Níže naleznete nabídku výkladů z karet, které posílám emailem

VHODNOST MÍSTA

objednací kód: 18-1

doba výkladu: cca 30 minut

Cena: 345 kč (nebo 15 €)

vhodnost místa (zaměstnaneckého postu) - vaše schopnosti pro místo -  finance s ním spojené -  celková spokojenost, kolektiv nebo podřízení, nadřízení -  průběh při zvolení konkrétního místa

MŮJ POSTOJ K PRÁCI

objednací kód: 18-2

doba výkladu: cca 36 minut

Cena: 414 kč (nebo 18 €)

Co bych měl použít při výkonu svého povolání? Jaké potřeby v této práci jsou uspokojeny? Na které potřeby často zapomínám? Co udělat, abych měl práci rád, naplňovala mě a uspokojovala? Co mohu čekat v této práci? Jak se mám skutečně v této práci zachovat?

POSTAVENÍ V ZAMĚSTNÁNÍ

objednací kód: 18-3

doba výkladu: cca 36 minut

Cena: 414 kč (nebo 18 €) 

Jaké je mé postavení v zaměstnání? Jaké bude v budoucnu mé postavení v zaměstnání? Jak na mě nahlíží spolupracovníci? Jak docílit toho, abych se do práce těšil? Jak to bude s mou prací v této firmě do budoucna? Dostanu výpověď?

PRACOVNÍ MOŽNOSTI

objednací kód: 18-4

doba výkladu: cca 36 minut

Cena: 414 kč (nebo 18 €)

Jaké  mám možnosti? Jaká práce je mi šitá na tělo? Které pracovní nabídky zvážit? Jaké zaměstnání je pro mě nejlepší? Budu v této práci spokojen? Vydržím v této práci delší dobu? 

CESTA NA POHOVOR

objednací kód: 18-5

doba výkladu: cca 42 minut

Cena: 483 kč (nebo 21 €)

Jak se mám na pohovor připravit? Budu žádaný pro zaměstnání, o které se ucházím? Je toto zaměstnání pro mě vhodné? Jak se mám chovat na pohovoru? Jakým nástrahám budu muset čelit? Bude toto zaměstnání uspokojující po finanční stránce? Budu v tomto zaměstnání delší dobu? 

POVÝŠENÍ

objednací kód: 18-6

doba výkladu: cca 42 minut

Cena: 483 kč (nebo 21 €)

Jaká je má situace ve firmě? Jak vidím své spolupracovníky, co si o nich myslím? Jak mě vidí spolupracovníci, co si o mně myslí? Jak se mám chovat, jak k nim mohu lépe přistupovat? Co od nich nemám očekávat? Jaká situace či lidé mi pomohou dostat se dál? Co bude překážet mé práci, mému postupu?

HLEDÁM ZAMĚSTNÁNÍ

objednací kód: 18-7

doba výkladu: cca 48 minut

Cena: 483 kč (nebo 21 €)

Najdu si práci v blízké době? Co pro to mohu udělat? Která práce je pro mě vhodná? Bude tato práce dobře ohodnocená? Mohu se již nyní připravit na změnu, případně jak? Bude se mi v zaměstnání líbit? Bude kolektiv příjemný? Bude toto zaměstnání na delší čas?

NAŠEL JSEM ZAMĚSTNÁNÍ

objednací kód: 18-8

doba výkladu: cca 48 minut

Cena: 552 kč (nebo 24 €)

Je toto zaměstnání pro mě vhodné? Bude se mi v práci líbit? Zvládnu pracovní náplň? Jak budu vycházet s nadřízenými? Jak budu vycházet s kolegy? Mám šanci na postup v zaměstnání? Zůstanu v tomto zaměstnání delší dobu? Budu časem přeřazen na lepší pozici?

PRACOVNÍ ŠANCE

objednací kód: 18-9

doba výkladu: cca 48 minut

Cena: 552 kč (nebo 24 €)

Mám šanci nalézt dobré zaměstnání? Co pro to musím udělat? Na který obor se mám zaměřit? Dostanu slušný plat? Jak se změní můj život? Jak se zapracuji? Vydržím v tomto zaměstnání delší dobu? 

SOUČASNÁ POZICE VE FIRMĚ

objednací kód: 18-10

doba výkladu: cca 48 minut

Cena: 552 kč (nebo 24 €)

Jaká je má současná pozice, jak mě ostatní vnímají? Jakou pracovní pozici mohu očekávat v budoucnu? Jak mě vnímají ostatní spolupracovníci? Co mám dělat, aby mě práce více bavila? Co získám svou současnou prací? Kam se poposunu? Chtějí mě dát výpověď z práce? Mám dát já sám výpověď z práce? Najdu mnohem lepší uplatnění, pokud pracovní poměr ukončím? 

VEDENÍ A ORGANIZOVANOST

objednací kód: 18-11

doba výkladu: cca 48 minut

Cena: 552 kč (nebo 24 €)

Jakou sílu v sobě uchovávám? Jaký jsem vedoucí pracovník nebo bych mohl být? Jak dobře dokážu využít logiku a myšlení? Jak velké je moje charisma a má sebedůvěra? Dokážu pracovat s disciplínou v sobě samém? Jak na sobě v tomto směru mohu ještě pracovat? Dosáhnu v životě velkých výsledků, pokud na sobě budu pracovat? Mohu stát v čele organizace nebo podniku?

AKTUÁLNÍ PRACOVNÍ POZICE

objednací kód: 18-12

doba výkladu: cca 54 minut

Cena: 621 kč (nebo 27 €)

Proč jsem nespokojený se svou současnou pracovní pozicí? Jak na mě nahlíží můj šéf, je se mnou spokojen či nespokojen? Jak na mě nahlíží mí spolupracovníci ohledně práce? Co bych si skutečně v hloubi své duše přál? Co se stane, když dám výpověď? Najdu novou práci v blízké době? Mám se vydat svou vlastní cestou? Co se stane, když v této práci zůstanu? Co mě v této oblasti v případě rozhodnutí zůstat čeká? Pro jakou variantu bych se měl rozhodnout? Jaké mám šance do budoucna ohledně nové práce? Co mě v práci čeká v nejbližší době, na co bych se měl připravit? 

MÉ ZAMĚSTNÁNÍ

objednací kód: 18-13

doba výkladu: cca 54 minut

Cena: 621 kč (nebo 27 €)

Jak se cítím v zaměstnání? Jak mě vidí nadřízený? Jaký názor na mě mají kolegové? Co bych chtěl udělat? Najdu jiné zaměstnání, pokud v současném skončím? Jak se bude vyvíjet mé zaměstnání, co mi přinese do budoucna? Odejdu, nebo zůstanu? Jaké nabídky mi přijdou do cesty? Co mohu očekávat v zaměstnání?

PRACOVNÍ CESTA

objednací kód: 18-14

doba výkladu: cca 54 minut

Cena: 621 kč (nebo 27 €)

Jak proběhne má pracovní cesta? Sjednám hodně dobrou zakázku? Bude těch zakázek více? Budu po zásluze odměněn? Dostanu prémie navíc? Vrátím se v pořádku zpět? Budu vyslán na další pracovní cestu? Zažiju na ní něco nepředvídatelného? Na co si mám dát pozor?

JAKOU PRÁCI ZVOLIT?

objednací kód: 18-15

doba výkladu: cca 66 minut

Cena: 759 kč (nebo 33 €)

Jaké jsou mé schopnosti? práce 1 (uveďte pozici, o kterou se ucházíte) - Jaké jsou v této práci finance? Jaká budoucnost mě čeká v této práci? práce 2 (uveďte pozici, o kterou se ucházíte) - Jaké jsou v této práci finance? Jaká budoucnost mě čeká v této práci? práce 3 (uveďte pozici, o kterou se ucházíte) - Jaké jsou v této práci finance? Jaká budoucnost mě čeká v této práci? rada, jaká práce z hlediska budoucnosti a profesního růstu je 

DEPTY ŠÉFA

objednací kód: 18-16

doba výkladu: cca 66 minut

Cena: 759 kč (nebo 33 €)

PRÁCE: Co se děje v současné době v našem závodě? Je dost objednávek, nebo práce pro nás? Mám si na něco dát pozor? Mám si na někoho dát pozor? Jak se bude vyvíjet situace v zaměstnání?

PENÍZE: Budu spokojen s výší mzdy? Dostanu nějaké prémie? Co mám dělat pro to, aby se můj plat zvýšil?

POZICE:Můžu se posunout výš? Hrozí mi jiná pozice ve firmě? Dostanu výpověď, nebo ji dám sám?