mince: královna

Je čas na zábavu, tak si ji pořádně užijte. Milujete život a svobodu, tak proč toho nevyužít. Potřebujete si odpočinout od práce a shonu, aktivní odpočinek bude nejlepším řešením. Zasportujte si, zajděte s kamarády do přírody nebo do hospůdky, prostě se bavte. Také můžete pozvat rodinu na piknik či jen procházku přírodou. Jistě najdete společně místo, kam byste se mohli zajít podívat. Spojení s přírodou bude více než potřebné, je třeba si urovnat myšlenky. Nebo vše vypusťte z hlavy, a do přírody vyrazte sami. Nevnímejte nic, jen naslouchejte přírodě. Uslyšíte mnoho krásných zvuků, které si můžete také nahrát a v dobách, kdy vám bude smutno, si je můžete pouštět.

Také si můžete odpočinout při masáži, která vám udělá dobře. Zdraví vám žádné problémy nezpůsobí.

Zatoužíte po harmonickém partnerství, které má budoucnost. Pokud se vám ho nedostává, zažijete velký smutek. Pokud ho však máte, budete milující a oddaní partneři. Zatoužíte se o někoho starat, pocítíte mateřskou lásku. Také byste rádi měli okolo sebe lidi, které máte rádi, čím více, tím lépe.

Pokud jste bez partnera, budete mít potřebu nějakého vhodného k založení rodiny nalézt. Toto by se vám mohlo podařit, vyzařuje z vás krása a laskavost. V případě návratu partnera na něj musíte zapůsobit, nečekejte ihned jeho kladné reakce.

Škola vám problémy dělat nebude, zrovna tak učení. Budete vstřebávat informace, ale musíte si také odpočinout. Je čas vyrazit s kamarády ven, sedět u počítače není moudré.

V zaměstnání vás čeká hodně práce, do které se vám příliš chtít nebude. Je nutné ale splnit své povinnosti. Budete se domů těšit více než jindy. Pokud do práce nemusíte, odpočívejte. Setkáte se se ženou, která vám může pomoci v hledání zaměstnání. Tato žena se v daném oboru vyzná, má přehled a potřebné kontakty.

V podnikání se vám bude dařit, není třeba mít obavy z nedostatku práce.

Hlídejte si své finance, bude vás to svádět k většímu utrácení. Také zřejmě věnujete nějakou korunu potřebným, vaše velkorysost se vám vrátí. Nemusíte hlídat finance, utracené peníze brzy vyděláte nazpátek.