Níže naleznete nabídku výkladů z karet, které posílám emailem

PENÍZE PŮJČENÉ

objednací kód: 9-1

doba výkladu: cca 36 minut

Cena: 414 kč (nebo 18 €)

Vrátí mi dlužnou částku člověk, který si ji ode mě vypůjčil? Proč mi peníze nevrací? Potřebuje ještě tuto částku? Dostanu tuto částku najednou, nebo po částech? Budu muset dlužníka upomínat? Co dělat, pokud by dluh vrátit nechtěl?

DLUŽNÁ ČÁSTKA

objednací kód: 9-2

doba výkladu: cca 42 minut

Cena: 483 kč (nebo 21 €)

Budu schopen dluhy splácet? Sníží se můj životní standard? Pomůže mi někdo? Pokud ano, co pro to musím udělat? Pokud ne, jak si mám pomoci sám? Zbavím se dluhů? Jsou tyto dluhy poslední?

HRA O ŠTĚSTÍ

objednací kód: 9-3

doba výkladu: cca 42 minut

Cena: 483 kč (nebo 21 €) 

Mohu vyhrát nějaké peníze, bude mi štěstí přát? Jakou formou mohu vyhrát nějaký větší obnos? Jak se nastavit na výhru?  Bude se štěstí opakovat, abych mohl být finančně spokojený? Kolik procent mohu investovat zpět do hry, abych neprodělal? Mám bránu prosperity otevřenou, nebo zavřenou?  Je správná cesta hrát o štěstí a peníze, právě pro mě?

 

INSOLVENCE

objednací kód: 9-4

doba výkladu: cca 42 minut

Cena: 483 kč (nebo 21 €)

Podaří se mi splácet pohledávky? Budu mít na splátky každý měsíc?  Budu mít práci po celou dobu trvání insolvence? Je to má poslední, nebo mě v budoucnu čeká ještě jiná? Jak dlouho se po splacení budu zvedat? Kdy mé trápení skončí? Bude se mně někdy vůbec dařit, abych se tomuto do budoucna vyhnul?

 

BRÁNA PROSPERITY

objednací kód: 9-5

doba výkladu: cca 48 minut

Cena: 552 kč (nebo 24 €) 

Proč se neotevírá brána prosperity, co dělám špatně? Co bych měl pro otevření této brány udělat? Jak naložit s prvními dary z této brány, aby se otevřela ještě více? Je někdo, kdo mi nepřeje otevření této brány, a tím toto blokuje? Blokuji si sám svým nastavením otevření této brány?  Otevře se mi někdy tato brána, alespoň částečně? Otevře se mi někdy tato brána dokořán? 

 

DLUHY

objednací kód: 9-6

doba výkladu: cca 48 minut

Cena: 552 kč (nebo 24 €) 

Jak jsem na tom finančně? Budu mít na splátky? Hrozí mi insolvence? Hrozí mi exekuce? Najdu někoho, kdo mě mých dluhů zbaví? Budu schopen splácet své dluhy? Bude někdy konec mých dluhů? Dostanu se do větších finančních problémů, než mám nyní?

 

OŽIVENÍ SNŮ O HOJNOSTI

objednací kód: 9-7

doba výkladu: cca 48 minut

Cena: 552 kč (nebo 24 €) 

Jak přivést mohu své sny do reality? Co žádat v oblasti financí mi je nyní dovoleno? Jakým způsobem otevřít mohu bránu hojnosti? Mohu do této brány vstoupit? Co ještě mohu udělat k otevření této brány? Čím bráním hojnosti vstoupit do mého života? Jak se mám nastavit na hojnost? Splním si někdy své sny o hojnosti?

 

PŮJČKA

objednací kód: 9-8

doba výkladu: cca 48 minut

Cena: 552 kč (nebo 24 €)

Jak bude probíhat mé splácení? Budu mít na splácení? Na co si mám dát pozor? Budu muset řešit refinancování? Pomůže mi někdo se splácením? Budu mít dostatek financí? Mám si dělat starosti? Zaplatím celou půjčku?

 

ZAPLACENÍ DLUHŮ

objednací kód: 9-9

doba výkladu: cca 48 minut

Cena: 552 kč (nebo 24 €)

Jaká je má situace nyní? Jaká bude má situace v blízké budoucnosti? Na co si mám dát pozor? Co dělat v době, kdy to bude hodně špatné? Budu mít vždy na splácení? Dostanu se někdy z dluhů? Pomůže mi někdo? Kdy bude mým dluhům konec?

 

ZTRÁTA PENĚZ

objednací kód: 9-10

doba výkladu: cca 48 minut

Cena: 552 kč (nebo 24 €) 

Proč jsem měl na tyto stránky kliknout? Proč jsem byl neopatrný? Co mi tato chyba měla ukázat?Jak bude má reklamace vyřízena? Přijdu ještě o nějaké peníze? Mám si zažádat o novou platební kartu? Vrátí se mi tyto peníze?

JAK ZBOHATNU?

objednací kód: 9-11

doba výkladu: cca 60 minut

Cena: 690 kč (nebo 30 €) 

Proč toužím zbohatnout? Potřebuji peníze k životu? Co můžu udělat pro to, abych zbohatl? Jakým způsobem získám větší množství peněz? Jaké překážky se mi postaví do cesty? Jak se mám zachovat, abych peníze získal? Jaké budou mé sny a touhy ohledně peněz? Jaké mě čekají problémy? Kdo mi podá pomocnou ruku? Kdy bych mohl být bohatý?