Níže naleznete nabídku výkladů z karet, které posílám emailem

POTENCIÁL

objednací kód: 13-1

doba výkladu: cca 30 minut

Cena: 345 kč (nebo 15 €)

Jaký je můj potenciál pro podnikání? Jaké mám v podnikání vyhlídky? Díky čemu by mé podnikání mohlo zkrachovat? Díky čemu by se mé podnikání mohlo rozvíjet? Rada pro mě.

VOLBA PODNIKÁNÍ

objednací kód: 13-2

doba výkladu: cca 30 minut

Cena: 345 kč (nebo 15 €)

Jaké mám předpoklady k podnikání? V jakém oboru se mi povede nejlépe? Co může zapříčinit konec podnikání? Co mohu udělat pro úspěch v podnikání? Mohu se pustit do podnikání? 

DAŇOVÉ PŘIZNÁNÍ

objednací kód: 13-3

doba výkladu: cca 36 minut

Cena: 414 kč (nebo 18 €) 

Mám si udělat daňové přiznání sám? Pokud zvolím daňového poradce, mám zvolit ženu nebo muže? Bude mé daňové přiznání v pořádku? Na co si mám dávat obzvláště pozor? V kterém měsíci mám podat daňové přiznání? Mám všechny doklady potřebné k daňovému přiznání?

NOVÝ PROJEKT

objednací kód: 13-4

doba výkladu: cca 36 minut

Cena: 414 kč (nebo 18 €) 

Je můj projekt v pořádku? Jakou má sílu uspět?  Jaké jsou jeho slabiny? Jaké jsou jeho silné stránky? Jak tento projekt dopadne? Na co si mám dát pozor při jeho realizaci? Rada do začátku

NOVÝ PROJEKT

objednací kód: 13-5

doba výkladu: cca 36 minut

Cena: 414 kč (nebo 18 €)

Je můj projekt v pořádku? Jakou má sílu uspět?  Jaké jsou jeho slabiny? Jaké jsou jeho silné stránky? Jak tento projekt dopadne? Na co si mám dát pozor při jeho realizaci? Rada do začátku

ŘÍZENÍ ZAMĚSTNANCŮ

objednací kód: 13-6

doba výkladu: cca 36 minut

Cena: 414 kč (nebo 18 €)

Jak je stimulovat? Jak je napomínat, kritizovat? Jak je chválit, odměňovat? Jak dělat personální změny? Jak vytvářet dobré pracovní podmínky? Jak zvyšovat kvalifikaci? 

CESTA PODNIKÁNÍ

objednací kód: 13-7

doba výkladu: cca 42 minut

Cena: 483 kč (nebo 21 €)

Jak se cítím jako podnikatel? Jak mě vidí klienti, zákazníci? Co bych chtěl nebo měl udělat? Mám se vydat jiným směrem? Mám podnikání zcela opustit? Jak se bude mé podnikání vyvíjet? Co zásadního mohu očekávat?

OSOBNOST A VLASTNÍ CESTA

objednací kód: 13-8

doba výkladu: cca 48 minut

Cena: 552 kč (nebo 24 €)

Jaké názory v sobě ukrývám, které mi brání v podnikání? Jaké názory v sobě ukrývám, které mi pomohou v podnikání? Mohu zdokonalovat svou pozici, mohu být úspěšný? Je dobré zvolit spolupráci někoho, kdo je v mém oboru skutečně dobrý? Mohu si dovolit zaměstnat lidi nebo člověka, bude mi to ku prospěchu? Přijdou ke mně nápady, které budu moci uplatnit ve svém podnikání? Mám zredukovat služby nebo zboží a nahradit je jiným? Jaká vlastnost mi chybí, abych byl skutečně úspěšný?

UPADAJÍCÍ PODNIKÁNÍ

objednací kód: 13-9

doba výkladu: cca 48 minut

Cena: 552 kč (nebo 24 €) 

Proč mi nejde v současné době podnikání?  Co dělám špatně? Upadá už můj obor podnikání? Působí někdo na mé podnikání negativně? Zlepší se tato situace, nebo se mám věnovat něčemu jinému? Mám ke svému oboru podnikání přidat ještě další? Přijde mi nějaká nabídka, nad kterou bych měl uvažovat? Jak se mi bude v budoucnu v podnikání dařit?

WEBOVÉ STRÁNKY

objednací kód: 13-10

doba výkladu: cca 48 minut

Cena: 552 kč (nebo 24 €)

Potřebuji k podnikání webové stránky? Jsou mé stránky vzhledově přívětivé pro zákazníky? Jsou mé stránky obsahově přívětivé pro zákazníky? Co na mých stránkách chybí, co by zákazníci uvítali? Co je tam naopak ke škodě?  Bude se mi v podnikání dařit?  Co mí zákazníci požadují?  Čím bych mohl zákazníky odradit?

NOVÉ ZAČÁTKY

objednací kód: 13-11

doba výkladu: cca 54 minut

Cena: 621 kč (nebo 27 €) 

Jaké předsevzetí si mám dát? Co mi tento nový počátek přinese? Co z mého života tímto novým začátkem zmizí? Co mohu pro to udělat já, aby byl nový začátek přínosný? Čeho se mám vyvarovat, abych to nepokazil? Potřebuji někoho pro zrealizování nového začátku? Budu muset něco investovat do tohoto nového začátku? Co mi tento začátek přinese pro mou lepší budoucnost?

ROZVOJ PODNIKÁNÍ

objednací kód: 13-12

doba výkladu: cca 54 minut

Cena: 621 kč (nebo 27 €) 

Co je v mém podnikání špatně?  Co nebo kdo mé podnikání sráží?  Mám i nadále podnikat ve stávajícím oboru? Co mohu u sebe zlepšit, aby se mi dařilo?  Mám něco změnit na svém podnikání?  Mohu něco ke svému podnikání přidat?  Podařil by se mi rozjet nový projekt?  Dostanu se do dluhů, nebo větších dluhů, než mám nyní?  Co dělat pro zvýšení spokojenosti a přílivu zákazníků?

KONTROLA NA ŽIVNOSTENSKÉM ÚŘADU

objednací kód: 13-13

doba výkladu: cca 60 minut

Cena: 690 kč (nebo 30 €) 

Proč si mě pozvali na kontrolu? Co si s sebou mám vzít, na co nezapomenout? Jak bude probíhat tato kontrola? Budu mít vše v pořádku? Dostanu nějakou radu pro další podnikání? Dostanu finanční pokutu? Bud následně pozván na finanční úřad? Přehlédnou něco, co je pro mé podnikání důležité? Bude mi zakázáno podnikání? Co si z celé kontroly mám odnést do budoucna?

PRO KARTÁŘE

objednací kód: 13-14

doba výkladu: cca 60 minut

Cena: 690 kč (nebo 30 €)

Co mě na výkladu karet láká? Co mě na tom odrazuje? Co mě na tom baví? Kde dělám chybu? Mám chybný způsob výkladu? Proč v kartách nic nevyčtu? Jak se mi bude dařit ve výkladech?

EET

objednací kód: 13-15

doba výkladu: cca 66 minut

Cena: 759 kč (nebo 33 €) 

Co mi přinese, pokud budu účtovat v EET? Budou mé příjmy takové, abych musel mít EET (pokladnu)? Je vhodné přidat i možnost plateb kartou? Co mi přinese, pokud budu účtovat přes papírové účtenky? Je tato forma pro mě vhodná? Schválí mi tento způsob EET finanční úřad? Je pro mě lepší, pokud budu účtovat pouze převodem na účet, a nemusím mít pokladnu a účtovat v EET? Jak mi letos půjde podnikání, když zvolím správný způsob?

NOVÝ OBCHOD

objednací kód: 13-16

doba výkladu: cca 66 minut

Cena: 759 kč (nebo 33 €) 

Mám si pořídit dům se zavedeným obchodem? Mám si pořídit dům pro účely obchodu? Mám si obchod pronajmout?  Bude můj nový obchod výdělečný? Mohu si dovolit přijmout zaměstnance? Budu si moci v budoucnu dovolit přijmout zaměstnance? Jak moc je mám ohodnotit do začátku? Z jakých kritérií mám vybírat? Mám přijmout spíše muže nebo ženu?  Budou tito zaměstnanci loajální? Budou tito zaměstnanci v mém obchodě spokojeni? 

PROVOZOVNA

objednací kód: 13-17

doba výkladu: cca 66 minut

Cena: 759 kč (nebo 33 €) 

Potřebuji provozovnu k podnikání? Měl bych si ji zřídit? Mohu ji mít u sebe doma? Co k jejímu zřízení budu potřebovat? Pokud si ji nezřídím, co mě čeká? Pokud si ji zřídím, půjde mé podnikání lépe? Bude mě to něco stát, kromě peněz? Je rozumný nápad si ji zřizovat? Jak na tom budu finančně, než ji uvedu do chodu? Může mě průběh zřízení provozovny dostat do finančních nesnází? Pomůže mi s tím někdo, nebo vše zvládnu sám?

ROZBOR PODNIKÁNÍ

objednací kód: 13-18

doba výkladu: cca 102 minut

Cena: 1173 kč (nebo 51 €)

Je má práce potěšením? Těším se do práce? Chtěl bych dělat něco jiného? Co udělat, aby se mi práce stala koníčkem?  Jaký mám ze svého podnikání pocit? Jsem dobrý v tom, co dělám? Chci se zdokonalovat? Proč jsem si zvolil tento obor?  Mám dobré zázemí v podnikání? Jsem schopen uplatnit nové nápady? Postavím se i těžkým úkolům? Bude se mi dařit? Měl bych si dopřát odpočinek? Mám podnikání věnovat více času? Budu mistrem ve svém oboru?  Budou mě lidé vyhledávat pro mé znalosti? Jak dlouho budu v tomto oboru podnikat?