Níže naleznete nabídku rozborů, kterou posílám emailem nebo po whatsappu.

ROZBOR DOMOVA

objednací kód: 53-1

doba výkladu: cca 15 minut

Cena: 200 kč (nebo 8,70 €) 

Narodili jsme se jako baráčníci, nebo je nám souzený byt? Kde bychom se cítili dobře? Která část naší republiky je ta naše, ta, kde máme nakonec být? Nebo je to snad zahraničí? A pokud ano, v jaké části světa?

ROZBOR PARTNERŮ

objednací kód: 53-2

doba výkladu: cca 15 minut

Cena: 200 kč (nebo 8,70 €) 

Který partner se k nám nejvíce hodí, jaké je jeho hvězdné znamení? Který je pro nás nevhodný, nebo by s ním byla větší práce, na vztahu, na lásce? Je pro nás lepší žena nebo muž? S kým najdeme to skutečné štěstí?

 

ROZBOR VÝHER A OBCHODU

objednací kód: 53-3

doba výkladu: cca 15 minut

Cena: 200 kč (nebo 8,70 €) 

Někteří lidé mají štěstí ve výhrách, jiní si jen utrácejí své těžce vydělané penízky a stále doufají, že se na ně štěstí usměje. Jak je to s vámi? Přáli byste si to vědět? Zda máte štěstí na své straně v oblasti výher? Máte štěstí na své straně v oblasti obchodu? 

 

MAPA ZROZENÍ

objednací kód: 53-4

doba výkladu: cca 120

Cena: 1500 kč (nebo 65,22 €) 

Kdo jsme, odkud přicházíme a kam směřujeme?

Rozděleno do 5 částí.

V první části se dozvíte mnohé o své duši, o tom, proč jste si vybrali své rodiče, co vás k tomu vedlo, proč jste chtěli právě k nim, co vás s nimi spojuje a jaké pouto k nim máte. Jaká je vaše duše, co má za úkol, jakou životní cestu jste si vybrali a jak po ní co nejsnáze jít.

V druhé části se dozvíte něco o sobě, o svých vlastnostech, i skrytých, o svých darech a nadáních.

Třetí část poskytuje informace o vašem nastavení - v lásce, penězích a majetku, povolání a zdraví - co jste si přinesli zakotvené v sobě ve chvíli svého narození.

Čtvrtá část odkrývá vaše karmické záležitosti, ať již kladné nebo záporné. Karma není jen o karmických dluzích, ale také o karmických darech, co vám přichází ku pomoci a na co si dát pozor. 

Pátá část je volná - v té se ukazují další aspekty vaší životní cesty, u každého opět něco jiného, proto tato část není laděna do žádného okruhu. 

Jedná se tedy o rozsáhlý rozbor čítající minimálně 5 stran A4. Obsahuje jak písemnou, tak kreslenou formu vaší životní cesty.