mince: sedmička

Je na čase udělat něco pro své zdraví. Sportujte, nebo jděte na procházku. Procházek byste si tento měsíc měli naordinovat co nejvíce, být co nejvíce na čerstvém vzduchu. Ve sportu byste mohli dosáhnout zajímavých výsledků, i sami sebe překvapíte. V rodině vládne spokojenost, kdy nemusíte nic řešit. Při drobných konfliktech byste měli mít trpělivost, brzy najdete uspokojivé řešení. V současné době se v tomto problému příliš věcí dělat nedá, proto to nechte tak, jak to je. Musíte se naučit trpělivosti, vyčkat na správný okamžik. Nic se nedá uspěchat, vše má svůj řád a pořádek. Tak na to pamatujte, ať už budete řešit cokoliv. Budete se muset rozhodnout, zda do svého života pustíte pár novinek, nebo zda vše zůstane při starém. Přijde mnoho nápadů a plánů, které budete chtít uskutečnit. Ještě na ně nenastane ten správný čas, proto je můžete i nadále rozvíjet, nic však pro jejich uskutečnění v první půli měsíce nedělejte, jen byste narazili na problém, který by se v budoucnu těžko odstraňoval.

V neharmonickém vztahu nastává velký problém. Každý z vás si žije svým životem, ignoruje toho druhého. Není možné se domluvit. Také jeden z vás se nad toho druhého povyšuje. Nevěříte si, neříkáte si pravdu. V harmonickém vztahu je možné započít novou generaci, pracovat na miminku. Sdílejte své názory a pomáhejte si. Pokud partnera nemáte, neřešte to. Je třeba být spokojeni sami se sebou, a člověk, který bude ve Vaší společnosti rád, přijde sám. Pokud váš vztah netrvá dlouho, neměli byste jeden na druhého spěchat. Vše chce svůj čas, i láska. V případě návratu partnera nevíte, zda tato šance existuje či nikoliv. Partner bude nerozhodný, proto na něj nespěchejte a dopřejte mu dostatek času.

V zaměstnání dosáhnete dobrých výsledků, jen v tom pokračujte i nadále. Neusněte na vavřínech, byla by to škoda. Pokud zaměstnání nemáte, možná Vám tento stav vyhovuje, ale mohli byste přijít o skvělou příležitost.

V podnikání vás to zřejmě vůbec nebaví, nevidíte výsledky své práce. Musíte být však trpěliví. Nic se nedá lámat přes koleno, nic se nedá uspěchat. I v podnikání byste měli být koncem měsíce spokojení, užijte si tedy každého volného dne jako daru.

Pokud jste se v minulosti snažili vydělat nějakou tu korunku, nyní k Vám přijdou zasloužené peníze.