Níže naleznete nabídku služeb, které můžete absolvovat při osobním setkání, on-line (po telefonu, whatsappu, skypu nebo facebooku), nebo na dálku, kdy podrobnou zprávu obdržíte emailem.

DETOXIKACE AURY

objednací kód: 39-1

doba výkladu: cca 60 minut 

Cena: 940 kč (nebo 40,87 €) 

Někdy nejsme si jistí, která část naší aury je nestabilní, proděravělá, s četnými trhlinami, vykazující hluboké rány. Pak nezkoumáme, která ze sedmi aurických obalů to je, a detoxikujeme všechny najednou.

Čistím auru s pomocí andělských bytostí, je ale zapotřebí, abyste si uvědomili vše, co vás ve vašem životě tíží a byli schopni to pustit. 

DETOXIKACE DUŠE

objednací kód: 39-2

doba výkladu: cca 60 minut 

Cena: 940 kč (nebo 40,87 €) 

Nejen tělo, ale i naše duše potřebuje někdy zbavit se všech škodlivin a negativních vlivů, aby zářila a přitahovala pozitivní věci. Toxiny v duši jsou někdy mnohem horší, než toxiny těla, neboť na naše tělo také působí a způsobují různé nemoci. 

V této detoxikace andělé očišťují vaší duši pohlazením, vlídným slovem, radami, ale také pomocí léčivých kamenů.

DETOXIKACE TĚLA

objednací kód: 39-3

doba výkladu: cca 60 minut 

Cena: 940 kč (nebo 40,87 €) 

Naše těla zanáší se průběžně - ať již prachem, nevhodnou stravou... a dalšími vlivy. Nežijeme na čistě pustém ostrově, kde je jen příroda, která má velkou sílu očistit nejen naše tělo, ale i naší duši, žijeme ve světě techniky a dalších vymožeností, které našemu tělu neprospívají.

V této detoxikace andělé očišťují vaše tělo pohlazením, vlídným slovem, radami, ale také pomocí léčivých kamenů. 

PROBUZENÍ ŽIVOTNÍ ENERGIE

objednací kód: 39-4

doba výkladu: cca 60 minut 

Cena: 940 kč (nebo 40,87 €) 

Spící životní energii poznáme velice snadno. Jsme unavení, trpíme nedostatkem spánku nebo nespavostí, naše energie z těla odchází, i když se snažíme jí neustále doplňovat. Pak je na čase naší životní energii opět probudit k životu. 

ZAPOUZDŘENÍ ŽIVOTNÍ ENERGIE

objednací kód: 39-5

doba výkladu: cca 60 minut 

Cena: 940 kč (nebo 40,87 €) 

Životní energie se dá ustálit, posílit a zapouzdřit. Nebo jen zapouzdřit, pokud ji máte mnoho a cítíte, že by vám někudy mohla odcházet. Tedy udržet ji u vás ve zdravé míře, aby nebyla v nedostatku, ani v přebytku, neboť obě dvě možnosti škodí především tělu.