minulost a nemoci IV.


CÉVY

Naučte se více komunikovat, více využívat svou energii pro své dobro. Neplýtvejte energií pro druhé, kteří si to nezaslouží.

KREV

Krev protéká celým tělem, a značí životní sílu. Pokud není s krví něco v pořádku, pak tuto sílu neumíte dobře používat.

KREVNÍ TLAK

Vysoký krevní tlak značí váš vlastní vnitřní boj, nízký tlak zase vaše duševní napětí. Neberte život tak vážně a snažte si ho také užívat, bez starostí, bez bojů, bez napětí. Nikdy není tak zle, aby nemohlo být zítra lépe.

KŮŽE

problémy s kůží zažívají ti, jimž chybí něha a kontakt druhého člověka, těm, kterým chybí doteky, polibky a pohlazení. Neučte se sami sebe mít rádi, a tyto problémy zmizí. Pochopitelně mizí i v případě partnerství, pokud jste v tomto vztahu spokojeni.

ŽLÁZY

Neumíte dobře zpracovávat informace, které se k vám dostávají.

ŽÍLY

Je třeba soustředit se na svůj domov, usadit se, hledat to echt, co vás učiní šťastnými a kde se budete cítit dobře.

LYMFA

Lymfatický systém je naše čistička, a zanesená lymfa souvisí se zanesením našich myšlenek. Zabýváme se něčím, čím ani nemusíme, co nestojí za naší pozornost.

RUCE

RAMENA

Příliš se zatěžujete maličkostmi. Váš postoj k životu je spíše ke shrbené pozici. Rádi byste dosáhli velkých výsledků, ale stále se nedaří. Dejte svému štěstí prostor a pohyb.

LOKET

Nedokážete se prosadit, máte často svázané ruce. Neumíte se dostatečně ohodnotit.

DLANĚ

Pokud máte problémy s dlaněmi, pak nejste dostatečně otevření sami k sobě, ale ani k ostatním. Schováváte se za svou pomyslnou zeď, kterou jste si vytvořili, a nedovolíte nikomu, by za ní vstoupil.

PRSTY NA RUKÁCH

Schází vám zručnost, nechcete nic vytvářet, vše vám připadá zbytečné.

ŠPIČKY PRSTŮ

Často dochází k podrážděnosti bez zjevného důvodu. Důvod je však v neštěstí v citové oblasti.

NOHY

STEHNA

Nedokáže se osamostatnit, nedokážete jít s pokrokem.

KOLENO

Klesáte často na kolena, a nikdo vám nepodává pomocnou ruku. Jste pokorní, a přesto si na vás ostatní dovolují. Příliš často ustupujete.

LÝTKA

Máte v sobě mnoho emocí, jste nervózní, protože je nemůžete v současné době dobře použít. Tyto emoce jsou spíše negativní - pláč, hněv...

HLEZENNÍ KLOUB

Dává vám schopnost se odrazit od toho, co vás drží na místě. Pokud s ním máte problémy, pak se odrazit ani nechcete, nechcete být v pohybu, nechcete se posunout vpřed.

ACHILOVA PATA

Značí vaší velkou zranitelnost, kterou lidé budou využívat i zneužívat. Více se soustřeďte na to, ať ostatním neodhalujete své slabé stránky.

CHODIDLA

Na chodidlech odrážejí se všechny nemoci, stejně jako váš postoj k životu. Vypovídá o tom, jak vytrvalí ve svém životě jste. Zda máte dostatečnou pokoru.

PRSTY NA NOHÁCH

Bojíte se o někoho opřít, vše nejlépe děláte sami. Nevěříte, že by mohl někdo být tak dobrý, jako vy.

VŠE OSTATNÍ

CHRUPAVKA

Touha po spojení s určitým člověkem, touha získat vysněnou práci nebo dostatek financí. Pokud tato touha je velká, a nenaplněná, pak se ozve chrupavka.

KLOUBY

Klouby souvisí s vaším vyjadřováním. Nemáte třeba trému, nebo nebojíte se veřejně sdělit názor? Ne anonymně, ale skutečně pod svým jménem? Nebojíte se jít s kůží na trh? Pokud ano, pak vás klouby velice pozlobí.

PENIS

Problémy s penisem a jeho ztopořením jsou zapříčiněny vaším nízkým sebevědomím, vaší touhou po dokonalosti.

VARLATA

Spoustu věcí děláte naprosto zbytečně. Nedělejte proto nic, co nemusíte, do čeho se nutíte.

NEHTY

Lámavost, změna barvy, časté záněty - to vše ukazuje na vaší vnitřní agresi.

OCHLUPENÍ

Výrazné ochlupení značí divokost, kterou máte v sobě, a touží se projevit. Toužíte mít a podmanit si, rozkazovat, nedat druhému prostor k vyjádření.

VAZIVO, ŠLACHY

Nedokážete se odpoutat od určitého člověka, stali jste se na něm závislí.

TLOUŠŤKA, HUBENOST

Nemůžete zhubnout? Pak vězte, že nejste spokojeni. Protože jen spokojený člověk může pracovat se svou váhou, ať již chce zhubnout, nebo přibrat. Tuková tkáň ukládá vaší životní energii, pokud ji máte málo, pak přibíráte, pokud jí máte hodně, tak hubnete.