meče: šestka

Tento měsíc problémy neřešte. Sice je za vás nikdo nevyřeší, není však vhodná doba na jejich ukončení. Navíc byste se nerozhodli správně, vaše volba by byla špatná. Musíte si také odpočinout. Proto jeďte na výlet či dovolenou a odpočívej. Cestu dopředu neplánujte, jeďte na poslední chvíli. Problémy se budou lépe řešit po vašem návratu. Můžete se cítit lépe, pokud na výlet či dovolenou pozvete také své přátele. Zažijete s nimi spoustu legrace. V žádném případě se s nimi nudit nebudete. Nemusíte cestovat daleko, třeba jen za humna.

Budete měnit názory velice rychle. Uvědomíte si, že je třeba si za svým názorem stát. Je třeba mít pozitivní myšlení. Pokud momentálně řešíte bytovou situaci, pak se budete stěhovat. Zamyslete se také nad pobytem v zahraničí, kam vás to může táhnout. Neutíkejte však od započatého, ani neopouštějte bezdůvodně domov, nemuselo by být cesty zpět.

Rozmyslete si, zda opustíte stávající vztah pro jiný, zda má nový vztah budoucnost. Zvažte všechny možnosti, jak emocionální, tak finanční. Také zvažte, zda druhý vztah opravdu stojí za to opustit vše, co jste doteď budovali. Zvažte, zda se nejedná jen o útěk před problémy. Na druhou stranu zvítězí rozum, srdce bude mít jen malé slovo. V harmonickém vztahu zažijete změny k lepšímu. Pracovali jste na vztahu, nyní budete odměněni. Pokud partnera hledáte, a není vám proti srsti partnerství s cizincem, dočkáte se.

Při studiu se vám bude dařit, přijdete na spoustu nových metod, jak se snáze a lépe učit.

Budete přemýšlet o změně zaměstnání, jelikož stávající práce vás již nenaplňuje. Je třeba zaměřit se jiným směrem. Současný zaměstnavatel vám v tomto vyjde vstříc. Pokud jste nezaměstnaní, můžete najít práci v souvislosti se zahraničním obchodem či v mezinárodní firmě.

Pokud máte dluhy, a nezaplatíte nájem, budete vystěhovaní. Pokud nemáte dluhy, ale ani nijak neoplýváte finančními prostředky, do dluhů byste se mohli dostat. Přijde nečekaný výdaj, který je zapotřebí uhradit. V případě větší finanční rezervy budete investovat, a tato investice se vám brzy vrátí.