Níže naleznete nabídku služeb, které můžete absolvovat při osobním setkání, on-line (po telefonu, whatsappu, skypu nebo facebooku), nebo na dálku, kdy podrobnou zprávu obdržíte emailem.

HLOUBKOVÝ SCAN DOMOVA

objednací kód: 43-1

doba výkladu: cca 60 minut 

Cena: 750 kč (nebo 32,61 €) 

Hloubkový scan provádím skrze kyvadlo a karty, které k tomuto účelu byly vytvořeny. Tento hloubkový scan provádí se skrze 30 kyvadlových tabulek navržených přímo pro tento scan, kde podívám se skze kyvadlo na váš domov, zda je tam vše v pořádku, jaké energie tam působí, kde máte geopatologické zóny, zda je vše tak jak má nebo je třeba něco změnit či udělat jinak ve vašem domově. Třeba právě váš domov brání vám ke štěstí, nebo způsobuje deprimující stavy či onemocnění. 

HLOUBKOVÝ SCAN ORGANISMU

objednací kód: 43-2

doba výkladu: cca 60 minut 

Cena: 750 kč (nebo 32,61 €) 

Hloubkový scan provádím skrze kyvadlo a karty, které k tomuto účelu byly vytvořeny. Tento hloubkový scan provádí se skrze 30 kyvadlových tabulek navržených přímo pro tento scan, kde podívám se skze kyvadlo na vaše jednotlivé orgány, hodnotu vitamínů a minerálu v těle, zda je duchovní nebo jiná příčina vašich nemocí a mnoho dalšího. Tento scan je vhodný zvláště, pokud absolvujete vyšetření a nemůže se najít příčina vašeho onemocnění. Karty jen dokreslí detaily, které nejsou v tabulkách obsaženy. Tento scan nenahrazuje vyšetření ani léčbu, jen poodhalí to, co by bylo dobré ve vašem těle vyšetřit. 

HLOUBKOVÝ SCAN PRÁCE A PENÍZKŮ

objednací kód: 43-3

doba výkladu: cca 60 minut 

Cena: 750 kč (nebo 32,61 €) 

Hloubkový scan provádím skrze kyvadlo a karty, které k tomuto účelu byly vytvořeny. Tento hloubkový scan provádí se skrze 20 kyvadlových tabulek navržených přímo pro tento scan, kde odhalí se chyby, kterých byste se mohli dopouštět, objeví se také, jaké práce je pro vás nejlepší, čemu byste se mohli věnovat, proč penízky k vám neproudí tak, jak by měly, kde je největší problém v těchto dvou oblastech života a mnoho dalšího. Karty jen dokreslí detaily, které nejsou v tabulkách obsaženy. 

HLOUBKOVÝ SCAN VZTAHU

objednací kód: 43-4

doba výkladu: cca 60 minut 

Cena: 750 kč (nebo 32,61 €) 

Hloubkový scan provádím skrze kyvadlo a karty, které k tomuto účelu byly vytvořeny. Tento hloubkový scan provádí se skrze 30 kyvadlových tabulek navržených přímo pro tento scan, kde odhalí vaše i partnerovo nastavení pro vztah, chyby, kterých se dopouštíte, láska, která je mezi vámi a mnoho dalšího. Karty jen dokreslí detaily, které nejsou v tabulkách obsaženy.