Níže naleznete nabídku výkladů z karet, které posílám emailem

CESTA MÝM ŽIVOTEM

objednací kód: 7-1

doba výkladu: cca 30 minut

Cena: 345 kč (nebo 15 €)

Co na své cestě zažiji? Kudy se mám vydat, po jaké cestě? Co bych měl na své cestě dokázat? Mám dostatek sil to zvládnout? Kam na své cestě dojdu?

 

DUCHOVNÍ CESTA

objednací kód: 7-2

doba výkladu: cca 30 minut

Cena: 345 kč (nebo 15 €)

Co mi má být prozrazeno? Jak se zdokonalit na své duchovní cestě? Jak mít velkou sebedůvěru na této cestě? Kam se dostanu na této cestě? Jak probudit své schopnosti?

 

DUCHOVNÍ POSLÁNÍ

objednací kód: 7-3

doba výkladu: cca 36 minut

Cena: 414 kč (nebo 18 €) 

Co jsem za člověka po duchovní stránce? Jaký je můj úkol v tomto směru? Co vše jsem schopen dokázat? Na jakou úroveň se mohu dostat? Jaké překážky mě čekají? Co můžu získat tímto posláním?

 

ČTYŘLÍSTEK PRO ŠTĚSTÍ

objednací kód: 7-4

doba výkladu: cca 42 minut

Cena: 483 kč (nebo 21 €)

Kde potkám své štěstí? Která oblast mého života potřebuje štěstí? Jaká příležitost ke štěstí se mi nabízí? Co mi brání ve štěstí? Čím přináším štěstí ostatním? Co nebo kdo potřebuje štěstí víc než já? Jakou silnou stránku nebo talent mám použít pro své štěstí? 

SPÁNEK

objednací kód: 7-5

doba výkladu: cca 42 minut

Cena: 483 kč (nebo 21 €) 

Proč nemohu klidně spát, co mi v tom brání? Proč se budím ze spaní? Proč mám noční můry? Mám snad nemoc, o které nevím? Mám strach, který mi brání v klidném spánku? Jak si mám přivolat krásné sny? Mám změnit něco ve svém životě?

 

VYLÉČENÍ SMUTKU

objednací kód: 7-6

doba výkladu: cca 42 minut

Cena: 483 kč (nebo 21 €) 

Proč člověk mně blízký musel zemřít? Našla jeho duše odpočinek, nebo někde bloudí? Co chce, abych nyní udělal? Co naopak dělat nemám? Vyřešil si zde na Zemi vše, nebo je třeba něco za něj dokončit? Proč se nemohu se ztrátou tohoto člověka vyrovnat? Co mám dělat, abych jeho smrt přijal?

 

INTUICE A TRPĚLIVOST

objednací kód: 7-7

doba výkladu: cca 48 minut

Cena: 552 kč (nebo 24 €) 

Na jaké úrovni je má intuice? Dokážu správně poslouchat vedení andělů? Kolik andělů je v současné době u mě? Jak žádat je mohu o zvýšení své intuice? Jak pracovat s intuicí? Mám více přemýšlet o svých zamýšlených krocích? Jak se projevuje má intuice? Který anděl mě nyní nejvíce doprovází mým životem?

 

MÉ NAPOJENÍ NA ANDĚLY

objednací kód: 7-8

doba výkladu: cca 48 minut

Cena: 552 kč (nebo 24 €)

Kolik andělů mám v současné době u sebe? Jak je mám požádat o pomoc? Jaké znamení si s nimi mám sjednat, abych rozuměl jejich odpovědím? Jakým způsobem jsem schopný komunikovat s anděly? Jaké je v současné době mé duchovní napojení? Co mám udělat pro zvýšení tohoto napojení? V čem mi mohou andělé pomoci? Co za to ode mě budou žádat?

 

SCHOPNOSTI A PROSTŘEDKY

objednací kód: 7-9

doba výkladu: cca 48 minut

Cena: 552 kč (nebo 24 €)

Jaké schopnosti jsem dostal do vínku? Jakým způsobem je mám využít ve svém životě? Co vše je třeba investovat do mých schopností? Jak pracovat na sobě nyní mám? Jakých výsledků mohu dosáhnout? Jakým způsobem získám prostředky na svůj vlastní rozvoj? Mohu využít schopnosti někoho jiného pro sebe? Mohu svými schopnostmi někomu pomoci?

 

VÍRA A PŘÍLEŽITOST

objednací kód: 7-10

doba výkladu: cca 48 minut

Cena: 552 kč (nebo 24 €) 

Jak velká je moje víra? Jak zvýšit svou víru mám? Jaké příležitosti vplují mi do života? V jaké oblasti jen sním? Jakým způsobem naplním své sny a touhy? Na co mám se nyní soustředit? Jak velký krok v mém životě mě čeká? Co mám nechat za sebou, co odstranit ze svého života mám?

 

ŽIVOTNÍ POSLÁNÍ

objednací kód: 7-11

doba výkladu: cca 48 minut

Cena: 552 kč (nebo 24 €) 

Jaké je mé životní poslání, čemu se mám věnovat? Co mohu udělat pro jeho naplnění? Budu k jeho naplnění potřebovat finanční prostředky? Jak moc se mi změní život, pokud se po této cestě vydám? Jak to změní život mých blízkých? Podpoří mě v tom rodina, nebo mi to budou ztěžovat? Proč jsem nenalezl ještě smysl svého poslání? Kdo mi v jeho plnění pomůže?

 

ZLOZVYK

objednací kód: 7-12

doba výkladu: cca 66 minut

Cena: 759 kč (nebo 33 €)

Zbavím se někdy svého zlozvyku? Budu mít dostatek sil k tomuto kroku? Budu mít pevnou vůli? Bude mě někdo od toho odrazovat? Podpoří mě někdo? Podaří se mi to hned na poprvé? Budu mít nutkání začít se zlozvykem dříve, než se ho zbavím? Překonám toto období?  Začnu s tímto zlozvykem někdy v budoucnu? Čekají mě nějaké zdravotní komplikace, pokud s tím skončím? Čekají mě nějaké zdravotní komplikace, pokud nepřestanu?