Níže naleznete nabídku výkladů z karet, které posílám emailem

ZDRAVOTNÍ STAV

objednací kód: 19-1

doba výkladu: cca 36 minut

Cena: 414 kč (nebo 18 €)

Jakých dědičných nemocí se mám obávat? Jaký je vliv psychiky na mé zdraví? Za jaké nemoci nemohu? Jaký je můj aktuální zdravotní stav? Jak se budou choroby vyvíjet? Jak vše dopadne?

SYNDROM VYHOŘENÍ

objednací kód: 19-2

doba výkladu: cca 42 minut

Cena: 483 kč (nebo 21 €)

Je má práce psychicky náročná? Ustojím pracovní stres? Očekávám od své práce více, než dokážu uskutečnit? Mám v práci zvolnit?  Hrozí mi deprese a úzkost v souvislosti s mou prací?  Pokud nezvládnu svou práci ve stanoveném čase, mohu se něčeho obávat? Hrozí mi syndrom vyhoření?

ZÁVISLOST

objednací kód: 19-3

doba výkladu: cca 42 minut

Cena: 483 kč (nebo 21 €)

Ubližuje mi má závislost? Jak ji mohu překonat? Mám dostatek pevné vůle? Kdo mi může pomoci? Jakým způsobem se jí můžu zbavit? Dokážu to? Pokud ano, propadnu této závislosti v budoucnu? Pokud ne, co mi to v budoucnu způsobí?

NEMOC

objednací kód: 19-4

doba výkladu: cca 48 minut

Cena: 552 kč (nebo 24 €) 

Jak se cítím? Jak vypadá nemoc nyní? Co je příčinou nemoci? Co pomůže v léčbě? Co udělat pro uzdravení? Co nemoc zastaví? Na koho se obrátit? Udravím se? 

ŠTÍHLÁ LINIE

objednací kód: 19-5

doba výkladu: cca 66 minut

Cena: 759 kč (nebo 33 €)

Proč chci být štíhlý? Co mi brání být štíhlý? Co pro to musím udělat? Nesu si svou váhu z minulého života? Proč bojuji s váhou? Kde je problém? Mám šanci dosáhnout své ideální váhy? Mám šanci si udržet ideální váhu? Co v mém těle chybí, proč stále nabírám váhu? Co v mém těle přebývá, co brání štíhlé linii? Jakým způsobem se těchto přebytků v těle zbavím?  Mám šanci na štíhlou postavu jednou provždy, bez jo-jo efektu?

TLOUŠŤKA

objednací kód: 19-6

doba výkladu: cca 66 minut

Cena: 759 kč (nebo 33 €)

Jak se momentálně cítím? Jakou mám vůli? Jakou mám životosprávu? Jaký je důvod mé tloušťky? V čem by mohl být problém? Proč nemám pevnou vůli? Co mi brání zhubnout? Jak reaguji na svou váhu? Na co se vymlouvám, když selže moje vůle? Proč chci být hubený? Jak mohu ovlivnit bloky, které mi brání zhubnout? 

PYRAMIDA ZDRAVÍ

objednací kód: 19-7

doba výkladu: cca 108 minut

Cena: 1242 kč (nebo 54 €)

HLAVA A MYŠLENÍ: Jak jsem na tom po psychické stránce? Co pro psychickou pohodu mohu udělat? Hrozí mi v této oblasti těla nějaká závažná nemoc? Vyskytujete se v této oblasti těla něco, o čem bych měl vědět? 

VNITŘNÍ ORGÁNY: Které orgány potřebují větší pozornost? Které orgány mám nejvíce oslabené? Na které orgány si mám dávat pozor a jakým způsobem? 

KREVNÍ ŘEČIŠTĚ A LYMFATICKÝ SYSTÉM: Proudí má lymfa správně, nebo je třeba ji trošku pročistit? Kde se mi usazují největší nečistoty, kterých se tělo nedokáže zbavit? Jaký je průtok mé krve a co případně udělat?  

TRÁVICÍ SYSTÉM: Je tento systém v pořádku, nebo se mám na některou část speciálně zaměřit?Je můj jídelníček v pořádku, nebo jsou jídla, která mému tělu škodí? Na co se připravit v této oblasti těla?  

KONČETINY: Hrozí mi nějaké úrazy? Hrozí mi nějaká nemoc spojená s končetinami? Pokud ano, omezí to můj osobní nebo pracovní život? 

ROZTROUŠENÁ SKLERÓZA

objednací kód: 19-8

doba výkladu: cca 36 minut

Cena: 414 kč (nebo 18 €)

Proč jsem onemocněl touto nemocí? Je třeba restart v mém životě? Jak na mé onemocnění pohlíží rodina? Jak zastavit nebo vyléčit tuto nemoc? Budu moci vést normální život? Co mě s touto nemocí ještě čeká?

RAKOVINA

objednací kód: 19-9

doba výkladu: cca 36 minut

Cena: 414 kč (nebo 18 €)

Mám naději na uzdravení? V jakém stavu se mé onemocnění skutečně nachází? Jak na mé onemocnění pohlíží rodina? Mohu ještě někoho požádat nebo mi léčba lékařů stačí? Vrátí se nemoc někdy? Budu moci vést normální život?