebe, ani své síly. Mohli byste být veřejně zostuzeni, proto dělejte vše s pílí a s nejlepším svědomím. Pokud se vám zdá život zbytečný, myslete na světlé zítřky. Život je příliš cenný na to, abyste s ním mrhali. Uvědomte si následky svých činů. Vše se dá řešit v pravý čas. Nepokoušej se zvítězit za každou cenu, porážku byste pak neunesli. Nepouštějte se ani do žádného dobrodružství, jelikož byste byli velice zklamaní. Také vaše nápady jsou tento měsíc spíše nereálné, bez naděje na úspěch.

V současném vztahu se od svého partnera oddálíte. Nebudete mít zájem o pokračování v partnerství. Také váš partner se vám bude vzdalovat. Myslete na sebe, na svou budoucnost, a nepodřizujte se. Pokud jste nezadaní, tento měsíc byste si našli partnera egoistického, s nezájmem o vás. Šlo by mu jen o sex, který by se vám v žádném případě nelíbil. Vaše sexuální hrátky by zašly do extrémů.

V zaměstnání na vás může čekat výpověď, či přeložení na méně placené místo. Pokud tento měsíc ustojíte, můžete si oddechnout. Na co sáhnete, to pokazíte. Nemáte zkrátka dobré dny. V případě nezaměstnanosti budete ve špatné náladě, jelikož nemůžete žádné místo sehnat, a nejinak tomu bude i tento měsíc.

V případě dluhů můžete spadnout ještě hlouběji. Může vás také čekat návštěva exekutora. V ostatních případech nechte peníze raději stranou, nikomu nevěřte a nenechte se přesvědčit o skvělé půjčce. Také nikomu peníze nepůjčujte.