Co vás zajímá v duchovní sféře a ze světa andílků? Než položíte svou otázku, podívejte se, zda již zde odpověď není. 

otázka

otázky a odpovědi

Jsou dobré meditace pro spojení s andílky?

Někteří lidé se dokážou mnohem lépe spojit s andílky, a to právě skrze meditace. Nemusí se volit jen andělské meditace, neboť do meditace můžeme si pozvat kohokoliv, tedy i andílky. Rádi se s námi setkávají, a toto je jeden ze způsobů, jak se s nimi dá komunikovat. Vhodná je svíčka fialové barvy pro lepší navození klidu i přivolání andílků právě do meditace.

Nejsem pokřten a přemýšlím o tom. Je to dobrá volba, abych byl blíž andělům?

Křest nemá nic společného s vírou a schopností komunikovat s anděly i celým duchovním světem. Pokud byl byste pokřtěn hned po narození, mělo by to stejnou váhu, jako byste pokřtěn nebyl. Víru a lásku k andílkům musíte mít ve svém srdci, a to žádný křest nezaručí ani nedokáže. Na druhou stranu, pokud víru máte, určitě můžete křest zvážit, případně absolvovat.

Má každý člověk svého anděla strážného?

Ano, každý člověk má svého anděla. Spojit se s ním můžete kdykoliv chcete, můžete se ho zeptat na jméno i na vaši životní cestu. 

Mají pejskové duši? A mají svého anděla?

Ano, téměř vše živé má svou duši, pejskové, kočičky, stromy, ale i léčivé kameny. Vše má svou vlastní duši, stejně jako svého anděla. Dá se říct, že vše, co cítí bolest, je schopno plakat, má duši.

Jak mám komunikovat s andílky?

Vše o komunikaci s andílky naleznete v rubrice POVÍDÁNÍ O ANDÍLCÍCH.

Proč mi andělé brání ve štěstí?

Andělé vám určitě ve štěstí nebrání. Andělé spíše pomáhají, než aby v něčem bránili. Mohou vám klást do života překážky, abyste pochopila, co byste měla udělat. Pokud skutečně zažíváte neštěstí ve všech oblastech života, hledejte odpověď v karmě, ne u andílcích. 

Je možné, že vidím andílky jako mihotající se malá světýlka?

Ano, takto andílci o sobě dávají také vědět. Můžete je zaznamenat, ukazují vám, že jsou s vámi a pomáhají vám. 

Jsem s manželkou přes 30 let. Vychovali jsme společně 2 děti. Jsem pokřtěný, manželka ne. Jak se na naše manželství dívá Bůh a andělé?

Bůh ani andělé nedívají se na křest, ale na hodnotu vašeho manželství. Není nic silnějšího než láska. Pokud je váš vztah naplněn láskou, tolerancí a vzájemnou podporou, pak je vaše manželství posvěceno Boží láskou.

Jaký má význam pálení svíčky, když chci andílky o něco požádat?

Zapálením svíčky vyjadřujeme lásku a vděčnost andílkům. Je to dobré pro lepší spojení s andílky, pokud jim neumíte naslouchat, plamen svíčky vám napoví jejich odpovědi na vaše otázky. 

Pořád vidím nějaká pírka, co to může znamenat?

Záleží na tom, jaké barvy tato pírka jsou. Různé barvy - různé vzkazy. Nepíšete, jaká barva pírek se vám objevuje nejčastěji, ani myšlenky, které před zjevením pírek vám prolétnou hlavou. 

Ztratil jsem přívěsek, co to znamená?

Může to mít více významů - dva možná nejvíce pravděpodobné - buď vám již tento šperk nepatří, splnil svůj účel, nebo ho má najít někdo, komu bude sloužit a dovede ho ke štěstí či neštěstí - záleží na tom, co tento člověk prožít má v současné době. Nebo vám má ztráta předat poselství. Důvodů je mnoho, záleží na tom, jak a kde jste ho ztratil, jak moc pro vás znamenal. 

Vidím zřetelně svého anděla, ale ostatní ne. Jak je to možné? Můžu vidět i ostatní andílky?

Důvodů může být několik. Jistě vám trvalo nějakou dobu, než jste se napojila správně na svého osobního andílka. Zjevil se vám, protože se vám zjevit chtěl, protože jste byla připravena ho vidět, byla jste připravena toto setkání ustát. Ostatní andílci zatím nemají potřebu se vám zjevit. Můžete je o to požádat, ale bude záležet na nich, zda se vám ukážou v celé své kráse. 

Říká se, že jsou ptáci poslové andělů. Co si o tom myslíte?

Ano, všichni okřídlení tvorové jsou poslové andělů. Mohou vám sdělit poselství, nebo jen pomoci v něčem, co momentálně řešíte. 

Je intuice vedení andělů?

Ano, pomocí intuice mohou vám andílci sdělovat své myšlenky i svá proroctví. Mohou vás varovat před překážkami, nebo sdělovat vaší cestu. 

Co andílci smí a co nesmí pro nás dělat?

Andílci mohou cokoliv, co je v souladu s osudem člověka, ve chvíli, kdy jsou o to požádáni. Vždy musí dojít všichni zúčastnění štěstí, nikdo nesmí být nešťastný. 

Záznamy: 1 - 15 ze 15