názorné ukázky

Abych vás zbytečně nezatěžovala výklady typu: co by, kdyby..., ukážeme si názornou ukázku.

Myslím, že kolem 5 ukázek by stačilo.

Taktéž nebudu rozebírat momentální stav: bydlení, zdraví, dovolenou, lásku, studium, peníze ani zaměstnání, ale opět si to ukážeme na názorných příkladech.

Další témata vás jistě napadnou.

Byla bych velice ráda, kdybyste se podívali a rozložili si tabuli podle jednotlivých nákresů, a než si přečtete, co který výklad znamená v praxi, zkusili si sami tuto problematiku vyložit.

Někam si to zaznamenejte, nejlepší by bylo napsat si to do nějakého sešitu. Teprve až poté se podívejte na to, jak to je.

Pokud vám vyjde odlišný výklad, nezoufejte, spoléhejte na svou intuici.

Vždyť i 100 různých výkladů v důsledku může znamenat totéž.

Seřaďte si karty podle pomocných čísel, které najdete na každé kartě.

1. PŘÍKLAD - ŽENA (posuzujeme karty : 29 + 25 + 15 + 20)

2. PŘÍKLAD - MUŽ (posuzujeme karty : 28 + 18 + 27 + 32 + 9)

3. PŘÍKLAD - DCERA (posuzujeme karty : 9 + 32 + 15 + 5 + 25)

4. PŘÍKLAD - SYN (posuzujeme karty : 18 + 19 + 31 + 24)

5. PŘÍKLAD - OTEC (posuzujeme karty : 15 + 21 + 13 + 6 + 1)

ŘEŠENÍ:

Příklad č. 1

Pro tazatelku je nyní důležitý rozchod. Velmi ji to trápí. Tento rozchod se týká jejího současného vztahu, který udržuje jen na hranici sexu. V budoucnu na ni čeká jiný muž, který ji ale bude navštěvovat také pouze kvůli sexu. Tak si zkusí, jaké je to, co nyní dělá ona.

Příklad č. 2

Tazatel nyní řeší menší problémy s věrností. Svou partnerku má jistou, přesto si dopisuje s jinou ženou. Čekají ho ale mrzutosti, jelikož jeho současná partnerka na to přijde a vůbec se jí to nebude líbit.

S ženou, se kterou si nyní dopisuje, vytvoří přátelský svazek.

Příklad č. 3

Dcera momentálně řeší vztah. Myslí na lásku k muži, který zdá se její nadřízený. Vztah mezi nimi bude utajovaný, ale stálý. V budoucnu tyto dva čeká manželství.

Příklad č. 4

Syn řeší finanční a materiální stránku života. V minulosti mnoho utrácel a nyní sází na své štěstí ve hře či v automatech. Láska k penězům ho neopustí ani v budoucnu, pochopí ale, že si peníze bude muset získat cestou práce..

Příklad č. 5

Na otce čekají překážky, které přijdou od člověka, který ho moc nemusí.

Otec myslí na jediné dvě děti, které má a které by se mohli ocitnout v ohrožení. V budoucnu se mu moc dobře nepovede, jelikož se bojí něco proti tomuto člověku podniknout. Jeho strach ho však povede dál a společně se svými dětmi najde obranu.