představení andělů

AAHARON

Dohlížím na lásku dvou lidí, kteří nemohou být spolu, a přesto to v minulosti bylo jinak. Velice se milovali, toužili být spolu, toužili se vidět i slyšet, a nyní již to není možné. Důvody mohou být různé, může se jednat o strach jednoho z lidí, nebo je tento člověk v jiném vztahu.

Aaharon je anděl středně veliký, s krásnými dlouhými vlnitými plavými vlasy, modrými oči a purpurovým hávem, stojící ve změti malých, zlatých hvězdiček. V ruce drží listinu spojení, prokládanou malými smaragdy.

AALBIEL

Dovedu vás k vyšším cílům, nade mnou stojí archanděl Michael, a dovolí mi vám pomoci ve vaší záležitosti. Pomůžu vám dojít spravedlnosti nejen u soudu, ale také v běžném životě. Pomáhám lidem, kteří jsou v právu a na které je činěno bezpráví.

Aalbiel je vysoký anděl s delšími, hnědými vlásky, moudrost a vážnost je mu vidět ve tváři i v jeho světle hnědých očích. Je oděn v rudém hávu, jeho energie je ohnivá, stejně jako jeho háv. V ruce drží zlatou hůl spravedlnosti.

ABAGRION

Ochraňuji lásku proti zlým lidem, by na vás žádná zlá moc nedosáhla a vy jste žili spokojeně bez cizích vlivů. Posílám své světlo na ochranu před zlobou a nepřejícností. Odstraňuji nežádoucí vlivy, by se láska projevila v plné síle. Neboť jen čistá láska dokáže překonat vše zlé, a já vám tuto lásku přináším.

Abagrion je obklopen fialovou energií, oblečen je v červeném hávu s šedým pásem. Má světlé vlasy a modré oči. V rukou má velkou stuhu, kterou pokrývá dva zamilované lidi, by je spojila a ochránila před vším zlým

ABAN

Dohlížím na to, by láska proudila tím správným směrem. Dohlížím na námluvy i zásnuby. Nyní rozhodujete se, kterého partnera zvolit pro šťastný život, a já vám v tom budu nápomocen. Ukážu vám pravou tvář partnerů, mezi nimiž se rozhodujete, byste zvolili toho nejvhodnějšího. Ukážu vám správnou cestu šťastným partnerským vztahem.

Aban je anděl krásný a štíhlý, s rozcuchanými krátkými hnědými vlásky, v každé ruce drží červenou stuhu protkanou tlukoucími srdci. Je zahalen do světlounce fialového mlžného oparu, jeho energie má stejnou barvu. Na čela se mu zračí 7 krásných zlatých hvězd.

ABARIEL

Dohlížím na početí a příchod připravené dušičky do vašich životů. Přináším plodnost a schopnost otěhotnět. Stejně jako miminko v děloze, chráním také plavce i neplavce, by neutonuli. Odstraňuji smutek a žárlivost, posiluji lásku a radost, byste byli ve vztahu šťastni a mohli přivést na svět zdravé miminko.

Abariel má žluté vlásky, je obklopen fialovo červenou energií. Tato energie září a kdo se v jeho blízkosti ocitne, přijme tuto energii a je připraven na nový život, ať již doslova či v podobě miminka. Jeho pomněnkové oči jsou laskavé a hypnotizující, při něm člověk nesmýšlí negativně, ale hledí s láskou do budoucna. V každé ruce drží malý čtyřlístek pro štěstí každého páru, který si ho povolá.

ABASDARFON

Dohlížím na vaše štěstí v pracovní oblasti. Vypravím vás do dalšího úspěšného dne a pomohu vám dostat se na místo, po kterém toužíte. Ať již nevykonáváte žádnou profesi, či jste na tomto místě nespokojeni,  povolejte mne a já vám pomůžu k pracovnímu štěstí. Ukážu vám správnou cestu k získání vysněného místa.

Tento anděl jest obklopen zlato-žlutou energií, která přináší štěstí hlavně v oblasti práce. S jeho energií nebude pro vás nic nemožné v této oblasti. Jeho oči jsou téměř průhledné, jeho vlasy září jako letní slunce. V ruce zračí se malá zlatá mince štěstí, kterou daruje každému, kdož ho o to požádá.

ABASDARHON

Ukážu vám budoucnost vašeho vztahu pomocí snů, ale také na co si máte dát pozor, zda vyčkávat, nebo je lépe jednat. Každý vztah je jedinečný, a já vám jsem ochoten pomoci na vašem vztahu pracovat, povýšit ho na Boží vztah plný lásky a porozumění.

Velice starý andílek, v jeho tváři naleznete moudrost, a také jeho oči jsou velice moudré. Má čtyři páry očí, dva páry jsou modré a dva páry jsou hnědé. S nimi se dívá na dno každého srdce tak, by mohl být co nejvíce nápomocný. Jeho šat má světlounce modrou barvu. V levé ruce drží zlatou hůl.

ABATAR MUZANIA

Jsem andělem milostné komunikace. Pečuji o komunikaci ve vztahu, přináším jí tam, kde schází. Soustředím se na toho, koho milujete, zesílím jeho myšlenky na vás tak, by nejen na vás tento člověk myslel, ale také aby pro to něco udělal. Popostrčím ho směrem k vám, a ukážu mu všechny krásy lásky, by nepochyboval o sobě ani o lásce k vám. Podporuji odvahu komunikovat, ale také spojit se s vámi, pokud ve spojení nejste. Dávám odvahu snít o vaší společné budoucnosti a také pro to něco udělat.

Abatar Muzania má krásné rudé vlnité vlásky, hnědé oči a každé ruce drží milostné psaníčko, které vkládá do mysli člověka, na kterého působí a kterému ukazuje správnou cestu za láskou.

ABATHUR

Společné bydlení utužuje lásku, proto pomáhám především nalézt vhodné bydlení, podporuji myšlenky na bydlení a ukazuji krásy společného bydlení tomu, kdo se bojí osamostatnit a odejít od svých rodičů. Se mnou to zvládnete bez problémů, není třeba se bát. Pokud má tedy i vaše láska myšlenky na společné bydlení, s mou pomocí je uskuteční.

Abathur má kolem sebe modrou a zelenou energii, hnědé delší vlásky a hnědé oči. Jeho šat je fialový, jeho šerpa purpurová. V ruce drží velký zlatý klíč.

ABBADON

Starám se o to, by zlo bylo potrestáno tak, jak si zaslouží. Mám na starosti tresty Boží, bojuji se Satanem i jeho temnými pomocníky. Použil proti vám někdo černou magii, nebo vám snad někdo ubližuje? Přáli byste si pro tohoto člověka to, co si skutečně zaslouží? Pak mne můžete požádat, nechť roztočím Boží mlýny plnou rychlostí.

Abbadon má v rukách černou skříňku, ve které ukrývá blesky, které posílá proti zlu. U nohou mu leží zlatá klika k Božím mlýnům, a v případě potřeby ji použije. Jeho vlasy jsou žluté a jeho oči modré.

ABBETIRA

Jakou částku požadujete a na co ji chcete použít? Kolik lidí učiníte šťastnými? Otevřu vám dveře do prosperity, byste byli i vy šťastni a splnili si svá velká přání, však musíte učinit šťastného alespoň jednoho člověka, skutečně šťastného, splnit i jeho sen. Pak vaší prosbu s radostí přijmu.

Abbetira je vyšší andílek s blonďatými vlásky, které zdobí zelené malé lístečky. Má modrozelené oči. Jeho šat je barvy fuchsie, lomován je světlounce zelenou barvou. V ruce drží peníz prosperity a bohatství.

ABDIEL

Možná máte nyní se svou vírou problémy, neboť neděje se nic pozitivního, co byste zaznamenali. Avšak vězte, že tam, kam nedohlédne váš zrak, děje se mnohé a připravuje se vše na projevení i ve vaší přítomnosti. Pomohu vám s vaší vírou, vírou v Boží plán i Boží pomoc. Nedám vám znamení, neposkytnu vám důkaz, byste uvěřili, ale pomohu vám zklidnit vaší duši, byste opět získali svou víru.

Abdiel je anděl buclatější, s hnědými vlnitými vlásky a hnědýma očima. V ruce drží lístečky bílé květiny, které rozsévá mezi ty, kdož svou víru ztratili.

ABDIZUEL

Přináším touhu po sebezdokonalení, přináším touhu být opravdu sebevědomý ve všem, co chcete dělat. Potřebujete se zdokonalit v pracovní oblasti, nebo v oblasti lásky? Bojíte se neúspěchu, či posměchu? Se mnou na tyto pocity zapomeňte, neboť tak, jak vás vidím já, uvidí vás také ostatní lidé

Dokonalost můžete hledat také v přírodě, proto také pomáhám zemědělcům, by jejich plody prospívali.

Abdizuel je anděl bleděmodrých křídel, pírka jeho křídel skládají se z malých krystalků. Jeho modré oči září jako letní obloha, vlásky připomínají sluneční paprsky.

ABEL

Očišťuji od hříchů duše pozemské, tedy ještě v živých pozemských tělech, také duše, které již své tělo opustili. Pokud máte pocit, že zhřešili jste, a toužíte svůj hřích smýt, pak mne povolejte. Udělejte to dříve, než předstoupíte před našeho pána, neboť i váš život se tím stane šťastnější, neboť nebude vás nic tížit.

Abel je anděl s bílou a světle fialovou energií, s červenými vlasy a zelenými oči.

ABIEL

Pomáhám všem lidem s komunikací. Také pomáhám všem těm, kdož chtějí slyšet rady andělů a neslyší, by mohli naše vzkazy zachytávat pomocí automatického písma. Přibližte se nám, andělům, a vyslechněte naše vzkazy přímo pro vás.

Abiel je anděl světle modré barvy, zelených očí a hnědých vlásků. V ruce drží lístečky, které otevírají schopnost přijímat vzkazy andělů

ABILAEL

Pomůžu vás zcela rozvinout a zrealizovat váš plán, kterému nikdo nevěří, v jehož úspěch nikdo nevěří. Nebojte se požádat mne o pomoc při realizaci vašeho plánu, neboť věřím, že pomůže vám zapsat se do dějin či srdcí lidí. Tak jako věřím vám, tak věřím i vašemu plánu.

Abilael má krásné dlouhé žluté vlásky, modré oči a světlemodrá křídla. Na každém prstíčku obou rukou leží mu jeden smaragdový čtyřlístek.

ABINAEL

V mé přítomnosti je těžké lhát, neboť každá lež se ihned pozná i u těch největších lhářů. Stačí povolat mne a mít mou energii blízko sebe. Pokud si nejste jisti, zda byste vše dobře rozpoznali, zapalte k mé energii ještě svíčku, podle plamínku poznáte, zda osoba, která je s vámi v místnosti, lže.

Abinael je zahalen do tyrkysové energie, jeho oči jsou také barvy tyrkysové. Jeho vlasy mají barvu červenožlutou.

ABRANUDSHIAH

Pomohu vám s čímkoliv, co je v souladu s Božím osudem, konáno v lásce a z lásky. Žádat mne můžete o cokoliv, však je třeba mít v srdci pro své přání lásku, jinak má pomoc není účinná. Jsem ve službách Ježíše a zajišťuji lásku na Zemi, lásku všech tvorů, kteří mne prosí o pomoc.

Abranudshiah má mnoho tváří, zjevuje se jako anděl, kterého obklopuje energie všech barev, také se zjevuje jako mlžný opar, ve kterém svítí všechny barvy jako duha. Má modré oči a žluté vlasy. 

ABRAXAS

Starám se o lásku, vkládám jí do vztahů, vkládám také do vztahů harmonii, schopnost starat se jeden o druhého, být si navzájem oporou. Podporuji důvěru a porozumění ve vztahu. Vkládám do vztahů čistotu, bez hádek a rozepří, bez závisti a žárlivosti. S mou pomocí docílíte čisté lásky.

Abraxas má modré oči a žluté vlásky, ve kterých prosvítají červené pramínky V ruce drží velké srdce barvy bílé, lemované zelenými lístečky.

ABRID

Chráním vás před zlými lidmi, ale také před těmi, kdož by vám vaší životní energii chtěli vysávat. Ochraňuji před zlem. Dohlížím také na tok času, by se nic neuspíšilo k neprospěchu lidí, ale také by se zbytečně čas nevlekl. Jako anděla rovnováhy mne můžete požádat o rovnováhu ve vašem životě.

Abrid má šat z malých kapek, které se třpytí a září. Jeho oči jsou jako hluboký oceán, ve kterých můžete zahlédnout jeho neskonalou lásku a dobro, jeho vlasy podobají se zlatému dešti vystavenému slunci.

ABRINAEL

Hlídám velké lásky, pomáhám všem partnerským párům, by jejich láska sílila a vztah se vyhnul stereotypu. Pokud tedy váš vztah uvadá, či necítíte lásku vašeho partnera, neprojevuje vám své city a stává se chladným, pak mne můžete požádat o nápravu.

Abrinael má krásnou červeno - růžovou energii, do které je zahalen. Také jeho šat je této barvy. Jeho oči jsou modré a jeho vlasy barvy liščího ocásku.

ABULIEL

Jako anděl komunikace dohlížím na písemnou komunikaci mezi dvěma lidmi a na trpělivost. Pokud vám partner neodepisuje, nebo odepisuje jedním slovem a jen občas, můžete mne požádat o to, bych na vašeho partnera dohlédl. Podporuji trpělivost, byste se dočkali své lásky a mohli jí prožívat společně se svým partnerem. Neboť při netrpělivosti jste neklidní, a tudíž si můžete brzdit to, po čem tolik toužíte. Dohlédnu, by člověk, který vás má v srdci, nebál se, a napsal vám o své touze a lásce, by začal komunikovat.

Abuliel je obklopen tmavě zelenou a oranžovou barvou, jeho vlasy jsou sněhově bílé, jeho oči jsou barvy duhy.

ABUSIS

Ztratilo se vám zvířátko, postrádáte člena rodiny? Rádi byste se s ním ještě shledali, rádi byste ho uvítali opět doma? Dívám se na všechny bytosti, kteří ztratili cestu domů, či se zatoulali, či nemohou domů přijít, neboť jim někdo brání. Pomohu jim najít opět cestu domů, by se nebáli a vydali se na tuto cestu co nejdříve. 

Abusis má šat složený z mnoha cest, je na nich spousta barevných záhybů, proto také barva tohoto anděla není tak jednoznačně určitelná, neboť skrývá mnoho barev i odstínů. Má modré oči i modré vlásky.

ABUZAHA

Podporuji láskyplné změny, pomáhám milencům v jejich lásce, by zdolali všechny překážky a mohli být spolu a žít společně. Někdy se stává, že lidé žijí ve vztahu, ve kterém není již láska, a oba dva se jen trápí. Pak takový člověk začne hledat lásku, a když ji najde, bojí se opustit již nefunkční vztah. Pokud to máte také tak, pak vám rád pomohu.

Abuzaha má světlounce modré oči, šedé vlásky, a kol dokola obepíná ho tok energie purpurové.

ABUZOHAR

Dohlížím na zamilovanost, by nevyprchala ani na začátku vztahu, ani za mnoho desítek let. Dohlížím na zdárný průběh námluv, setkání, ale i vztahu. By vztah dostal se do nadpozemské úrovně a láska a zamilovanost stále čišela z páru zamilovaných. Jako anděla lásky mne můžete požádat o pohlaví miminka.

Abuzohar má sedmero bílých křídel, hnědé vlasy a tmavě modré oči. Obklopen je růžovou, červenou a zlatou energií.

ACALEV

Zklidním vaší duši, byste nepřebíhali od jedné záležitosti k druhé. Cítím, jak vám myšlenky těkají, nevíte, pro kterou záležitost se rozhodnout, nebo prostě nedokážete dotáhnout nic do konce. Rádi byste nastolili ve svém životě řád, a dokončili, co jste započali?

Acalev má kolem sebe oranžovou energii, jeho šat tvoří mnoho modrých zvonků, které cinkají vždy, když se pohne. Také toto zvonění můžete slyšet ve chvíli, kdy vám pomáhá. Jeho oči září fialovou barvou, jeho vlásky jsou jako klasy před sklizní.

ACARIEL

Opatruji duše zvané anam cara. Dvě poloviny duše hledám po celém světe vedu jejich cesty k sobě, by došlo ke spojení a štěstí těchto dvou bytostí. Spolu s Thelielem jim ukazuji cestu opět ke společnému život, dohlížím, by se duše spojila a již nikdy nerozpojila.

Acariel je obklopen lístky kvítků všech barev, peříčka na křídlech skládají se z tlukoucích srdcí. Jeho oči jsou světlounce modré a vlásky má žluté.

ACERUEL

Přináším krásné sny o budoucnosti, o všem, co vás čeká, nepěkného - tedy čemu je třeba se vyhnout, ale i toho krásného, co vás čeká. Čeká snad vaše láska a neví, zda se rozhodnout pro společný život s vámi? Přinesu mu mnoho krásných snů o vaší společné budoucnosti. Také pro vás a vaše blízké jsou mé sny důle žité, proto pokud stojíte před důležitým rozhodnutím ve svém životě, ukážu vám správnou cestu.

Aceruel je obklopen tyrkysovou a růžovou energií, dívá se na vás skrze své modré oči a hýčká vás svými bledě modrými křídly. Jeho vlasy jsou hnědé.

ACHADIEL

Hlídám první lásky, pokud objevím společnou cestu i v budoucnosti, pak jí ukážu vám dvěma, neboť jste se kdysi dávno velice milovali a nedokážete na sebe zapomenout. Avšak neodvážíte se udělat první krok sami, či tento krok neumí udělat vaše první láska. Posílám lásku do vaší cesty, bych napomohl této lásce.

Achadiel září jako slunce, barva vlásků jeho jest červená jako žár ohně, jeho oči jsou modrobílé. Obklopuje ho zelená a červená záře.

ACHAIAH

Jsem andělem trpělivosti, pokud trpělivost ztrácíte nebo vám chybí, rád vám pomohu. Pomáhám všem, kdož nevidí náznaky ve vašem lidském světě, a přesto chcete věřit, že cesty zpět není, že vydati se musíte směrem za splněním svého přání.

Achaiah je obklopen fialovou září, má bělostné vlásky a zelené oči.

ACHAIM

Dám vám na vybranou - přejete si lásku nebo zaměstnání? Honbu za penězi a bezstarostný život, nebo méně financí s velkou láskou? Vyberte si nyní a pokud dobře vyberete, získáte nakonec obojí.

Achaim drží v jedné ruce zlatou minci, v druhé ruce velké, tlukoucí srdce. Jeho šat je tmavě zelený, jeho oči tmavě modré a vlásky má jako ranní červánky.

ACHAR

Povolejte mne vždy, když komunikace vázne, či zcela chybí, neboť pro váš vztah je velice důležitá. Odstraňuji bloky, které brání svěřit se sobě navzájem se svým štěstím i trápením. Pod mými křídly roztávají ledy v srdcích lidí, by komunikovalo se jim snadno. Zahřívám všechna láskyplná srdce. Pokud je vaše komunikace skvostně ledová, je na čase požádat mne o pomoc.

Achar je obklopen letním teplým deštěm, v ruce drží fialový květ se zelenými lístky. Jeho oči jsou jako čistá studánka, modré a jasné, jeho vlásky mají barvu bílých svatebních šatů - barvu čistoty.

ACHAVAHICHTA

Dohlížím na velké lásky, které končí ze dne na den, ze zcela malicherných důvodů. Netrapte se již odchodem své lásky, byť milovali jste tohoto člověka a on miloval vás. Jeho rozhodnutí bylo jistě ukvapené, proto nesnažte se ho pochopit. Opět nastolím touhu a lásku ve vašich srdcích, však trápení nyní pusťte ze své hlavy a nemyslete na nic zlého.

Achavahichta sídlí ve velké nebeské  věži a dívá se na ty, jež spolu již nejsou. V ruce drží rozetnutá srdce, která lepí dohromady a zaceluje je. Jeho energie je světlounce zelená, jeho vlásky jsou světle žluté. Pronikající oči má modré.

ACHAZRIEL

Hledím do vašich srdcí a nabádám vás k rozhodnutí. K rozhodnutí pro lásku. Milujete člověka, který vám svou lásku nedává, necítíte jeho lásku nebo jí sami neumíte vyslovit? Proč tomu tak je? Odpověď najdete ve svém srdci. Víte, že právě tohoto člověka chcete mít po svém boku, i když důvod neznáte. Cítíte, že je to ten pravý člověk pro život, ale chtěli byste také jeho lásku dostávat a cítit. Je snadné popostrčit ho kupředu, pokud takovouto lásku sami máte ve svém srdci.

Kolem Achazriela létají nebeští motýli - víly, které schovává do svého blankytně modrého hávu. Jeho oči mají barvu stejnou jako jeho háv, jeho oči jsou tmavě hnědé.

ACHCHTI

Starám se o velké lásky. I velká láska může zažít odloučení. I člověk s velkou láskou v srdci může si zkusit být s tím, koho nemiluje, a opustit toho, koho miluje. Je to věčné lidské hledání. Avšak co stále hledáte? Co je víc, než láska? Nepřetvařujte se a nepředstírejte štěstí, neboť takto k vám nepřijde. Ukažte svou pravou tvář, poslechněte své srdce, a štěstí za vámi přijde společně s láskou.

Achchti je obestřen fialovou energií, v rukou dřímá tři velké dýky, ze kterých místo krve však odkapává štěstí. Bodá je do srdce těch, kdož štěstí potřebují. Jeho oči jsou modré a vlasy světlounce hnědé.

ACHELIAH

Rozprostírám svá velká křídla kolem vašich těl, by zářili jste vnitřní i vnější krásou. Stejně jako had dokáže svléci svou kůži a být ještě krásnější, dokážete okouzlit každého, na koho si pomyslíte. Dávám charisma lidem, jež si to zaslouží a jež to potřebují k nalezení skutečné lásky.

Acheliah má jasně modré oči a světle hnědé vlásky, jeho šat zdobí průzračné kapičky deště, do kterého je zahalen.

ACHILA

Hlídám tajná setkání milenců, kteří se musí skrývat, neboť ještě nenadešel čas k prozrazení jejich vztahu. Poskytuji vám setkání, byste mohli být spolu a užívat si nerušeně svou lásku až do dna. Jednoho dne přijde čas, kdy budete svou lásku moci ukázat celému světu. Tento čas se již blíží.

Achila dívá se na svět lidí modrýma očima, jeho vlásky jsou světle hnědé.

ACHIVANUHI

Ochraňuji vztah dvou lidí, které dělí od sebe velká vzdálenost. Dohlížím na jejich věrnost a lásku, by nezradili sebe ani jeden druhého. Podporuji myšlenky, dávám velkou touhu po setkání. Zkracuji tuto vzdálenost alespoň v srdcích, dopomůžu setkání v pravý čas.

Achivanuhi je anděl s vlajícími červenými vlasy, s očima temnýma, jako mořská hlubina.

ACHUSATON

Pomohu vám nahlas vyslovit, co si myslíte, či říkáte jen v duchu. Nebojte se vyslovit se, nestyďte se za svou lásku, neskrývejte již své city. Neboť nepřinesou vám nic zlého, osvobodíte se ze spárů svého strachu. S láskou přijde k vám velké štěstí. Proto nebojte se ničeho a utíkejte za svou láskou.

Achusaton je zahalen do zelených hvězdiček, u nohou mu leží zlaté šišky, jeho oči jsou modré a vlásky tmavě hnědé.

ACIEL

Pomohu vám ve složitém rozhodnutí. Nevíte, který partner je pro vás ten nejlepší pro život? Rádi byste zvolili správně a šli za svým štěstím? Chtěli byste partnera, se kterým můžete strávit krásný život v lásce a porozumění? S tímto vším vám velmi rád pomohu.

Aciel v každé ruce drží klíč otevírající brány štěstí v oblasti, ve které žádáte. Má světle žluté vlásky a světle modré oči.

ACOLOM

Strážím planetu Venuši. Hlídám nenaplněnou lásku a dávám jí naplnění. Jste smutní a nešťastní při čekání na svou lásku? Chtěli byste ji mít vedle sebe, by váš smutek odešel a slzy se osušili? Stačí mě požádat a já probudím city v mysli vaší lásky, vašeho milovaného.

Acolom má modré oči, do kterých vtahuje váš smutek a slzy, jeho vlásky podobají se večernímu slunci

ADAD

Podporuji zdraví skrze plody přírody, které si sami vypěstujete. Vkládám do ovocných stromů, keřů i zeleniny potřebné vitamíny k udržení a zajištění zdraví.

Přináším vám minerály a vitamíny, které vašemu tělu chybí.

Adad je obklopen světle zelenou energií, kterou obklopuje plody i člověka, který je konzumuje. Má modré, velké oči a krátké červené vlásky.

ADAE

Hlídám lásku v kruhu rodiny, zvláště dětské lásky, mateřské a otcovské. Dohlížím na soulad mezi otcem, matkou a dětmi, také mezi páry nejen heterosexuálními, neboť láska je vždy od Boha. Nestyďte se za svou lásku, pokud pramení z vašeho srdce, dejte o ní vědět celému světu. Nenechte si ji vzít a bojujte za ní.

Adaeho poznáte podle dlouhých, světlých vlásků, světle modrých očí, obklopují ho labutě a hrdličky.

ADANAEL

Dohlížím na chování dětí, na jejich poslušnost, by se vždy chovali tak, jak mají, zachovali si svou svobodu a přesto nepřidělávali starosti rodičům. Dohlížím na jejich správný duchovní vývoj, by si zachovali nevinnost dítěte, ale lásku andělskou. 

Adanael má dlouhé hnědé vlasy, světle modré oči, šaty má posety zelenými trojlístky.

ADATIEL

Jsem andělem milenců, chráním čisté lásky. Ukazuji cestu ke společnému životu, dávám odvahu opustit stávající, nefunkční vztah a být šťastní. Neboť jen v lásce naleznete to skutečné štěstí, jen někdy jeden z vás stále váhá a bojí se udělat ten správný krok. Nač je vám však váš strach, když můžete přijít o to nejcennější, co nyní u sebe máte, a tím je velká láska? Nebojte se ničeho, však ochráním vás, vaše láska za to stojí.

Adatiel má krátké, hnědé, kudrnaté vlásky a světle zelené oči. Jeho šat je jako zářící slunce za letního jitra.

ADIEL

Ukončuji všechny záležitosti, které již ve svém životě nepotřebujete. Je spousta věcí a situací, na které se upínáte, však nejsou již zapotřebí, proto nebojte se mi je odevzdat. Odevzdejte mi také bolestné zkušenosti a věřte, věřte v lásku, neboť láska vám neublížila. Ubližovat umí jen lidé, však v mnoha lidech ukrývá se dobro. Proto nebojte se opět věřit.

Adiel má šat poset červenými a modrými kvítky, v ruce drží zlatý kříž. Jeho energie je zářivě fialková, vlasy jeho jsou bělostné, oči jeho modré jako pomněnky.

ADIMIL

Hlídám lásku všech zamilovaných lidí, kteří nežijí ve společné domácnosti, avšak nechtějí na tom nic měnit, ze strachu, že selžou, ze strachu, že neuvidí nikdy více své milované děti.

Adimil má u sebe mnoho pomocníčků, kteří starají se o lásku dvou lidí. Jeho šat poset jest červenými mašličkami, jeho vlásky září jako polední slunce, oči jeho mají světle modrou barvu.

ADIMUS

Jsem anděl dohlížející na vzplanutí lásky na pracovišti. Zamilovali jste se do svého nadřízeného nebo podřízeného a přejete si více, než jen profesionální vztah? Přejete si krásný vztah s tímto člověkem? Toužíte po vztahu milostném, nebo snad partnerském s tímto člověkem? Pomohu vám získat jeho náklonnost i lásku. 

Zjeví se vám anděl se světle hnědými vlásky a světle hnědýma, velkýma očima. Drží v pravé ruce listinu s posetými srdci, které vystupují z této listiny. 

ADINAEL

Jsem andělem lidských něžností. Dávám do vztahu něhu a touhu, vkládám ji jen mužům, by ženy tuto něhu mohli pocítit od svého milovaného partnera. Pokud se vám tato něha nedostává a chybí vám, nehledejte ji jinde, jen vyslovte své přání. 

Zjeví se vám anděl s bílými, dlouhými vlásky, s jasně modrýma očima. Na jeho tváři spatříte vždy úsměv, pocítíte objetí jeho křídel. 

ADNACHIEL

Nemám rád velká rizika, ale přesto pomáhám všem, kdož se rozhodnou velice riskovat. Riskovat můžete vztah, peníze, nebo práci, však při riskování vašeho života vám nepomohu. Život je svatý a není na hraní. 

Zapalte svíčku a zavřete oči. Přivolejte tohoto andílka. Zjeví se vám anděl s černými vlasy jako havraní křídla, s hlubokýma, hnědýma očima.  

ADNAI

Milovali jste se v minulosti, či jste milovali někoho jen platonicky, a tento člověk vaší lásku neopětoval? Možná byl tenkrát příliš mladý na lásku a vztah s vámi, možná nyní nastal ten správný čas. Nemyslíte na tohoto člověka jen tak náhodou, možná myslí i on na vás a touží po vás. Máte ho ve svém srdci a chtěli byste ho mít také ve svém životě?

Zjeví se vám anděl s velkou, zlatou knihou ve svých rukách, s krátkými světlými vlasy a zelenýma očima. 

ADONAEL

Probudím ve vás logické myšlení, ale také duchovní štěstí. Byste ho pocítili a mohli být šťastni. Potřebujete pomoci se strategií plánu či svého života? I v tom vám mohu být nápomocen. Stačí mne o to požádat. 

Zjeví se vám anděl obklopen fialovou energií, s lehce fialovými vlásky a modrýma očima.  

ADONAI

Máte potíže s láskou? Nerozumíte si se svým milým, se svou milou? Jsou hádky na denním pořádku? Chtěli byste tyto potíže odstranit? 

Zjeví se vám anděl se světle zelenou energií, žlutými vlásky a bledě modrýma očima. V ruce drží bič zlatý jako sluneční paprsky. 

AFBRI

Jsem andělem lásky a zázraků spojených s láskou. Zázraků, na které tak netrpělivě čekáte. Zázraků stvoření lásky nebo návratu lásky. Uvolním pro vás tento zázrak v tu správnou chvíli, stačí mne jen o to požádat.

Afbri má bledě modrou záři, modré oči a žluté vlásky. Je seslán Bohem k plnění zázraků.

AFBRIEL

Jsem nebeský kníže přinášející nebeskou lásku všem, kdož dlouho na svou lásku čekají, či čekají na návrat partnera, na jeho vyslovení lásky. Rozdmýchávám oheň lásky v srdcích lidí, kteří chovají se jinak, než by měli, kteří nemají na první pohled zájem, ale vnitřně je to trápí a rádi by byli se svou láskou. Jen odvaha jim chybí.

Afbriel je zahalen do modrého hávu, nesoucí v ruce dvě srdce, jeho vlasy září jako sluneční paprsky, proto také není dobré dívat se na něj příliš zblízka, neboť člověk by mohl oslepnout.

AFTIEL

Přináším lepší časy, odnáším časy zlé. Neprožíváte právě nejlepší období? Zdá se, že se vám nic nedaří? Děláte pro to vše, ale bez výsledku? Týká se vaše trápení lásky? Týká se snad financí? S tím vším vám mohu pomoci.

Aftiel je anděl s červenými vlasy, své temné oči používá na odstranění časů zlých, vtáhne tyto časy do nich a vypustí před propastí nebeskou, by se již nevrátili zpět na Zem. 

AGROMAUMA

Přestaňte si brzdit lásku, kterou můžete prožívat v krátké době. Vysílejte ke mne a k ostatním andělům je krásné, barevné, pozitivní myšlenky, bychom vám mohli vaši lásku poslat zpět do života. Máte pocit, že to nedokážete? Pak mne můžete povolat a já vám s tím pomohu.

Agromauma je ušlechtilý andílek velice drobné postavy, ale s velkou vnitřní silou. Jeho záře je růžovo červená, obklopuje dva lidi svou láskou. Dívá se na ně modrýma, velkýma očima.

AGUM

Pomůžu vám nalézt porozumění a klid ve vztahu, pokud čelíte velkým překážkám a problémům. Otevřu vaše oči, byste viděli jen to krásné na vašem vztahu a zapomněli na malichernosti, které vás nyní sužují. Pomohu vám rozpomenout se a opět zažívat krásný vztah, jakým byl na začátku vašeho vztahu. Sám zapomnění všeho zlého a rozprostřu před vámi důvod, proč jste se do sebe kdysi zamilovali, neboť na tento důvod jste již zapomněli.

Agum má tyrkysově modré oči, je obklopen červenožlutými květy, jeho vlásky jsou zahaleny do fialového hávu, který splývá s jeho obličejem. V ruce drží tyrkysovou svíci, která září červenožlutým plamenem lásky a porozumění.

AGYXAEL

Jako anděl finanční prosperity připravuje duši člověka na přísun velkých peněz. Člověk, který žije chudobně či si nemůže dovolit vše, co by si chtěl koupit, nemusí unést přísun větších částech, nemusí umět dobře nakládat s těmito částkami, a od toho tu je Agyxael, by vás na to připravil a pomohl vám tak v větším finančním prostředkům. 

AHAHBON

Povedu vás po cestě rozpomnění ne svůj skutečný důvod vaší pozemské cesty. Součástí této cesty je nalézt pravou lásku, vydat se za ní a nedívat se na překážky. Neboť překážky jsou jen důkazem, že láska stojí za všechno trápení, že trápení jednoho dne bude konec a vy prožijete krásný společný život. Najděte svou lásku a zakončete svůj karmický dluh ohledně tohoto krásného citu. Pak dojdete svého štěstí.

Ahahbon stojí u kola osudu s velkým štítem ve svých rukách, kterým odráží vše, co má přijít do cesty a posílá k lidem. U jeho nohou leží velký džbán s pramenitou vodou, která očišťuje vše špatné. Jeho vlásky jsou žluté, jeho oči světle modré.

AIONES

Jsem andělem času, dohlížím na jeho dobrý tok, by se stalo vše, co má, přesně ve chvíli, kdy jsou všichni na to připraveni. Osvěcuji lidi a také je halím do soumraku, by byli co nejvíce připraveni na splnění svého přání a tímto darem poté nemrhali.

Aiones je zahalen do bledě modrého světla, které prozařují zlaté paprsky štěstí. Nese tolik čtyřlístků, kolik člověk potřebuje ke splnění svého přání. Jeho vlasy jsou zlaté a jeho oči temně modré.

AKABUS

Jsem  ochráncem zvířátek, především hlodavců, kteří se socializovali v našich domácnostech a chováte je jako mazlíčky. Pokud tedy máte doma osmáka, pískomila, myšku, veverku či jiného hlodavčího mazlíčka, pomohu vám s jeho péčí a dohlédnu na jeho spokojený život.

Akabus je andílek velice malý, s krásnými růžovými křídly, v rukou třímá malé jetelíčky. Jeho vlasy i oči jsou světle hnědé.

AKARABEL

Vyzařuji velké teplo, kterým obklopuji dva lidi tak, by i ten, kdo jest chladný a zůstává v pozadí se svými city, procitl a ucítil mé teplo. By toužil po náručí toho, koho miluje, nebál se vykročit za láskou. S mými mocnými paprsky ucítí skutečnou lásku, podívá se do svého srdce a nechá své srdce, aby jednalo.

Akarabel je andílek, který je obklopen zářivým, fialovým světlem, také jeho pomocníci vyzařují toto světlo. Má krásné světlé vlásky a bleděmodré oči, kterými se dívá po světě a hledá spřízněné duše tak, aby se našli a mohli být spolu šťastni.

ALAM

Podporuji lásky partnerské, a to ať spolu žijete či nikoliv, důležité je, zda jeden druhého milujete. Vše máte ve svých srdcích, stačí je jen otevřít. Někdy se stane, že jeden z vás lásku cítí, ale bojí se jí projevit, nebo převládá rozum nad srdcem, který vymýšlí vždy důvody, proč nebýt s milovanou bytostí. Nastolím opět vládu vašeho srdce tak, byste cítili lásku toho druhého, ale také by vám tuto lásku také dokázal.

Alam je středně vysoký s fialovou a světle modrou září, má tmavě modré oči a blond vlásky. Okolo něho létají malý motýlci lásky, které také Alam posílá tam, kde je toho zapotřebí.

 

AMIXIEL

Jsem andělem modliteb, přináším vzkazy a prosby našemu pánu, předávám i jiným andělům. Žádám vás jen o jediné, mějte víru a pokoru v srdci, pak mě můžete povolat.

Amixiel má 3 modré oči, světlé vlásky a stojí v bráně do Nebeské říše. Přilétá vždy ku pomoci lidem, kteří prosí o splnění přání. V ruce drží dřevěný kříž.

AMNEDIEL

Přináším velkou lásku i přátelství, neboť toto jde ruku v ruce s krásnými pocity, které umí jen láska vytvořit. Chystáte se za svou láskou, přáli byste si lásku tak velkou, která překoná vše a zůstane s vámi do konce vašich dnů na Zemi?

Amnediel má světlé vlásky, světle modré oči, jeho energie září smaragdovou a vínovou barvou.

AMOR

"Podívejte se do svého srdce a povězte mi upřímně, proč chcete právě toho či tu, o něž mě žádáte. Jaký je pravý důvod toho, že chcete tohoto člověka, co jste pro něj ochotni obětovat, a co jste mu ochotni nabídnout? Pro tohoto člověka milujete?"

Lidé si ho vybavují jako buclatého malého andílka, a takový skutečně je. Má žluté kudrnaté vlásky a většinou se objevuje nahý, tak, jak byl stvořen. Obklopuje ho červená a růžová záře, které se prolínají v dokonalé harmonii. Ovšem k lidem chodí s fialovým pásem, by mu připomínal, že jen na požádání může seslat lásku a jen tomu, kdo o ni opravdu stojí a kdo si ji zaslouží.

AMORA

Dohlížím na lásku skrze srdce, by rozum neměl moc nad srdečními záležitostmi. By se srdce dostalo do rozumu a jednali jste podle svého srdce. Našeptávám vám slova lásky, vedu vás po správné cestě, byste se nesoustředili na rozum, ale na srdce. Neboť jen srdce vás může učinit šťastnými

Amora je buclatý andílek nesoucí zlatou harfičku jako symbol lásky. Má kudrnaté hnědé vlásky a modré oči.

ANAEL

Jsem andělem manželství, ochraňuji páry, kteří spolu žijí v jedné domácnosti. Dohlížím, by jejich láska byla harmonická, by si rozuměli a podporovali se.

Milujte se, podporujte, myslete jeden na druhého s láskou, pak budu střežit vaši lásku a ochraňovat ji, neboť vznikla za Boží podpory.

Anael je andílkem střední postavy, mající kudrnaté bílé vlásky, šat oranžový, stejně jako světlo, které ho obklopuje. Šat zdobí šerpa ze čtyřlístků zlatých a zářících jako slunce. V ruce drží zelenou podkovičku.

ANDIFIEL

Jsem připraven splnit vám jakékoliv přání, které se týká vašeho vztahu. Přivedu toho, koho milujete, v nejkratším možném čase. Jakmile vám ho přivedu, již nikdy nebude chtít odejít. A oba dva budete šťastni. Nezáleží na tom, kolik překážek musí vaše láska překonat, zda je držena někým jiným či vlastním strachem.

Andifiel je obklopen purpurovou září, jeho vlásky jsou žluté, každé oko má jiné. Jedno má barvu červenou, druhé fialovou. Na koho se podívá, ten zatouží po skutečné lásce.

ANTARRES

Přináším do vašich srdcích mír a pohodu, lásku a porozumění. Nejen v partnerských vztazích, ale také ve vztazích ostatních. Nechci se dívat na vaše hádky a vy si to nepřejete také. Lásku máte ukrytou v srdci, nastoluji porozumění, pokud o to skutečně stojíte.

Antarres má ve vlasech plno fialových hvězdiček. Jeho oči jsou světle modré, jeho vlasy sahající na ramena jsou bílé.

ATHENIEL

Rád vám přinesu bohatství, po kterém toužíte. Rád bych vás viděl šťastnými, a pokud vás peníze dovedou ke štěstí, pak mne můžete požádat. Můžete žádat o výhru, lepší finance v práci, prémie, zvýšení platu. Také pomáhám nemocným v uzdravení.

Atheniela obklopuje mnoho zelených kapříků, jeho barva šatů a energie je také zelená, stejně jako jeho oči.

AVIVIEL

Vaše láska k člověku, který s vámi již být nemůže, je nesmrtelná, stejně jako jeho láska k vám. Nehleďte na současnou situaci, neboť neodráží pravou podstatu skutečnosti. Je to jen iluze a klam, který vás má zmást. Jakmile tuto situaci přijmete svým srdcem, v tu chvíli může se vaše fantazie a vaše sny stát skutečností. 

AZRAEL

Odnáším duše v době fyzické smrti k nebeským branám, doprovázím je na jejich nebeské cestě, by došli v pořádku tam, kam mají. Pozůstalým pomáhám vyrovnat se se smutkem ze ztráty svých nejbližších, by mohli vést plnohodnotný život bez smutku a trápení. 

Azrael je anděl zahalen do černého hávu, ze kterého prosvítá jeho zlatá energie. Jeho vlasy jsou temně hnědé, stejně jako oči.

BABALEL

Hlídám vás před zloději, před nepoctivostí jiných lidí, ale také před pomluvami, které by vám mihli znepříjemnit život. Odstraňuje ze vztahu nerozhodnost a posiluje lásku.

Babalel má mnoho očí, které dívají se na skutky všech lidí. Oči jeho jsou modré, vlasy jeho jsou jako zapadající letní slunce.

BADIAEL

Nesu roh hojnosti, ze kterého dávám každému dle jeho zásluh. Proto ho také o hojnost můžete požádat.

Badiaela obklopuje žlutá a světle zelená barva, má sytě zelené oči a dlouhé hnědé vlásky.

BALSAMOS

Toužíte po štěstí ve všech oblastech života? Začněte láskou, a přijde i štěstí v práci, financích a zdraví? Tento anděl je vám ku pomoci.

BARBIEL

Hvězdy dokážou prozradit mnohá tajemství, ukrývají mnoho moudra i osudů všech lidí, proto také nestřežím jen hvězdy na nebi, ale také všechny, kdož dokážou v nich číst. Také chráním zamilované, kteří dívají se na hvězdy, by jejich láska nevyhasla, stejně jako nevyhasnou hvězdy po mnoho milionů let.

Barbiel září jako slunce na nebi, v ruce drží lístky štěstí, které rozsévá mezi ty, jež rozumí hvězdám. Obklopen je zářivou, fialovou, energií.

BELETH

Oheň lásky musí hořet a já přikládám nebeská polínka, by tento oheň nevyhasl. Pokud již jen doutná, a vy potřebujete mou pomoc, rozfoukám tento oheň, by ten, koho milujete, projevil skutečné city k vám bez ostychu a bez zábran.

Beleth je malý vzrůstem, ale velký svou pomocí. Nemá téměř žádné vlásky a jeho oči jsou průzračně modré. V ruce drží malou zlatou podkovičku.

BMAMGAL

Přináším lásku, která nemá hranic. Lásku bez omezování, lásku beze strachu, čistou lásku bez lží a přetvářek. Lásku, kterou vám budou ostatní závidět, neboť bude trvat po celý váš život.

Bmamgal je zahalen do šatů z malých modrých kvítků, se zlatými vlásky, jeho oči jsou pomněnkově modré, stejně jako kvítky jeho šatu. Má velká bílá křídla, která se rozpínají široko daleko, by mohl obejmout dva lidi, kteří nejsou příliš blízko sebe, nebo je dokáže stáhnout do malých křidélek, pokud objímá ty, kteří u sebe jsou.

CABRIEL

Dohlížím, by vám příležitost neutekla mezi prsty. Každý člověk si zaslouží krásnou životní cestu, do každého pozemského okamžiku přichází mnoho příležitostí. Je jen na vás, lidech, zda tuto příležitost uvidíte a využijete.

Cabriel nosí svůj fialový džbánek a rozhazuje příležitosti, které dopadají do našich životů. Má modré oči a žluté, dlouhé vlásky.

CALAMOS

Přináším do lidských obydlí penízky na rekonstrukci, na nový dům i na dům velice starý. Toužíte po svém domově, rádi byste rekonstruovali svůj vlastní domeček, byt, nebo snad palác? S mou pomocí toto není nemožné, jsem připraven splnit vám váš sen o bydlení.

Calamos je anděl s modrou září, skrze které prosvítá zelenkavá energie prosperity. Jeho oči jsou jasně modré, jeho vlásky jsou světle hnědé.

Jeho šat je červeno-žlutý.

CARAHAMI

Dohlížím na tok času, a starám se o to, aby každé přání bylo splněno v pravý čas. Mohu splnění vašeho přání také urychlit, pokud jste na splnění v tomto okamžiku připraveni. Pokud by však splnění vašeho přání mělo za následek, že vaše přání nebude mít dlouhého trvání, pak ještě s jeho naplněním posečkám. Avšak poprosit mě můžete, vaši žádost si ponechám, a až to bude možné, splním vaše přání dříve, než je psáno.

Carahami má žluté vlásky plné malých, drobných peříček, a velké hnědé oči. V ruce drží obálky s přáníčky všech lidí, a až nadejde správný čas, přáníčko letí do řeky zapomnění. V tu chvíli již to není přání, ale stává se přání skutečností.

 

CHAMUEL

Jsem archandělem starajícím se o štěstí lidí. Ti, kteří se snaží, těm pomůžu ke štěstí nebeských rozměrů, ve všech oblastech života, by nikdy nestrádali a měli se jako u nás v Nebi, u našeho pána. Vždy pomohu jen těm, kdož si to zaslouží, a zaslouží si to skutečně všichni, kteří přiloží svou ruku k dílu a jen nečekají, až štěstí k nim zavítá. Umetu vaší cestu, by odešel smutek a slzy, by přišel smích a radost. Však nemohu vám toto dát bez vaší malé námahy.  Se mnou se vyhnete všem překážkám v životě.

Archanděl Chamuel je velice krásný anděl, kterého obklopuje sluneční i měsíční svit, v ruce drží fialovou růži, do které foukne a rozseje štěstí mezi ty, kteří to potřebují a kteří si to zaslouží. Okolo Chamuela poletuje modrá holubice. Má krásné hnědé oči a jeho vlasy jsou také barvy hnědé s prosvítajícími pramínky fialové barvy.

CHEKINA

Nesu v sobě lásku Boha, neboť tuto lásku sama, v den lásky, každého pátku, dostávám. Chráním lásku a dávám možnost projevit ji každému, kdo ji v sobě ukrývá. Také žádám našeho pána o milosti v oblasti lásky pro lidi, kteří jsou na tuto lásku připraveni.

Chekina je anděl krásný, nosí bílý šat protkaný bleděmodrými hvězdnými nitěmi, má modré oči a blonďaté dlouhé vlásky sahající až na zem. Když se na někoho podívá, vyšle spoustu lásky a obklopí tohoto člověka touto láskou.

CHEKIRA

Jsem sestrou Chekiny a také proto můžu využívat různých výhod. Dávám domov zamilovaným tak, aby vaše láska měla oči jen pro vás, na nic jiného nedokázala myslet, nedokázala se na nic soustředit a přišla za vámi, by opustila vše, co jí drží. Dám vaší lásce bezhlavou zamilovanost a nutkání jít za vámi a již neodejít.

Chekira má zelené oči, hnědé vlásky, obklopuje jí energie vesmírného, červeného srdce. V ruce drží zlatý klíč, který obepínají fialové lístky.

DABEC

Pomáhám zrealizovat neuskutečnitelná přání. Možná celý svět stojí proti vám, možná je to jen vás vlastní rozum, který říká, že přání je nesmyslné. Avšak je to právě váš mozek, který je třeba nastavit na vaše přání, by se vám mohlo splnit. Pomohu vám dojít na konec vašeho přání, pokud o toto přání skutečně stojíte, pokud jen se k němu neupínáte z vlastního požitku.

Dabec je obklopen tmavě modrými květy a tyrkysovými čtyřlístky. Jeho oči jsou taktéž tyrkysové a jeho vlásky dlouhé a plamenné.

DANIJEL

Jsem jedním z nejbližších a nejoblíbenějších samotného našeho pána a také prosím o smilování pro všechny, kdož mě o to požádají. Pokud čekáte na splnění svého přání dlouhý čas, pak mne požádejte a já vaší žádost přednesu našemu pánu.

Daniel má 7 párů křídel i očí, je velice starý s prošedivělými vlásky. Jeho oči jsou modré a laskavé. Vyslechne každého a všechna přání vždy spolehlivě donese tam, kde dojdou nakonec naplnění, tedy do rukou našeho pána. Z očí mu vytékají modré a červené slzy.

DIRACHIEL

Dohlížím na lásku dvou lidí, vnáším do ní romantiku a jemnost, byste si dokázali navzájem projevit své city, nestyděli se za ně a byli si oporou. Někdy se, vy lidé, bojíte projevit své city, by vám nikdo neublížil, mlčíte, nebo říkáte pravý opak. Není to však zapotřebí. Láska je krásná právě proto, že jste zamilovaní. Nemáte se čeho bát. Povedu vás cestou lásky, byste byli šťastni.

Dirachiel je anděl planoucí růžovou a červenou barvou, se světlými vlásky a modrými oči. Na křídlech nosí nikdy nehasnoucí svíce, obklopující fuchsiové květy.

ECDULON

Pomáhám při návratu lásky, podporuji rozhodnutí v lásce. Jestli není srdce pro vaší lásku již dávno mrtvé, mohu rozdmýchat touhu a rozhodnost člověka, který stojí o to se vrátit. Někdy chybí, vám lidem, odvaha jít za svou láskou a raději v koutku trpíte. Proč však nejít za hlasem svého srdce, které tak hlasitě volá?

Ecdulon dívá se na svět svýma modrýma očima, jeho vlasy vlají jako hříva grošovaného koně. Své penízky rozsévá po cestě zbloudilých dušiček, by našli cestu za svou láskou.

ELIEL

Jsem andělem hlídajícím koně a ty, jež jsou s nimi v kontaktu. Dohlížím na správný a zdárný porod malých hříbat, by mohla státi se z nich majestátná zvířata. V jejich očích zračí se moudrost všech andělů, proto také pomáhám jokejům, by porozuměli právě těmto zvířatům a mohli vítězit.

Eliel má stejně hluboké oči, jako ti, o něž se stará. Jeho oči jsou jako průzračná studánka, jeho vlasy září jako polední slunce.

ELLORIUS

Hlídám všechny děti a plním jejich dětská přáníčka. Nebojte se požádat o cokoliv, co vám udělá radost, neboť váš úsměv je tím nejkrásnějším, co mi můžete poslat.

Ellorius je krásný malý andílek, se žlutými vlásky a modrýma očima, obklopen stovkami slunéček sedmitečných a malými čtyřlístky. V každém čtyřlístku skrývá se síla splnit jakékoliv přání.

EMFALION

Oživuji buňky v každém kousíčku těla tak, byste se cítili mladí, byste vypadali mladší, by se za vámi každý otočil a díval se na tu krásu, která z vás vyzařuje. Dávám mladistvý vzhled, s mou pomocí si budete více věřit a i váš partner bude pozorovat tuto změnu, kterou započnete procházet.

Emfalion má kolem sebe jemně fialovou energii, jeho šat pokývají červeno-žluté lilie, do nichž je zahalen, má světle modré oči a vlasy ohnivé.

ENEDIEL

Jsem připraven pomoci každému, kdo žádá spravedlnost, vidí týrání či zná zlé lidi, kterým všechno prochází. Trestám ty, jež páchají zlo, ale nemohu bez vyslovení přání zasahovat, byť ani nám, andělům, se nelíbí zlo.

Enediel drží v jedné ruce černý mrak, v druhé ruce kapky očistného deště. Jeho oči jsou temné, stejně jako vlasy.

ERZLA

Ve světě andělů je vše v pohybu, ale někdy se vám, lidem, zdá, že se nic neděje, že se nic nehýbe kupředu. Možná vám připadá, že stojíte stále na místě, a nemůžete se pohnout kupředu, nebo dokonce, že vše jde jiným směrem, než je vaše přání. Trochu vám poodkryju roušku pravdy, ukážu vám, že cesta, po které kráčíte, je správná, dám vám znamení, že vše je na pochodu a vše jde směrem ke splnění vašeho přání.

Erzla je anděl, který má jen jedno velké oko, které skrývá mnoho dalších očí. Jeho vlasy jsou barvy zrající pšenice.

FELICITAELA

Nebojte se jít za svou láskou, přes všechny překážky, a i když vás láska bolí a nejraději byste vše vzdali, bojujte za svou lásku, bojujte za toho, koho milujete, bojujte a nebojte se odmítnutí. Vydejte se se mnou na cestu za láskou, učiňte pro ní vše, možné i nemožné, a nakonec budete za své snažení odměněni čistou láskou, která přináší radost a zklamání již zažívat nebudete. Vytrvejte na této cestě a neodkloňte se. Jen tak si svou lásku skutečně zasloužíte, stejně jako štěstí.

Felicitaela je anděl velmi moudrých rysů stáří, se stříbrnými vlasy a laskavým pohledem. Ve vlasech nosí rudý diadém, jeho šaty, zrovna jako květy aksamitníku, které drží v pravé ruce, jsou oranžové se žlutým nádechem. V levé ruce má hvězdný prach barvy měsíčního kamene.

FIDENTIUS

Přináším lidem rozhodnost a vzepření se ve vztahu, ve kterém zůstávají lidé ze strachu. Takoví člověk ubližuje jen sám sobě, přináším mu rozhodnost opustit, co je již dávno mrtvé, pomůžu mu odejít a zavřít dveře do minulosti a vkročit do láskyplné budoucnosti. Zůstává váš partner ve vztahu ze strachu, nedokáže se postavit svému partnerovi, který ho svírá a nenechá ho volně dýchat, nenechá ho odejít? Pak mne požádejte o pomoc.

Fidentius se na vás podívá svýma modrýma očima a vy pocítíte velkou rozhodnost a odvahu udělat to, co již dlouho plánujete, odejít za svou skutečnou láskou. Jeho vlásky třpytí se jako hladina rybníčku za šera.

FIRL

Dodávám odvahu tomu, kdo je již jinde vázán, a přesto vás miluje a chce být s vámi. Dodávám odvahu k prvnímu kroku tohoto člověka, by přišel za vámi a zůstal s vámi. Dodávám do jeho nohou neposednost, by nezůstali chvíli stát až do doby, kdy se ocitnete ve společném objetí.

Firl je anděl obklopen energií připomínající mnoho krásných, tlukoucích srdcí. Jeho oči jsou pomněnkově modré, jeho vlasy sahající dál než na k jeho nohám jsou zářivě žluté.

FORLACH

Jsem ochráncem rostlin i zvěře chodící po zemi. Dohlížím na správný růst rostlin, na jejich správné zavlažování i na jejich úrodu. Dohlížím na zvířata chodící po zemi, by byla zachována rovnováha a hierarchie.

Forlach je obklopen mnoha barvami, řadí se mezi duhového prince nebes. Jeho oči jsou hnědé a průzračné, stejně jako jeho vlásky.

GABRIEL

Stojím připraven ku pomoci všem, kdož pomáhají ostatním lidem, zvířatům, i přírodě. Také pomáhám rodičům vést jejich potomky tou správnou cestou, neboť i ty pomáhají těmto človíčkům získat své místo na Zemi a najít cíl své pozemské pouti.

Gabriel je anděl s modrýma očima a světlými vlásky, okolo nějž se rozprostírá oranžová energie sálající jako teplý oheň.

1 | 2 >>