Níže naleznete nabídku služeb, které můžete absolvovat při osobním setkání, on-line (po telefonu, whatsappu, skypu nebo facebooku), nebo na dálku, kdy podrobnou zprávu obdržíte emailem.

ZHODNOCENÍ HLOUBKY ZASAŽENÍ ČERNOU MAGIÍ

objednací kód: 38-1

doba výkladu: cca 1 hodina

Cena: 750 kč (nebo 32,61 €) 

Setkali jste se s následky černé magie? Setkali jste se s touto magií dobrovolně při své malosti znalosti, a chtěli byste vše napravit, zrušit vaše spojení s dolním světem? Nebo na vás někdo tuto magii použil? Pak mohu zhodnotit následky, zasažení a možnost pomoci právě pro vás. Toto je první krok, který zvolte, pokud tuto službu potřebujete. Tato služba slouží pouze pro zjištění, který démon vás ovládá a jak se dá pomoci při zrušení smlouvy. 

ZAVŘENÍ BRÁNY

objednací kód: 38-2

doba výkladu: cca 2 hodiny

Cena: 3500 kč (nebo 152,17 €) 

Pokud jste již vyvolali mocnosti dolního království, a poznali jste, čeho všeho jsou schopni, a uvažujete o přestupu na stranu dobra, je třeba několika kroků. Prvním krokem je uzavření brány. Co to vlastně obnáší? Otevřeli jste bránu, skrze kterou jste v ohrožení, jste stále na příjmu, i když toto již nechcete. Jste vyčerpaní a ubývá vám mnoho energie, což je pochopitelné, neboť takto jste se sami, buď vědomě, nebo nevědomě, domluvili. A někdy nejen o tomto. Zavření brány je proces zhruba tříhodinový. 

ZÁCHRANA DUŠE

objednací kód: 38-3

doba výkladu: cca 2 hodiny

Cena: 3500 kč (nebo 152,17 €) 

Jedná se o zrušení smlouvy, která vám v současné době činí v životě problémy, od velké únavy po některá onemocnění a chátrání těla, která s tím souvisí. 

PRVOTNÍ OČISTA

objednací kód: 38-4

doba výkladu: cca 2 hodiny

Cena: 3500 kč (nebo 152,17 €) 

Pokud máte první dva kroky za sebou, je třeba očistit vše uvnitř vás. Tím, že jste přijali pomoc z dolního království, uvázali jste se, a vaše tělo bylo propojeno, stejně jako duše. Představte si duši jako cedník (tak skutečně vypadá), a skrze každou dírku z vás odchází energie. Tyto díry je třeba zacelit. 

Pokud nebyl pakt pevný, ale přesto byl platný, pak tuto očistu nepotřebujete, neboť zrušením došlo i k očistě. Pokud však byl pakt pevný, pak tato očista je zapotřebí, což poznáte sami na sobě, neboť k velké úlevě po prvních dvou krocích nedojde. Temné bytosti budou vás lákat k obnovení smlouvy, ale to je jen příznivější varianta. Tedy sami na sobě poznáte, zda i toto potřebujete, či nikoliv. 

NAVRÁCENÍ ENERGIE

objednací kód: 38-5

doba výkladu: cca 2 hodiny

Cena: 3500 kč (nebo 152,17 €) 

Pokud jste prošli prvními třemi kroky, pak následuje poslední krok, a tím je navrácení vaší energie. I zde platí, že mohou vám předchozí body stačit, tedy někteří získávají za pár dnů zpět energii, pokud jsou všechny cesty odchodu energie uzavřeny. Tento krok je finálním krokem, někdy je zapotřebí tento poslední krok zopakovat, někdy stačí jen jedno provedení - opět záleží na míře zasazení. 

ZÁVĚREČNÁ OCHRANA

objednací kód: 38-6

doba výkladu: cca 2 hodiny

Cena: 3500 kč (nebo 152,17 €) 

Tento krok není většinou zapotřebí, je nabízen jako bonus, pro ochranu před negativními útoky, pro neuzavření smlouvy, pokud byste opět ve slabé chvilce podlehli. Nese v sobě zasvěcení s dobrou stranou.