Níže naleznete nabídku výkladů z karet, při kterých se setkáme osobně. Momentálně na tento druh výkladu docházím já za vámi, mými klienty (v rámci TP), je to pro vás příjemnější, když jste v pohodlí svého domova, kde se lépe dokážete uvolnit.

KLASICKÝ VÝKLAD KARET

objednací kód: 3-1

doba výkladu: max. 1 hodina

Cena: 700 kč (nebo 30,43 €)

Popis: Výklad probíhá v domluvený den a čas. Vykládá se velká tabule z karet Lenormand, kdy se ukáže, co vás trápí nebo co brzy budete řešit, dále se dozvíte, co vás čeká, čemu je dobré se vyhnout, jaké cesty se před vámi otevírají - pochopitelně probereme oblast lásky, penízků, práce, domova i zdraví. A zbude čas i na vaše otázky.

 

ANDĚLSKÁ VĚŠTBA

objednací kód: 3-2

doba výkladu: cca 60 minut

Cena: 750 kč (nebo 32,61 €) 

Spojení karet andělského orákula a náhledu andílků na váš život. Andělská věštba se soustřeďuje na vaší životní cestu, na oblasti lásky, domova, práce, penízků, zdraví a dalších oblastí. 

 

VÝKLAD Z TAROTOVÝCH KARET

objednací kód: 3-3

doba výkladu: max. 1 hodina

Cena: 700 kč (nebo 30,43 €)

Popis: Výklad probíhá v domluvený den a čas. Tento výklad je zaměřený  na budoucnost v oblasti osobního růstu, penízků, práce, zdraví a mnoho dalšího. V této hodince může zbýt čas také pro vaše otázky, pokud vás něco trápí a žádáte odpovědi. 

 

 

VÝKLAD ŽIVOTNÍ CESTY

objednací kód: 3-4

doba výkladu: max. 1 hodina

Cena: 700 kč (nebo 30,43 €)

Popis: Výklad probíhá v domluvený den a čas. Tento výklad je zaměřený na vaší budoucnost, životní cesty, můžeme se podívat na překážky, které vstoupily do vašeho života, proč tomu tak je a co se s tím dá dělat. 

 

 

VÝKLAD KARMICKÝ

objednací kód: 3-5

doba výkladu: max. 1 hodina

Cena: 700 kč (nebo 30,43 €)

Popis: Výklad probíhá v domluvený den a čas. Tento výklad je zaměřený na vaší karmu, osobní, vztahovou, partnerskou nebo rodinnou - dle toho, co právě řešíte a co vás trápí. 

 

 

MINULÉ ŽIVOTY A SOUČASNOST

objednací kód: 3-6

doba výkladu: max. 1,5 hodiny

Cena: 1000 kč (nebo 43,47 €)

Popis: Řešíte problémy, a chtěli byste se podívat do svých minulých životů, na vztahy, práci, životní cestu, prostě na to, čím jste procházeli: Rádi byste se vydali po cestě životem bez omezení? Rozebereme vše z karet, kyvadla i za spolupráce vaší duše. 

 

VELKÝ VÝKLAD KARET

objednací kód: 3-7

doba výkladu: max. 2 hodiny

Cena: 1380 kč (nebo 60 €)

Popis: Výklad probíhá v domluvený den a čas. Vykládá se velká tabule z karet Lenormand, kdy se ukáže, co vás trápí nebo co brzy budete řešit, dále se dozvíte, co vás čeká, čemu je dobré se vyhnout, jaké cesty se před vámi otevírají - pochopitelně probereme oblast lásky, penízků, práce, domova i zdraví. A zbude čas i na vaše otázky. Případně můžeme připojit karmický výklad nebo výklad životní cesty, dle vašeho přání, na toto by mělo zbýt dostatek času.