☘ PŘEDPOVĚĎ NA ZÁŘÍ 2020 

☘ BERANI (23. 3. - 17. 4.) 

Je čas učení a vzdělávání se. Je třeba projít nejen školou života, setřídit si svůj život, ale také mnohé se naučit. Možná vám chybí trpělivost, nebo máte trpělivost nadbytek a je vám to spíše ke škodě.

Co jste se naučili za celý svůj život, to už těžko se odnaučíte. Někdy vzali jste si i špatné zkušenosti, které vám nyní brání v prožívání plnohodnotného života. Ale nic není tak horké..

Láska dá o sobě vědět asi nejvíce. Můžete se cítit nemilovaní, odstrčení na druhou kolej, i když to váš partner tak nemyslí. Zamyslete se nad tím, zda mu i vy prokazujete lásku, nebo se jen ve vztahu vezete. Svobodní partneři potkají více vhodných, ale i nevhodných možných partnerů, je třeba dobře volit, protože tím si určíte svou láskyplnou cestu životem. Nebo třeba také kamenitou a trnitou. vše bude o vašem správném napojení na člověka a posouzení, co tento člověk do vašeho života přinese.

V pracovní oblasti se vám pracovní zkušenosti budou nyní hodně hodit. Měli byste však zapojit do práce také svou hlavu, své myšlenky, hlavně ty logické. Pak budete excelovat a můžete se i posunout dále, buď profesně, nebo platově.

V tomto měsíci vás často může bolet hlava, ať již  z vědomostí, nebo prostě proto, že stále jen přemýšlíte, jak vylepšit svůj vlastní život a jak dojít spokojenosti. Vyhýbejte se prašným prostředím, kdy prach mohl by se vám usadit na plicích.

 

☘ TVRDOHLAVCI (18. 4. - 21. 4. ) 

Hlavou zeď neprorazíš, říká se, ale někdy i ta nejpevnější zeď povolí. Možná chcete něco dokázat, a stále se vám to nedařilo. Nevzdávejte své sny, neboť tento měsíc i ta nejtvrdší zeď nakonec rozpadne se, jako domeček z karet. Chce to jen věřit svým snům a jít si za nimi.

V lásce čekejte nečekané, a to doslova a do písmene. Láska připravila pro vás mnoho krás, a mnoho zážitků, můžete je nasávat, můžete si užívat, můžete lásku rozdávat. Máte možnost nyní najít toho správného partnera pro život. A pokud ho již máte, hýčkejte si ho, a dejte mu najevo, že má u vás své místo.

Práce chystá se nová, nebo také jen nové úkoly ve stávající práci. Podnikatelům sjedou se noví zákazníci, budou mít dostatek práce, jen neusnout na vavřínech. Pro zaměstnané se toho sice moc nezmění, možná více práce, pokud ji přijmete a budete ochotni udělat také něco navíc. Pro nezaměstnané se naskytnou příležitosti k získání dobré práce, tak se dejte do hledání, naslouchejte, a určitě naleznete.

Penízky jsou kulaté, aby se kutáleli. A nyní se rozhodly, že se budou kutálet k vám, tak ohněte svůj hřbet a seberte je. Máte také možnost na menší výhru, tak proč to nezkusit.

Dejte si pozor na ústa, ať neřeknete něco, co by vás pak mrzelo. A ústa a krk nyní souvisí také s oblastí zdraví, kdy může se objevit angína, nachlazení, nebo pozlobit by vás mohlo štítná žláza.

☘ BÝCI (22. 4. - 18. 5.) 

Rodný dům a návrat domů. Přesně tam budou nyní vaše kroky směřovat. Zamyslete se nad tím, co by vás mohlo k návratu lákat, a s chutí do navrácení se do dětských let. Tam nejdete svou vlastní cestu, kterou jste ztratili. Tam najdete bezstarostnost, kterou nyní potřebujete k dalšímu putování životem.

Možná máte lásku doma, nebo se s někým scházíte, však nyní mohla by se ozvat láska z minulosti, a je jen na vás, jak s tím naložíte. Minulost vás dohání i v oblasti lásky, i v dalších oblastech. Vlastně tento měsíc celý je o minulosti, o kostlivci ve skříni. A to i tehdy, pokud jste sami a svobodní.

Práce nová naskytne se také s ohledem na minulost, možná jste tu činnost už vykonávali, možná jste v tom samém podniku už někdy pracovali. Dvakrát do stejné řeky nevstoupíš? Hloupost, alespoň pro vás. Věnujte se tomu, co znáte nejlépe, v čem jste kovaní. Pokud pracujete, možná se vynoří pracovní chyby minulých měsíců, které bude třeba napravit.

Peníze získáte pouze prací, tento měsíc paní Štěstěna nestojí na vaší straně, aby vám dala něco navíc. Nezoufejte, však jste dost šikovní, abyste si vydělali dostatek finančních prostředků.

Dejte jen pozor na svá střeva, budou tento měsíc hodně zatěžována, a mírná detoxikace a jednodenní půst jim rozhodně neublíží.

☘ NESTÁLÍ (19. 5. - 22. 5.) 

Kolo osudu otáčí se, otočí se na dobrou nebo na špatnou stranu? Veškeré skutky uplynulých měsíců se projeví právě nyní. Můžete mít kopu štěstí, nebo také hrnec smůly. Na osud ale nenadávejte, dostanete v tomto měsíci, co si zasloužíte.

Pokud otočí se kolo tím správným směrem, čeká vás šťastný vztah a spokojený domov, usměvavá rodina a také možnost počít miminko, pokud po něm toužíte. V opačném případě musíte za svou lásku zabojovat, podívat se do sebe a vyhrát nebo prohrát, podle toho, jak moc nahlédnete do svojí duše.

Štěstí patří připraveným, a tak je to i v pracovní oblasti. Chytili jste své štěstí za pačesy? Pak můžete být povýšeni nebo žádat zvýšení platu, i v této nelehké době. Jste připraveni na určité pracovní místo? Pak si o něj zažádejte a sami uvidíte, zda jste skutečně připraveni.

Se zdravím si však nezahrávejte, ať tak, či tak. Objeví se neduhy, je třeba zamyslet se nad svými závislostmi, které poškozují vaše zdraví, aniž byste si to uvědomovali. Tento měsíc vám vaše tělo dá jasné signály, proto je neignorujte.

☘ BLÍŽENCI (23. 5. - 19. 6.) 

Spravedlnost blíží se mílovými kroky, a nebude vůbec příznivá. Věřím, že se chováte tak, abyste nikomu neublížili. Justice, zdá se, si na vás, zlobivé, trošku zasedla, a možná v našem světě nedostanete, co zasloužíte, ale v Božím určitě. Proto zpytujte své svědomí a snažte se napravit chyby, kterých jste se dopustili. Každý člověk chybuje, a každý člověk zasluhuje odpuštění. Takže i vy. Napravte staré chyby, napravte nedopatření, která tíží vaší duši. Ale nelekejte se, pro všechny to tak nepříznivé není, jen pro ty zlobivé. A co čeká ty hodné?

V lásce se budete muset více snažit, nastavit svou vlastní spokojenost a hlavně se mít rádi. Pak vás budou mít rádi také ostatní. Ne každý z vás má po svém boku člověka, který prokazuje vám lásku, avšak ke všem takový člověk míří. Vpustíte ho do svého života, nebo spíše vezmete do zaječích?

V pracovní oblasti se nemáte čeho bát, nezaměstnaní mohli by najít práci ve větších podnicích, soukromých, ale přesto s velkým zastoupením v zahraničí. Zaměstnaní budou za svou práci po zásluze odměněni, a podnikatelé budou se muset více přičinit, aby měly příjmy, jaké si představují a zaslouží.

Dejte si pozor na dvanácterník a žlučník, který by se v tomto měsíci mohl nepříjemně ozvat.

☘ DRAKOBIJCI (20. 6. - 23. 6.) 

Krátkodobé štěstí může se změnit ve velké štěstí, pokud to tak bude chtít a cítit. Štěstí hledejte zejména v kruhu rodinném, neboť tam skutečně se ukrývá. Myšlenky na miminko mohly by se tát realitou, tak se do toho pusťte s láskou.

Láska vůbec bude pro vás potřebná v tomto měsíci, však budete muset volit mezi prací a láskou, nebo skloubit obě dvě oblasti dohromady, aby vše fungovalo tak, jak má. Nedá se nyní ani jedna oblast vyzdvihnout. Také pro svobodné objevit se může láska, ale spíše na nějaké slavnosti nebo na místě, kde schází se více lidí. Tam svou lásku nyní potkat můžete.

V pracovní oblasti čeká vás více než štěstí, tak šup šup, hledat zaměstnání, ať nedřepíte doma a jen nevzdycháte, že nic nemůžete najít. Podnikatelé zažijí velký boom, může se vám poštěstit to, co se vám už dlouho nepodařilo nebo nad čím pouze sníte. V zaměstnání sice postup nečekejte, ale ani vyhazov.

Civilizační choroby mohly by se projevit právě u vás. Může to být z přepracování, nebo naopak z laxnosti. Podívejte se proto na svůj život, zda by si nezasloužil maličkatý restart.

 

☘ RACI (24. 6. - 20. 7.) 

Zapojte ženskou energii, budete ji tento měsíc velice ptořebovat. Myslete především srdcem, neboť srdce a rozum v tomto měsíci bude ve značném nesouladu. 

V oblasti bydlení se pro vás celkem nic nemění, spíše je tu stagnace, pokud plánujete rekonstrukci nebo celkovou změnu. Je lépe vyčkat na příznivější období. To však neznamená, že si nemůžete udělat radost a něco malého do svého domova pořídit.

Láska je na cestě, a na této cestě ještě chvíli zůstane. Blíží se bouře, velká bouře, a to především uvnitř vašeho vlastního srdce. Potkáte mnoho zajímavých lidí a budete na pochybách o svém vlastním vztahu. Pokud čekáte na partnera, ještě nějakou dobu si počkáte, neboť tento měsíc není příznivý pro nalezení lásky na celý život. 

V práci se vám ovšem bude dobře dařit, vaše práce pokvete a vy s ní. Je třeba dát jen pozor na zbrklost, která by vám mohla jako jediná ublížit. 

Penízky k vám pomalu vplouvají, a pro mnohé z vás to bude znamenat finanční stabilitu. Penízky jsou však spojené především se zaměstnáním nebo podnikáním, tento měsíc jsou šance na výhru velice malé. Také vás v této oblasti čekají menší výdaje, ale nic, co by se nedalo zvládnout. 

Lymfa však v tomto měsíci dostane pořádně zabrat, toxinů je třeba tělo zbavit. Také bude možná zapotřebí navštívit dentistu, vaše dásně v tomto měsíci budou hodně citlivé a je možné, že se vám některé zoubek pokazí. 

☘ MILOVNÍCI (21. 7. - 24. 7.) 

Hádky na pracovišti nemáte vůbec zapotřebí. Máte svou pravdu a ostatní ji mají také. Záleží na úhlu pohledu. Tento měsíc dává vám hádavost, a na toto byste se měli soustředit a dát si na to pozor. Vše se dá vyřešit v klidu, nebo ustoupit. Není to hanba, moudřejší vždy ustoupí, říká se. Neobhajujte ani svou pravdu, však ostatním tuto pravdu ani nepodsunete, ani ji neobhájíte.

Bydlení by mělo být stabilní, zde netřeba něco obzvlášť řešit.

Láska poskytuje velké možnosti, ať již svobodným, nebo zadaným. I v této oblasti můžete být nyní hádavější, rozladění, nespokojení. Zkuste se spíše zamyslet, odkud pramení vaše nespokojenost a v klidu si s partnerem promluvte. Nic není takové, jak se na první pohled zdá, a vše se dá řešit. Tak na to v lásce nezapomínejte.

Pracovní oblast možná přinese černé mraky a zklamání, avšak jen chvilkově a dočasně. Nemůžete udělat v práci více? Nemůžete se na svou práci podívat z jiné perspektivy? Určitě to dokážete, pokud budete jen trošku chtít. V opačném případě vám hrozí výpověď. Pokud jste nezaměstnaní a pohovor vám nevyjde, nebo vás odmítnou před tím, než na pohovor půjdete, nezoufejte, a neházejte flintu do žita. Třeba jen pro ně nejste tím správným člověkem a oni tou správnou firmou pro vás. Hledejte dál a nenechte se tím rozhodit.

Penízky můžete získat díky svým znalostem, nebo dovednostem. Je spousta věcí, co byste mohli dělat, na čem pracovat, aby byl vaše finanční situace podle vašich představ.

Věnujte péči svým vlasům a nehtům, nezapomeňte na výživu také pro ně. Vlasy se vám mohou lámat nebo více vypadávat, stejně jako nehty mohou být náchylnější k lámavosti.

 

☘ LVI (25. 7. - 20. 8.) 

Lvi čeká tento měsíc úspěch a uznání. Můžete využívat svou autoritu, nebo se posunout zase kousek dál na své životní cestě. Pokud mluvíme o úspěchu a uznání, tak především v lásce a práci.

Láska pro nezadané přiletí jako šíp z čistého nebe, a možná vás seznámí někdo z vašich přátel či známých. Nebraňte se jakémukoliv setkání, protože máte šanci potkat svou osudovou lásku, se kterou můžete projít celým svým životem.

Bydlení své možná zanedbáváte, možná nemáte co v této oblasti řešit. Obojí je v tento měsíc možné.

Práce přinese nejen uznání, ale také nový směr. Záleží na vás, kam až se posunete, a můžete nyní mířit hodně vysoko. Jen dejte pozor na svůj nosánek, aby nevyrostl společně s vámi. Pád by byl jistě hodně nepříjemný. Zachovejte si pokoru a dobré srdce.

Pak i penízky se k vám obrátí čelem, cokoliv dobře investujete, to se vám vrátí z jiné strany. Můžete uvažovat o hypotéce, můžete dokonce pomýšlet i na los nebo zkusit štěstí v loterii. Nebudou to miliony, ale na vylepšení vašeho rozpočtu by to mohla být zajímavá částka.

Soustřeďte se také na sebe, na svou postavu. Tento měsíc mohli byste zhubnout, nebo také přibrat, podle toho, jak si to ve své hlavičce nastavíte. Konec je s kily bolesti, konec je zlověstnému dívání se na sebe do zrcadla. Nezapomínejte na pohyb a správnou a vyváženou stravu.

☘ NEVINNÍ (21. 8. - 24. 8.) 

Spokojenost a odpočinek po zasloužené práci, to je to, co vplouvá tento měsíc do vašich životů. Můžete odpočívat, užívat si života, nic neřešit. Nechte svůj život jen tak plout, a nebraňte se novému.

Bydlení máte spíše v práci, jste tam častěji než doma, a vaše drahá polovička to již začíná citelně pociťovat. Naplánujte si krásný výlet, nebo jen večeři ve dvou, ať také ví, že vám na ní či na něm záleží.

V lásce objevují se překážky, které je třeba odstranit. Věnujte svůj volný čas lásce, rodině. Nový vztah může vzniknout za předpokladu, že jste ochotní jít do rizika, risknete seznámení a lásku. Především vy, kdož nikoho vedle sebe nemáte. Lásku můžete potkat kdekoliv, tak vyrazte a lovte.

Práce především pro širší veřejnost bude plodná, a také podnikatelům se nyní bude dobře dařit na to, aby si vzali dovolenou a trošku vypnuli. O penízky se bát nemusíte, zase budou objednávky, práce v zaměstnání na vás počká, a vy, jež práci hledáte, odpočívat také potřebujete, zejména psychicky.

Dejte si však pozor na klouby, zejména kolenní, ty by se mohli ozvat ostrou bolestí. Také svaly by mohly dát najevo svou nespokojenost, nezapomeňte tedy na vitamíny, zejména kallium a magnezium. Prospějete tím svému zdraví a odpočinete si.

 

☘ PANNY (25. 8. - 20. 9.) 

Láska hory přenáší, a vy to moc dobře víte. Přemýšlet o lásce a snít, to není nic pro vás. Láska se musí prožít, darovat, přijímat. A to se po vás tento měsíc přesně chce. Soustředit se na lásku, na domov, na ty, jež milujete. Pak jistě dojdete velkého štěstí. Proč přemýšlet o lásce, když jí můžete mít vedle sebe, pokud jste svobodní. Proč přemýšlet o lásce, kterou neprojevíte v partnerství, nebylo by lépe dát partnerovi či partnerce najevo, jak moc si jí vážíte a jak vám na ní záleží? Láska je tu a klepe na dveře. Zda jí vpustíte dál, to už je na vás samotných.

Práce zdá se prosluněná, i když menší trhliny pochopitelně má. Soustřeďte se však na to, co vám práce nyní může přinést, a těch pár malicherností pusťte z hlavy. Pak dojdete ke stabilní a stálé práci, která vám bude vyhovovat. Také pokud hledáte zaměstnání, je na čase zrealizovat své touhy.

Penízky mohou připlout k vám, pokud vynaložíte více úsilí v pracovní oblasti. Není vám tento měsíc souzeno štěstí ve hře, zato je vám souzeno štěstí v lásce.

Dejte si pozor jen na chmurné myšlenky, které mohly by přinést do vašeho života mnoho nemocí, a o to určitě nikdo z vás nestojí. Také se mohou objevit nemoci dávno zapomenuté, které vás dlouhé roky již netrápili. Buďte na sebe více opatrní.

 

☘ VÁHAVCI (21. 9. - 24. 9.) 

Váhavci váhají, a v tomto měsíci převážně v oblasti bydlení. Je domov skutečným domovem? Nechybí tam náhodou něco? Nebo někdo? Tak co s tím, milí váhavci, uděláte? Můžete sedět v koutě a nedělat vůbec nic, pak tento měsíc ale nebude stát za nic. Nebo zvednete svoje prdelky a něco s tím uděláte. Nemusíte se stěhovat, spíše zaplnit domov láskou. To je to, co tento měsíc od vás očekává, aby vám mohl také snést dary.

V lásce je to s vámi složité - na jednu stranu byste chtěli lásku, na druhou stranu ji neumíte projevit. Někteří z vás jsou zakřiklejší a bojí se odmítnutí, někteří z vás zase příliš tlačí na pilu. Každý se podívejte na svůj milostný život, a uvidíte, zda spěcháte vpřed, nebo naopak zůstáváte stát na svém pomyslném rozcestí.

Práce naskytne se nová, a to nejen jedna. Můžete i v tomto případě volit, a neprohloupíte, nebo zůstat tam, kde jste nyní, a neprohloupíte ani zde. Je to na vašem nutkání, jak sami to cítíte.

Penízky vzbuzují spíše obavy a dohady, jsou tu vidět různé smlouvy, které vám podřežou větev pod nohama, proto není moudré v tomto měsíci toto řešit. Nespokojenost v této oblasti se projeví u mnohých z vás, jen pár šťastlivců bude opravdu v této oblasti spokojeno. Ale je to opět jen na vás samotných, pokud přiložíte ruku v zaměstnání, nebudete se mít zase tak zlo.

Dejte si pozor na kosti své, kdy hrozí pár zlomenin při nepozornosti a zbrklosti, také  by si vaše kosti zasloužili řádnou výživu, která jim chybí. Ať tak či tak, nezanedbávejte se a udělejte také něco pro své zdraví.

 

☘ VÁHY (25. 9. - 21. 10.) 

Nebezpečí je někdy blíže, než si člověk myslí, a přijde ze strany, kde se to vůbec neočekává. Proto sledujte veškeré signály, abyste se nebezpečí včas vyhnuli. Dejte si pozor na cestách, zejména automobilem, dejte si pozor na pokuty. 

Bydlení zejména v obecních nebo státních bytech bude trošku problematické nyní, na druhou stranu je zde jistota bydlení po dlouhý čas. To platí i v domech nebo ostatních bytech. Nemusíte se o svůj domov bát, jen se ho snažte trošku zvelebit. Stěhování v tento čas nezdá se jako nejlepší nápad.

Láska je kapitola sama o sobě. Jděte si za svou láskou a ona vám půjde naproti. Možná budete mít jiné názory než vaše drahá polovička, zkuste ji vyslechnout a nemějte hned svou vlastní pravdu. Zkuste hledat zlatou střední cestu ve svém vztahu. Pokud lásku nemáte, pak můžete ji potkat na cestách, rozhodně u vás doma nezaklepe. Je třeba se nebát vstoupit do vztahu, nehledat chyby a nebát se odmítnutí. 

Práce budete mít nad hlavu, vplouvá do vašeho pracovního života něco nového, vzrušujícího. Ne vždy ale v této oblasti budete spokojeni, neboť hrozí také mnoho úředních kontrol, na které je třeba se připravit. 

Penízků byste tento měsíc měli mít dostatek, ale také se rychle mohou rozkutálet, je třeba zvážit, které výdaje jsou potřebné a které nikoliv. 

Játra a kůže - to jsou dvě oblasti, které se ozvou. Nepijte příliš alkoholu a jezte střídmě. I pro abstinenty platí tyto dvě oblasti, zřejmě jste příliš zatěžováni, nebo je na vás naložen větší díl zodpovědnosti, než unesete. 

☘ OBEZŘETNÍ (22. 10. - 25. 10.) 

Co jste zaseli, to také sklidíte. Je čas žní, a záleží nyní pouze na vás. Nenechte plody svého snažení přezrát. Vám není tento měsíc co vytknout, a také věštba pro vás bude asi velice příznivá.

Započaté stěhování tento měsíc dovedete do zdárného konce, pokud chcete hledat pronájem, najdete. Pokud však máte vlastní bydlení, je na čase odpočívat a čerpat energii na pozdější dobu, kdy bude třeba něco vylepšit. Tento měsíc ne. Tento měsíc je o zaslouženém odpočinku.

Rozhodnutí v lásce a s láskou, tak by se dala charakterizovat tato oblast právě pro vás. Dejte najevo tomu, koho milujete, své city. Dejte do toho srdce a lásku, zvolte vhodná slova, a setkáte se s opětováním lásky. Je již jedno, zda je to někdo, koho byste chtěli mít vedle sebe, nebo někdo, kdo již vedle vás delší či kratší dobu dlí.

Práce přinese úspěch i penízky, proto se o to můžete v tomto měsíci přičinit. Zaměstnavatel by vám měl vyjít vstříc, pokud jste v předchozích měsících dobře pracovali, a byl s vámi spokojený. Hledat novou práci si můžete zejména ve finanční oblasti, nebo s lepším platovým ohodnocením, než máte nyní.

Penízky můžete investovat do důležitých a prosperujících projektů, však jestli jich máte málo, rozmyslete si veškeré investice.

Po zdravotní stránce je třeba upozornit především na nervy a hlavu, nepřemýšlejte neustále, a nechte svůj mozeček také odpočinout, alespoň v noci, nebo se vám odmění migrénami.

 

☘ ŠTÍŘI (26. 10. - 20. 11.) 

Něco ve vašem životě končí, a něco nového začíná. Je třeba dát prostor všem záležitostem, které již ve vašem životě nemají místo, aby se odebraly do věčných lovišť, aby uvolnily cestu něčemu jinému. Neželte toho, co vás opouští, a věnujte pozornost tomu, co přchází nebo touží vejít do vašeho života. 

V oblasti bydlení je třeba zaměřit se na své vlastní pocity. Zvelebit svůj dům, udělat v něm něco jinak, nad čím třeba delší čas uvažujete. Bydlení bude pro vás v tomto měsíci zásadní, a změny, které započnete, můžete dokončit v tomto měsíci, nebo později, záleží na vaší vložené energii. 

V lásce dente si pozor na malé lži, které jsou možné nevinné, ale zato zásadní pro váš vztah. Také pozor na mladší osoby, zejména muže, pokud byste se s nimi zapletli, nebylo by to do budoucna pro vás vůbec příznivé. Ve vztahu možná uděláte nejedno rozhodnutí, proto volte dobře a naslouchejte svému srdci. Možná vás dávno srdce táhne jiným směrem, a nyní je na čase se rozhodnout. Pokud jste svobodní, dejte pozor na sladké řečičky a dívejte se spíše na činy než na slova. Láska může také vzkvétat, v případě stabilních vztahů, a můžete uvažovat o miminku, pokud toto ve svém srdci máte.

Nová práce už ťuká na dveře, pozorně naslouchejte, a klidně ji vpusťte do svého života. Nemusí se však jednat jen o novou práci, ale o povýšení ve stávajícím zaměstnání nebo posun v podnikání. Pokud podnikáte, nebo se zabýváte realitní činností, pak by se vám tento měsíc mělo velice dobře dařit. 

Penízky je třeba více si hlídat, ale můžete také upustit nejeden chloupek, a zkusit štěstí třeba v loterii. Tento měsíc je štěstí na vaší straně, tak ho zkuste chytit za pačesy, další příležitost by se vám naskytnout již nemusela. Nemuselo by se přitom vůbec jednat o malou částku.

V oblasti zdraví je třeba dbát především na pohlavní orgány a oči. Možná je také návštěva lékaře. Mohou vás pobolívat klouby, věnujte tedy pozornost i této oblasti. 

☘ NEBEZPEČNÍ (21. 11. - 24. 11.) 

Velké změny vplouvají do vašeho života, a týkají se lásky a rozhodnutí. Je na čase vydat se již cestou svého srdce, za tím, koho milujete, a kdo miluje vás. Štěstí stojí na vaší straně, tedy se nebojte udělat tento krok, i když to pro vás není vůbec lehké. Láska pak rozkvete, a vy posunete se do světa štěstí. Také lidičky, kteří nemají partnera, nemají ani žádného vyhlédnutého, mohou se vydat na cestu za láskou.

Pak i bydlení bude pro vás radostí, pak i domov bude skutečným domovem. Nebojte se udělat změny ve svém životě. Plodné změny.

V pracovní oblasti bude vám přát štěstí, tedy pokud hledáte a nemůžete nalézt zaměstnání, pusťte se do hledání. Obor zaměstnání máte ve své hlavě, stačí ho jen vylovit. Pokud podnikáte, soustřeďte se také na odpočinek, práce vám určitě neuteče a nemusíte v ní trávit veškerý svůj čas.

Penízky zdají se být dobré, pokud s nimi umíte dobře hospodařit. Můžete se pokusit získat nějaké penízky v loterii, ale zde je možnost pouze tisíců než větších částek.

Věnujte pozornost svému zažívacímu ústrojí, váš žaludek si zaslouží pravidelnou stravu, proto se neodbývejte ani v tomto.

 

☘ STŘELCI (25. 11. - 19. 12.) 

Kdo chce lásku, musí o ní bojovat. Tak by se dalo shrnout téma právě pro střelce na měsíc září. Tento měsíc nic nedostanete jen tak, a lásku už vůbec ne.

Bydlení je maličko ohroženo, dejte pozor na zloděje, pořádně za sebou zamykejte dveře. Také přírodní síly by mohly způsobit nemalé škody. Pokud byt či dům si zabezpečíte, pak vám nic z tohoto nehrozí. Je to také doba pro stěhování, na lepší místo, je možný i pronájem. Volte ale dobře, neboť ne vše je takové, jak se to tváří.

Lásku si tento měsíc budete muset vybojovat. Lásky přicházejí a odcházejí, a zda na konci měsíce bude vaše srdce plápolat, nebo plakat, bude záležet jen na vás. V každém případě máte lásku tento měsíc na své straně, tak jí hýčkejte, hledejte, nechte ji vplout do svého života a hlavně se o ni dobře starejte. 

V práci nastává pár změn, možná se budete rozhodovat o odchodu ze současného zaměstnání nebo ukončení podnikání. Tento měsíc moc klidným pracovním dnům nepřeje. Pokud se chystáte na změnu, pak je nejvyšší čas něco pro to udělat, a ne jen o tom povídat nebo snít. 

Menší příjmy a větší výdaje by vám mohly vehnat do mysli chaos a neklid. Neznepokojujte se tím, nechte vše plynout, však bude zase lépe. 

Dejte si pozor na ledvinové či žaludeční kaménky, pečujte o sebe, a tělo se vám za to odmění. Můžete také začít více hubnout, pokud je to záměr, a rozhodli jste se pro to sami, pak vám tento měsíc vyjde vstříc. Mohlo by se však také jednat o hubnutí ze starostí a stresu, tak na sebe buďte co nejvíce opatrní. 

☘ JEDNOROŽCI (20. 12. - 23. 12.) 

Myšlenky plují jako mráčky po nebi, a přinášejí nové výzvy. Nové myšlenky, nové možnosti, to je to, na co je třeba se připravit tento měsíc. Budete mít v hlavě spoustu nápadů i myšlenek, ne všechny jsou špatné a některé z nich mohli byste zrealizovat.

Domov vypadá stálý, i když u mnohých z vás dalo by se něco vylepšit. Napadá vás něco? Tak se chopte této myšlenky a přiložte ruku k dílu.

Co člověk narozený v Jednorožci, to jiný osud v lásce. Obecně by se ale mělo v lásce dařit, pokud nestojíte na prahu rozhodnutí mezi dvěma partnery. Tam dejte na své srdce, to vás povede k tomu pravému. Je třeba zamést si před vlastním prahem a očistit lásku do vyšších vibrací. Láska nevypadá tento měsíc vůbec zle, spíše naopak. U každého z vás je nějaký člověk, který by vám snesl modré z nebe, stačí se jen dívat srdcem kolem sebe.

Pracovní oblast skýtá mnoho možností, i těch byste se mohli chopit. Někteří z vás dostanou se o stupínek výš, někteří zamíří do krajin mimo naší republiku, někteří posunou se na jiné místo. Stálost v práci nyní nehledejte. Můžete také zůstat na místě, které nyní zastáváte, však stagnace v tomto směru hrozí a stres.

Penízky zůstanou bohužel (nebo bohudík u některých z vás) takové, jako byli v předchozích měsících. Jen se splácením dluhů bude maličkatý problém, ale snažte se vše řešit, ukrátíte si mnoho problémů v budoucnu.

Pokud chystáte se na operaci, pak zvažte, zda se nedá o nějaký ten čásek posunout, tento měsíc není příliš vhodná doba pro operace, pokud na ní skutečně nemusíte.

 

☘ KOZOROZI (24. 12. - 18. 1.) 

Domov je tam, kde máte své srdce, kam se těšíte každý den, kde vládne klid a mír. 

Domov je třeba trošku zvelebit, avšak k tomu nebudete mít dostatek času, neboť budete pracovně velice vytíženi. Pokud máte v plánu stěhování, můžete se pustit do příprav, ale zřejmě ty přípravy necháte na své drahé polovičce nebo na rodičích. 

V harmonickém vztahu netřeba hledat nějaké chyby, protože tam prostě tento měsíc nebudou. Věnujte se své lásce, i přes malé množství času, ať také vidí, že vám na ní záleží. Pokud hledáte partnera, je vhodná doba rozprostřít své sítě, nějaké malé rybičky se vám do ní chytí. A třeba ulovíte i zlatou rybku, která splní mnoho vašich přání.

Práce bude dostatek, pokud přiložíte ruku k dílu. Tento měsíc budete nabiti pozitivní energií, i když některé negativní budou se snažit vloudit se do vaší blízkosti. Práce zejména v oblasti energetiky či venkovní práce, práce s duchovními enerrgiemi a práce manuální přinesou kýžený výsledek.

I přes mnoho práce nebudete mít mnoho penízků nazbyt, protože se objevují větší výdaje, které je třeba řešit a neodsouvat je na někdy jindy. Tento měsíc byste si měli zajistit příjem na další měsíce, tedy fyzicky ho tento měsíc mít nemusíte (ale můžete). 

Ozvou se nemoci z minulosti, které hrozí z přepracovanosti a nedostatku času na sebe. Pozor si dejte na své ruce, kde by mohlo docházet k úrazům, ať již zlomeninám, popáleninám nebo problémům s karpálním tunelem. 

☘ KENTAUROVÉ (19. 1. - 22. 1.) 

Falešné a zlé smlouvy tváří se jako přátelé, však hledejte také malá písmenka, tam pravda je ukrytá, a někdy také hodně skrytá, ať neuděláte žádnou chybu. Můžete se setkat také s podomními prodejci, nebo lidmi telefonujícími, a nutícími vám jakékoliv zboží nebo službu. Je opravdu třeba v tomto být hodně ve střehu. 

Bydlení řešit, zdá se, nemusíte, tam by mělo být vše v pořádku, jen pokud vám dochází nájemní smlouva, dejte si pozor, co v nové napsáno je. 

Láska nová a krásná míří do vašeho života, a to ať jste sami, nebo již ve vztahu. Však také ve stávajícím vztahu může se objevit více lásky. Lásku si užijete do sytosti, můžete být také pozváni na romantické rande. Nemějte však nereálné představy, ty si nechte hezky doma, a užijte si každou minutu. Nebo svou lásku můžete pozvat vy sami.

V práci však očekávat můžete překážiy, pokud nepracujete v malé nebo rodinné firmě, nebo pokud sami nepodnikáte. Podnikatelům se na druhou stranu dobře bude dařit, a získají také mnoho nových klientů. 

S penízky je to ale lepší, neměli byste strádat. Avšak lidičkám s exekucemi a insolvencí příliš se dařit v této oblasti bohužel nebude. Ostatní by si na konci měsíce stěžovat neměli. Možná i prodáte pár nepotřebných věcí, které vám zabírají pouze místo, a které již nepotřebujete, a tím si také zvýšíte tento měsíc příjem svůj. 

Zdraví mělo by být vcelku dobré, dodržte přísun vitamínů a minerálů. Pokud jste nemocní, měla by být nemoc latentní a příliš se neprojevovat

☘ VODNÁŘI (23. 1. - 16. 2.) 

Jak staří, moudří lidé praví, láska dá vám půlku zdraví. A o zdraví v tomto měsíci půjde především. Může se u vás projevit vyčerpanost, syndrom vyhoření, stres. To proto, že budete mít starostí víc než nad hlavu. Je třeba starosti, pokud se netýkají přímo vás, ale vašich blízkých, nebo pracovních záležitostí, pustit z hlavy. 

Možná je to i tím, že lásku ve vašem zivotě potřebujete, a schází vám pravá, skutečná láska. Člověk, který by vás miloval tělem i duší. Možná takového člověka máte již vedle sebe, ale hledáte na něm chyby, a nemůžete tedy procítit lásku naplno. Nechte promluvit své srdce, a uvidíte, že láska najde si cestičku k vám sama.

Bydlení by měli řešit pouze ti, kdož bydlí v pronájmu, zauvažovat, zda nenastal již čas poohlédnout se po něčem vlastním.

Na práci si pozor dejte, raděj rychle utíkejte. Ne, tak zlé to nebude, ale pracovní oblast nebude v tomto měsíci příliš nejrůžovější. Mnoho z vás přijde o práci, mnoho z vás nebude se do práce těšit. Je to však jen přechodné období, vydržte to, brzy bude zase lépe. Sehnat nové zaměstnání nebude vůbec lehké, ale nebude ani nemožné, pokud již jste bez práce. Stačí být více otravní, posílat životopisy a nakonec se zadaří.

I přes to všechno by se k vám penízky měli kutálet, avšak jen v omezeném množství. Proto si dejte pozor na výdaje a rozhodně nevolte formu půjčky, neboť byste se dostali do prekérní situace, ze které by nebylo cesty ven.

ORL, to je oblast, která by vás v tento měsíc mohla hodně potrápit. Rýma, kašel a dýchací cesty. Vyvarujte se smogu, a zakouřených místností. 

☘ VODOMILOVÉ (17. 2. - 20. 2.) 

Udělejte si pořádek sami v sobě, ať nezavládne ve vašem životě chaos. Jste velice věrní a stálí lidičky, avšak někdy máte potřebu dokonalosti, a hledáte ji zcela marně. Žádná dokonalost se najít nedá, a i vy máte své vlastní chyby, a přese všechno jsou lidé, kteří vás milují, a berou takové, jací jste. Proto i vy měli byste dívat se na druhé lidi s klidem v srdci, a chaos zcela vypustit ze svých životů, alespoň pro tento měsíc. 

Rozhodování o bydlení bude tím, co je třebs nyní více řešit, je na čase, abyste již měli stabilní domov, kde se vám dobře povede.

Na druhou stranu u vás láska vzkvétá a pokud jste v manželství, posunete se opět o úroveň výše ke spokojenosti. Jen tu spokojenost nechce přijít, nebraňte se jí. Je na čase vztahy spíše utužit, a zbytečně se nehádat. Pokud jste sami, pak čekejte příchod nové lásky, zvláště pokud čekáte na toho pravého, tedy na muže. 

O práci budete hodně přemýšlet, zda není třeba možnost jít dál, na lepší místo, do lepšího kolektivu. Práce na smluvu měla by se objevit v průběhu tohoto měsíce. 

Penízky řešit nemusíte, jen si dejte pozor na podvodníky, ať nenaletíte, a řádně si každou smlouvu i podmínky pročtěte, než se upíšete.

Dejte si pozor na záda, zvláště v křížové oblasti, nepřepínejte se a nezapomínejte na odpočinek. 

☘ RYBY (21. 2. - 18. 3.) 

Zamilovanost a něha vystihuje měsíc září právě pro vás. Zamilovaní budete až po uši, i když možná ne do toho správného člověka. Láska vámi bude prostupovat, ale ne každý si toho všimne, zvláště pak zabedněnci, kteří vidí pouze sami sebe a chtěli by vás pouze vlastnit. Někteří z vás projdou koncem vztahu, aby se objevil vztah nový, nebo abyste do jiného vztahu mohli vstoupit. Zapomeňte na slzy, zapomeňte na chmurnou náladu. Je čas se radovat, veselit, lásku máte přímo před sebou. A pokud plánujete svatbu, s chutí do toho. Ti z vás, na které jsou svatební zvony moc hlasité a jste na začátku vztahu, věnujte se své polovičce co nejvíce a pokuste se jí splnit její sen. Láskou se vám za to odvděčí.

Možná se budete stěhovat, možná jen strávíte s někým moc krásné víkendy. Vše je možné v tomto měsíci. Nebraňte se tedy novým příležitostem, které se vám naskytnou. 

V pracovní oblasti vás čeká jistota, mnohé z vás také přestup na lepší místo či do jiného zaměstnání. Vůbec to ale nebrání tomu, abyste byli šťastni i v této oblasti. 

Penízky umíte vydělat, a tento měsíc bude práce nad hlavu, ještě více, než tomu bylo v měsících minulých. O penízky si nyní nemusíte dělat starosti, budete jich mít přesně tolik, kolik skutečně potřebujete. 

Zdraví vás může potrápit pouze v intimní - pohlavní oblasti, měli byste věnovat více času hygieně (i když nepochybuji, že tuto hygienu dodržujete) právě v těchto místech. Více používat mušličky lásky a chlouby své, prožívat každou minutu v intimitě s tím, koho milujete. Však sami jistě víte, co vám dělá dobře. 

☘ PIRANI (19. 3. - 22. 3.) 

Útulný domov je zárukou lásky i štěstí, aneb jak si kdo ustele... Tak by se dal popsat měsíc září právě pro vás. Útulnost a spokojenost vás bude provázet ve všech oblastech života. Nastavit na spokojenost se můžete hned zpočátku, však také po peripetiích si spokojenost zasloužíte.

Domov je jistota, a jistoty protkají i tento měsíc. Váš domov může vzkvétat, čím více lásky do něj vložíte, tím více lásky se vám vrátí. S domovem souvisí také rodina, která potřebuje trošku povzbudit. Věnujte se tedy nejen sobě, ale i těm, kteří vás mají rádi.

V lásce zavládne také spokojenost, i když v první třetině měsíce mohlo by pár překážek do vašeho vztahu vstoupit, ale pak opět se rozjasní slunce, ohřeje chladné vztahy a vy můžete čerpat lásku plnými doušky. Také nové lásky začnou přicházet do vašich životů, stačí jen mít srdce otevřené dokořán

Práce a penízky - tyto dvě oblasti se budou velice prolínat. V práci je sice stabilita, ale určitá nejistota mohla by zavládnout, ne však vaší vinou. Pokud myslíte také na ostatní, a ne jen sami na sebe, plody ovoce dozrají a vy můžete čerpat jejich sladkost, a to nejen v pracovní oblasti, ale také té finanční.

Možná si dejte pozor na ledviny, udržujte se v teple, ať vám pracují tak, jak mají. Ale jelikož ledviny úzce souvisí právě se láskou a vztahy, tak rada pro pevné zdraví je jasná - udržujte zdravý, láskyplný vztah, a ledviny o sobě nedají znát, vylepší se průtok krve i filtrace právě tímto párovým orgánem.