Níže naleznete nabídku služeb, které můžete absolvovat při osobním setkání, on-line (po telefonu, whatsappu, skypu nebo facebooku), nebo na dálku, kdy podrobnou zprávu obdržíte emailem.

KOMUNIKACE SE DUŠIČKOU

objednací kód: 40-1

doba výkladu: cca 60 minut 

Cena: 750 kč (nebo 32,61 €) 

Těhotenství je krásná věc, kdy je potřeba spolupracovat s miminkem, získat si jeho lásku. Co však miminko by chtělo, chtělo by být holčička nebo chlapeček, jaký osud si vybralo před vstupem do tělíčka? Co bude mít za nadání, s jakou povahou se narodí? Kteří andílci provedou ho jeho životem? Co v životě dokáže, pokud ho budete podporovat? Toto a mnoho dalšího se můžete dozvědět. 

KOMUNIKACE SE ZEMŘELÝMI

objednací kód: 40-2

doba výkladu: cca 60 minut 

Cena: 750 kč (nebo 32,61 €) 

Někdy zemře nám blízký člověk, a my se s ním chceme rozloučit, říci mu, co jsme nestačili za života, poprosit o vysvětlení nebo odpuštění. Prostě s ním naposledy hovořit. Možná potřebujeme jen pochopit, proč odešel, jaký to mělo vše důvod, jak se nyní cítí, jak na nás pohlíží, proč je s námi jako duch, nebo naopak proč ho ve své blízkosti necítíme. Většinou se nemusí vyvolávat, neboť přijde sám, pokud ho o to požádáme, někdy je u vás a jde ještě zřetelně vidět nebo vnímat. Spiritistickou tabulku sice mám, ale v tomto případě ji nepoužívám, nemusíte se tedy této komunikace bát. 

ODVOD DUCHŮ

objednací kód: 40-3

doba výkladu: cca 60 minut 

Cena: 750 kč (nebo 32,61 €) 

Zná to každý z nás. Zemře nám blízký člověk, rodič, kamarád, nebo jen někdo, na kom nám velice záleželo. Zemře a zůstane na tomto světě, protože neumí nebo nechce najít cestu do jiného světa, do světa očisty a zapomnění, a posléze k přípravě na další inkarnaci.

Nebo snad ten, kdo byl ve vaší blízkosti, spáchal sebevraždu a je mu souzeno bloudit světem a dívat se na všechny zoufalé duše a pokusit se jim pomoci, aby mohla tato duše odejít.

Všem těmto duším můžeme pomoci, můžeme je odvést tam, kam patří všechny duše. Nejedná se o čištění domů, ale pouze o odvodu ducha, ke kterému vás pojil nějaký vztah, dokud měl ještě pozemské tělo.

ODVOD INKARNÁTU

objednací kód: 40-4

doba výkladu: cca 60 minut 

Cena: 750 kč (nebo 32,61 €) 

Inkarnát je duch, který nejenže dlí na tomto světě, ale "přilepí" se na nás a nechce se od nás odtrhnout. Pak můžeme zažívat bolesti zad, bolesti jednoho či druhého ramene, může se nám špatně dýchat, nebo se nám po smrti tohoto člověka přestane dařit. Pak je na čase odpoutat tuto duši od vašeho těla a poslat jí tam, kam patří - mezi duchy do očisty. 

POSLEDNÍ ROZLOUČENÍ

objednací kód: 40-5

doba výkladu: cca 60 minut 

Cena: 750 kč (nebo 32,61 €) 

Poslední rozloučení je vhodné jako pomoc duchům, kteří nás opustili jako lidé, a nastal jejich čas. Jelikož s námi duch zemřelých tráví ještě rok po smrti fyzického těla, utírá naše slzy, dává o sobě vědět, je dobré ho po této době propustit, aby mohl připravit se na další svá poslání a také příchod do nového tělíčka, až si vybere. Je to rozloučení i pro nás, pozůstalé, abychom mohli zahodit smutek a pokračovat ve svém životě. V našich srdcích zůstane takový člověk i nadále, ale je třeba, abychom se již netrápili. 

VZKAZ OD BUDOUCÍHO MIMINKA

objednací kód: 40-6

doba výkladu: cca 60 minut 

Cena: 750 kč (nebo 32,61 €) 

Někdy čeká na nás nějaká dušička, někdy si nás žádná nevybrala. Než vstoupí do tělíčka miminka v bříšku, dá se s ní komunikovat. Pokud se tedy déle snažíte a stále nemůžete otěhotnět, můžete svou dušičku vyzpovídat, třeba vám poví, zda něco neděláte špatně, někdy poví i více. Můžete se jí tedy také na něco zeptat, chcete-li. Mohu se spojit s dušičkou, která čeká na vaše těhotenství, na  svůj příchod do vašeho miminka v bříšku a předat vám její vzkaz. 

VZKAZY ZEMŘELÝM

objednací kód: 40-7

doba výkladu: cca 60 minut 

Cena: 750 kč (nebo 32,61 €) 

Chcete něco vzkázat těm, kteří již nejsou mezi námi? Nestačili jste se rozloučit, tíží vás svědomí, že jste něco neudělali? Chtěli byste odpuštění od těchto duší? 

ZAVŘENÍ BRÁNY

objednací kód: 40-8

doba výkladu: cca 60 minut 

Cena: 750 kč (nebo 32,61 €) 

Někdy vchází do našeho prostoru nejen duchové, ale také jiné bytosti, které nám ubližují a živí se na našem strachu, potlačují naši lásku, brání nám ve štěstí. Jsou to bytosti z druhé strany, a ty nepřejí nám prožít život ve štěstí, ale ubírají naší energii. Zavření této brány je tedy více než vhodné, nejprve je však třeba zjistit, kdo nám takto škodí nebo kdo se na nás nalepil, co chce, čím byl přivolán. Toto vše je v této službě zahrnuto. 

ZPRÁVY Z ONOHO SVĚTA

objednací kód: 40-9

doba výkladu: cca 60 minut 

Cena: 750 kč (nebo 32,61 €) 

Někdy se s námi snaží spojit duše, které nás o něco žádají, něco nám chtějí vzkázat sami od sebe. Apelují na nás na hřbitově, u nás doma, v práci... Co po nás tyto duše chtějí? Co nám chtějí sdělit? 

ŽIVOT DUCHŮ

objednací kód: 40-10

doba výkladu: cca 60 minut 

Cena: 750 kč (nebo 32,61 €) 

Chtěli byste vědět, kde přebývají ti, kteří již nejsou mezi námi? Jak se jim daří? Nezáleží na tom, zda se jedná o člověčí duši nebo zvířecí, i zvířátka mají svou duši, která není po smrti těla zatracena.