mince: osmička

Máte mnoho koníčků, které můžete dělat. Stačí si jen vybrat. Nepodceňujte se, dokážete i nemožné. Máte mysl otevřenou, dokážete vstřebávat nové informace, učit se novým věcem. Zaměřte se na to, co by vás bavilo nejvíce, a zkuste to. Zamyslete se nad tím, co by mohlo být vaším úkolem na tomto světě, čím se máte zaobírat. Máte předurčenu cestu, jen musíte přijít na to, co je vaším úkolem.

Jste skromní, nic moc nepotřebujete, vystačíte si s tím, co máte. Dočkáte se chvály od člověka, který by vás jindy nepochválil. Tento člověk je přísný, ale myslí to s vámi dobře. Věnujte se i sebemenšímu detailu, který vám mnohé napoví. Vše musí být perfektní.

Pokud partnera nemáte, mohli byste potkat spíše mladšího partnera. Budete se snažit do budoucna pracovat na vztahu, nebude to ale lehké. Tento člověk si bude dělat, co se mu zlíbí. Budete podezíraví, avšak zbytečně. Ve stávajícím vztahu žádné velké změny nečekejte.

Studium je pro vás v současné době to nejlepší, proto se nerozmýšlejte dlouho. Může jít o studium, rekvalifikaci či absolvování kurzu. Z učení mít strach nemusíte, vše se naučíte. V případě, že již studujete, budete mít úspěch. Někdo vám však nedůvěřuje, je načase dokázat, že vás studium baví. Zřejmě se podíváte na látku pro své studium, či někomu se studiem pomůžete.

Pokud jste se rozhodli podnikat, zkuste staré řemeslo, které není příliš k vidění. Je to dobrá práce, zapřemýšlejte nad ní. Také se zkuste podívat po možném studiu tohoto řemesla. Pokud již podnikáte, měli byste se ve svém oboru ještě vzdělávat. Budete mít mnoho zakázek, které bude třeba vyřídit. Pokud zaměstnání nemáte, naskytne se vám příležitost k dlouhodobému perspektivnímu zaměstnání. Bude se jednat o práci ve výrobě s pravidelnou pracovní dobou. Tato práce vám přinese naplnění. V zaměstnání dostanete nový úkol, který je třeba hned vykonat. Tento úkol nemůže dovést do konce každý, vy máte důvěru vedení, tak se ji pokuste nezklamat.

Měli byste se mírnit ve výdajích. Peníze byste měli obdržet, nečekejte jich však mnoho.