VÝKLAD KARET NA 1 OTÁZKU MALOU

Můžete se zeptat karet, na co chcete znát odpověď, co vás trápí, pokud se nemůžete rozhodnout, co vás zajímá. Čím konkrétnější dotaz položíte, tím konkrétnější odpověď dostanete. Položte jen jednu otázku, bez podotázek. Odpověď může být stručná nebo rozsáhlejší, záleží na vašem dotazu. Vykládám ze 7 karet, používám buď tarot keltských draků, nebo orákulum vizí - volím podle položené otázky, nebo dle vašeho přání, pokud vám jsou některé z těchto kartiček bližší. Nepokládejte otázku typu: co mě čeká a nemine..., opravdu položte konkrétní dotaz na konkrétní problém.

Forma provedení: emailem, po whatsappu písemně, po facebooku písemně

doba výkladu: max. 5 minut

cena: 180 kč 

cena pro členy klubu: 162 kč

AB: 1,62


VĚŠTBA NA URČITÝ DEN

Chystáte se na důležitý krok? Čeká vás v konkrétní den něco konkrétního? Chcete vědět, jak den skončí, jak se zachovat, jak určitá událost proběhne? Na co se můžete připravit a co naopak vypustit z hlavy? Pak můžete zvolit tento výklad. Stačí napsat konkrétní den a událost, na kterou se chystáte (např. svatba, první schůzka ...). Vykládám z Energy card.

Forma provedení: emailem, po whatsappu písemně, po facebooku písemně

doba výkladu: max. 5 minut

cena: 180 kč

cena pro členy klubu: 162 kč

AB: 1,62


VÝKLAD KARET NA 1 OTÁZKU STŘEDNÍ

Můžete se zeptat karet, na co chcete znát odpověď, co vás trápí, pokud se nemůžete rozhodnout, co vás zajímá. Položte jednu otázku a max. 5 podotázek, např. jak se mi povede v podnikání, na co se mám soustředit, jaké změny bych měl provést atd. Zaměřte se tedy pouze na jednu oblast. Odpověď bude rozsáhlejší.. Vykládám z 10 karet, používám buď tarot keltských draků, nebo orákulum vizí - volím podle položené otázky, nebo dle vašeho přání, pokud vám jsou některé z těchto kartiček bližší. Nepokládejte otázku typu: co mě čeká a nemine..., opravdu položte konkrétní dotaz na konkrétní problém.

Forma provedení: emailem, po whatsappu písemně, po facebooku písemně

doba výkladu: max. 30 minut

cena: 500 kč

cena pro členy klubu: 450 kč

AB: 4,50


VÝKLAD KARET NA 1 OTÁZKU VELKOU

Můžete se zeptat karet, na co chcete znát odpověď, co vás trápí, pokud se nemůžete rozhodnout, co vás zajímá. Položte jednu otázku a max. 9 podotázek, např. jak se mi povede v podnikání, na co se mám soustředit, jaké změny bych měl provést atd. Zaměřte se tedy pouze na jednu oblast. Odpověď bude rozsáhlejší... Vykládám ze 13 karet, používám buď tarot keltských draků, nebo orákulum vizí - volím podle položené otázky, nebo dle vašeho přání, pokud vám jsou některé z těchto kartiček bližší. Nepokládejte otázku typu: co mě čeká a nemine..., opravdu položte konkrétní dotaz na konkrétní problém.

Forma provedení: emailem, po whatsappu písemně, po facebooku písemně

doba výkladu: max. 1 hodina

cena: 1000 kč

cena pro členy klubu: 900 kč

AB: 9,00