Níže naleznete nabídku výkladů z karet, které posílám emailem

MŮJ OTEC

objednací kód: 14-1

doba výkladu: cca 30 minut

Cena: 345 kč (nebo 15 €)

já - můj otec - Co mě naučil? Co jsem od něho dostal? Jak mě ovlivňuje, nebo ovlivnil?

NAŠE MALÉ MIMINKO

objednací kód: 14-2

doba výkladu: cca 36 minut

Cena: 414 kč (nebo 18 €)

Co zdědí po otci? Co zdědí po matce? Jakou bude mít povahu? Co v životě dokáže? Bude ho provázet štěstí? Čím by mělo miminko být, v čem ho podporovat? 

OČEKÁVANÉ TĚHOTENSTVÍ

objednací kód: 14-3

doba výkladu: cca 36 minut

Cena: 414 kč (nebo 18 €)

Z jakého důvodu se mi nedaří otěhotnět? Dělám něco špatně?  Co mohu udělat pro to, abych otěhotněla? Je mi vůbec souzeno otěhotnět? Mohu otěhotnět? Je s mým zdravotním stavem něco v nepořádku? Byl výběr partnera správný? Je vhodným otcem mého budoucího dítěte?

VÝCHOVA DÍTĚTE (PŘEDŠKOLNÍ VĚK)

objednací kód: 14-4

doba výkladu: cca 36 minut

Cena: 414 kč (nebo 18 €)

Jak bude navazovat vztahy s ostatními dětmi a kantory? Jak mu to půjde ve škole? Jaký styl výchovy zvolit? Jaký režim je dobré zavést? Jak se postavit k výchově (s ohledem na příbuzné)? Jak mě nyní mé dítě vnímá?

MEZILIDSKÉ VZTAHY

objednací kód: 14-5

doba výkladu: cca 42 minut

Cena: 483 kč (nebo 21 €)

Tazatel - dítě (rodič, příbuzný...) - současná situace ve vztahu - možné problémy, které nastanou - citové ovlivnění - blízká budoucnost - vzdálená budoucnost

ODCHOD MILOVANÉ OSOBY

objednací kód: 14-6

doba výkladu: cca 42 minut

Cena: 483 kč (nebo 21 €)

Proč člověk mně blízký musel zemřít? Našla jeho duše odpočinek nebo někde bloudí? Co chce, abych nyní udělal? Co naopak dělat nemám? Vyřešil si zde na Zemi vše, nebo je třeba něco za něj dokončit? Proč se nemohu se ztrátou tohoto člověka vyrovnat? Co mám dělat, abych jeho smrt přijal? 

OPUŠTĚNOST

objednací kód: 14-7

doba výkladu: cca 42 minut

Cena: 483 kč (nebo 21 €)

Proč mě maminka (tatínek) opustil/a? Byl jsem chtěné dítě? Pokud by se dal vrátit čas, udělal/a by to znovu? Proč jsem nevyrůstal s oběma rodiči? Jak na mě nyní nahlíží maminka / tatínek (ten, kdo mě opustil)? Je možné si najít cestu k sobě? Najdeme si cestu k sobě? 

ČEKÁM MIMINKO

objednací kód: 14-8

doba výkladu: cca 48 minut

Cena: 552 kč (nebo 24 €)

Bude mé těhotenství v pořádku? Na co si dát pozor, abych těhotenství zvládla? Čekají mě v těhotenství komplikace? Narodí se mi zdravé miminko? Proběhne porod bez komplikací? Budu zdravá po porodu i já, nebo mi něco hrozí? Těší se na mě mé miminko, jako já na něj? Narodí se mi holčička, nebo chlapeček? 

CHOVÁNÍ DÍTĚTE

objednací kód: 14-9

doba výkladu: cca 48 minut

Cena: 552 kč (nebo 24 €) 

Proč se mé dítě chová jinak, než očekávám? Udělal jsem chybu při výchově? Trápí ho něco, s čím se nechce svěřit? Mám vyhledat odbornou pomoc? Spolupracovalo by mé dítě s odborníkem? V čem ho mám podpořit? Jak s ním mám jednat? Co mohu udělat pro zlepšení jeho chování?

NEDOROZUMĚNÍ S DÍTĚTEM

objednací kód: 14-10

doba výkladu: cca 48 minut

Cena: 552 kč (nebo 24 €) 

Jakou má moje dítě osobnost? Jakou osobnost mám já? Proč vznikají problémy mezi námi? Jak tyto problémy napravit? Jak najít správnou cestu k porozumění? Co by si mé dítě přálo v našem vztahu nejvíce? Proč mi mé dítě nerozumí? Spraví se komunikace mezi námi? 

NEDOROZUMĚNÍ S MAMINKOU

objednací kód: 14-11

doba výkladu: cca 48 minut

Cena: 552 kč (nebo 24 €) 

Jakou má moje maminka osobnost? Jakou osobnost mám já? Proč vznikají problémy mezi námi? Jak tyto problémy napravit? Jak najít správnou cestu k porozumění? Co by si má maminka přála v našem vztahu nejvíce? Proč mi má maminka nerozumí? Spraví se komunikace mezi námi? 

NEDOROZUMĚNÍ S TATÍNKEM

objednací kód: 14-12

doba výkladu: cca 48 minut

Cena: 552 kč (nebo 24 €)

Jakou má můj tatínek osobnost? Jakou osobnost mám já? Proč vznikají problémy mezi námi? Jak tyto problémy napravit? Jak najít správnou cestu k porozumění? Co by si můj tatínek přál v našem vztahu nejvíce? Proč mi můj tatínek nerozumí? Spraví se komunikace mezi námi? 

NEDOROZUMĚNÍ SE SOUROZENCEM

objednací kód: 14-13

doba výkladu: cca 48 minut

Cena: 552 kč (nebo 24 €)

Jakou má můj sourozenec osobnost? Jakou osobnost mám já? Proč vznikají problémy mezi námi? Jak tyto problémy napravit? Jak najít správnou cestu k porozumění? Co by si můj sourozenec přál v našem vztahu nejvíce? Proč mi můjsourozenec nerozumí? Spraví se komunikace mezi námi? 

MOJE MALÁ DUŠIČKA

objednací kód: 14-14

doba výkladu: cca 54 minut

Cena: 621 kč (nebo 27 €)

Mohu otěhotnět, čeká na mě nějaká dušička? Pokud ne, co pro to mohu udělat, aby si mě jako maminku některá vybrala? Čeká na mě jen jedna, nebo je jich více? Vadí jí můj přítel (manžel)? Co by mi chtěla vzkázat? Jakého pohlaví by si přála být? Co bych o ní měla vědět? Pokud na mě čeká, proč nemohu otěhotnět? Pokud na mě nečeká, je důvodem potíží s těhotenstvím právě tento důvod? Co pro ni můžu udělat já sama? 

TĚHOTENSTVÍ

objednací kód: 14-15

doba výkladu: cca 60 minut

Cena: 690 kč (nebo 30 €) 

Jaký je důvod toho, že se mi nedaří otěhotnět? Přeje si můj partner miminko, stejně jako já? Nemá můj partner zdravotní problémy v této oblasti, nebo není dokonce neplodný? Co pro těhotenství mohu udělat já sama? Jaké překážky musím překonat? Podaří se mi otěhotnět? Pokud ano, tak v jakém období? Bude průběh těhotenství v pořádku do samého konce? Nepotratím?  Mám šanci na narození miminka? Budu rodit přirozenou cestou nebo císařským řezem? Jakou energii bude mít narozené miminko?