Níže naleznete nabídku služeb, které můžete absolvovat při osobním setkání, on-line (po telefonu, whatsappu, skypu nebo facebooku), nebo na dálku, kdy podrobnou zprávu obdržíte emailem.

ANDĚLSKÉ REIKI NA DÁLKU

objednací kód: 26-1

doba výkladu: cca 15 minut

Cena: 200 kč (nebo 8,70 €) 

Tato energie dá se použít také jen na dodání energie, na omezení strachu třeba z některého vyšetření, pokud chcete být co nejvíce v klidu na určitou událost...

BOLAVÉ SRDCE

objednací kód: 26-2

doba výkladu: cca 1 hodina

Cena: 750 kč (nebo 32,61 €) 

Když naše srdce churaví, chybí mu láska a porozumění, nejsme schopni dávat lásku ani sobě, natož někomu jinému. Lidé rodí se z lásky, mají žít v lásce a porozumění, dávat radost kolem sebe. Pak můžeme požádat andílky, by nám rozdmýchali oheň v našem srdci, aby nám pomohli léčit tuto oblast, by nás srdíčko nebolelo.

DOMÁCÍ MAZLÍČCI

objednací kód: 26-3

doba výkladu: cca 1 hodina

Cena: 750 kč (nebo 32,61 €) 

I naši domácí mazlíčkové mají duši, a tím také své andílky, především andílky léčení, neboť někdy si nevšimneme, že náš mazlíček churaví. Ale pokud andílky nepožádáme, nemohou pomoci s léčením, ať již naše mazlíčky trápí cokoliv. 

DUŠE

objednací kód: 26-4

doba výkladu: cca 1 hodina

Cena: 750 kč (nebo 32,61 €) 

Tak, jako tělo, i duše může onemocnět. Může se nám přestat dařit v různých oblastech života, nebo také ve všech, jsme malátní, bez nálady, protivní, bez chuti do života. Navštěvujeme psychiatra či psychologa, ale cítíme, že děláme malé pokroky nebo vůbec žádné. Rozhodně nepřerušujte léčbu u těchto odborníků, ale můžeme požádat andílky, aby nám také oni trošku pomohli a my jsme byli opět veselí a začalo se nám dařit.

PRÁCE A PODNIKÁNÍ

objednací kód: 26-5

doba výkladu: cca 1 hodina

Cena: 750 kč (nebo 32,61 €) 

Někdy se nám nedaří v oblasti práce nebo podnikání, někdy jen nemůžeme nalézt tu správnou práci pro nás. Někdy jen nejsme spokojeni se zaměstnáním, a rádi bychom se do práce těšili. To vše mohou andílci začít léčit, abyste mohli být v této oblasti spokojeni. 

PROSPERITA

objednací kód: 26-6

doba výkladu: cca 1 hodina

Cena: 750 kč (nebo 32,61 €) 

Ne každý se rodí jako bohatý, i když bohatství je v něčem úplně jiném, přesto andělé prosperity mohou léčit naše neduhy, které nás vedou do propasti, ze které nevidíme cestu ven. Pak děláme chyby, které nás stahují hlouběji. Nedokážeme bránu prosperity dostatečně otevřít a tím nám utíkají příležitosti, kterých bychom se jinak chopili. 

SMUTEK A ŽAL

objednací kód: 26-7

doba výkladu: cca 1 hodina

Cena: 750 kč (nebo 32,61 €) 

Každý se se smutkem vyrovnává po svém. Pokud zemře někdo nám blízký, je to vždy rána a ne každý se s tím umí vyrovnat. Andělé života a smrti léčí tento smutek, zmírňují ho a nakonec si ho odnášejí s sebou. Někdy je důvod našeho smutku z tohoto světa, a potřebujeme se opět začít smát a radovat ze života. Někdy ten náboj radosti prostě chybí.

ZDRAVÉ TĚLO

objednací kód: 26-8

doba výkladu: cca 1 hodina

Cena: 750 kč (nebo 32,61 €) 

Téměř každá nemoc spadá do duchovní oblasti, tedy můžeme si přivolat jakoukoliv nemoc svým postojem či svými myšlenkami. Někdy nám je nemoc dána, abychom některé oblasti života více porozuměli a nedělali stále stejné chyby. Někdy nemoc přijde bez ohledu na duchovní stránku naší osobnosti. Vždy ale nemoc zůstává, pokud jí věnujeme pozornost.

Toto andělské léčení pomáhá léčit jakoukoliv nemoc těla. Volá se archanděl Rafael, aby nám s naší nemocí pomohl, vzal ji k sobě. Rafael spolupracuje s lékaři, kteří nás léčí, tedy bez nich se vyléčit pomocí andílků nemůžeme, zvláště pokud se jedná o závažnější nemoci. Proto léčbu lékařskou nikdy nepřerušujte.