představení andělů

GAFUJICIEL

Přivedu vám do cesty dobře placené zaměstnání, pomohu vám v rozvoji podnikání. Jsem andělem zasloužených finančních prostředků, dávám je těm, kdož se snaží a nechtějí zůstávat na jednom místě, ale touží po profesním růstu.

Gafujiciel je anděl obklopen fialovými kapkami připomínajících hvězdný prach, jeho oči jsou modré, stejně jako jeho vlásky prosvítají světlounce modrou barvou.

GENIEL

Mám na starosti všechny bylinky, by působili na lidské zdraví a pomáhali léčit neduhy. Dohlížím na výrobu léčiv a bylinných směsí, by obsahovaly jen léčivé složky a neubližovaly lidem

Geniel je anděl s velkým vlčím mákem v levé ruce, v pravé drží zlatou, zářící kuličku. Jeho vlásky jsou světlounce žluté a oči modré.

HAAMIAH

Dohlížím na duchovní poznání těch, kdož o to usilují. Odkrývám vše, co je lidskému oku skryto, by uvidělo spoustu krás, které toto duchovní poznání obnáší. S mou pomocí procitnete a ocitnete se ve zcela jiném světě. Světě, kde panuje jen láska a spravedlnost.

Haamiah je obklopen temně fialovou září, jeho vlásky připomínají tisíce krystalků ametystu. Jeho oči jsou tmavě modré.

HAKAMIAH

Vkládám do vztahů zapomenutou vášeň, která stále někde nachází se, ale nedostává se na povrch. Chtěli byste zažívat stejné okamžiky jako při seznámení? Rádi byste vrátili vášeň do vašeho vztahu? Pak vám rád pomohu nastolit opět tuto vášeň, byste zažívali lásku takovou, jakou si zasloužíte.

Hakamiah je obklopen energií slunečních paprsků, jeho modré oči v tomto slunci září, jeho vlásky jsou jasně žluté. V náručí drží mnoho modrých růží, které rozdává mezi ty, kdož na svou vášeň již pozapomněli.

HANIEL

Stojím při všech bytostech, kteří touží po vědění nebeského a esoterického poznání. Zvláště ženy k tomuto mají blíže, neboť jejich energie je čistá a nezasažená mužským egem, které tomuto poznání brání. Chráním všechny ženy v době jejich nemocí vzniklých z duchovních příčin, by prozřely a pochopily, co se od nich žádá.

Haniel je anděl velice vysoký, štíhlý, s dlouhými, vlnitými, blonďatými vlásky a průzračně modrýma očima.

IBARIEL

Dohlížím na věrnost dvou lidí, kteří se milují v srdcích, a i když nyní spolu nemohou být, posiluji jejich touhu po sobě natolik, že se na žádného jiného člověka s láskou nepodívají. Nenaleznou klidu, dokud nebudou opravdu spolu.

Ibariel vypouští dvě bílé holubice, každá ve svém zobáčku drží půlku srdce. Má modré oči a bílé vlásky, podobné holubičím pírkům.

ILANIEL

Jsem andělem riskování v lásce. Toužíte po někom, kdo vám lásku neprojevuje, či se vám snad vyhýbá? Podívejte se do svého srdce a povězte upřímně, zda byste sami se sebou dokázali žít, zda byste své vnitřní chyby dokázali tolerovat na tom, koho milujete. Zaměřte se nyní na své vlastní chyby, pokuste se s nimi pracovat, odstranit je, pak budete obklopeni tak velkou září, že vás vaše láska nemůže přehlédnout a opět po vás zatouží.

JALUHA

Je na čase odpoutat se od ostatních a jít si svou vlastní cestou? Nemáte k tomu odvahu? Pomohu vám s tím. Neboť nyní se jen trápíte a zavíráte si cestu k lepšímu životu, k životu, jaký si zasluhujete a jaký si přejete. Proč tedy nechat se ovládat egem jiného člověka, když můžete být naprosto svobodní?

Jaluha má kolem sebe mnoho malých šnečků. Jeho vlásky jsou hnědé, jeho oči tmavě modré.

JAZERIEL

Dohlížím na příchod štěstí do života každého člověka, který mne o to požádá. Pomáhám získat velký finanční zisk na své touhy, které jsou nyní nenaplněny. Ochráním vás na služebních cestách, dohlédnu, by tyto cesty završeny byli úspěšným jednáním. Toto vše můžete získat, pokud je vaše přání finančního charakteru.

Jazerielův šat obklopen je malými zlatými mincemi, jeho oči jsou stejně zářivé jako jeho vlásky.

JEŽÍŠ KRISTUS

Jako syn Boží vás povedu po cestě za vaší láskou, s požehnáním mého otce. Sídlím ve vašem srdci, proto mě můžete požádat o cokoliv, pokud vám toto přání vychází ze srdce. Otevřete své srdce a najdete mne. naslouchejte svému srdci, a uslyšíte má slova a ucítíte mou lásku. Nezáleží na tom, zda ve mně věříte, já věřím ve vás. Vydejte se po své cestě za láskou, rád vás budu doprovázet. Přejte si, podle vůle Boží, a já vaše prosby vyslyším. Až přijde čas, snesu vám milost od mého Otce a vy dojdete naplnění svého přání.

Ježíše snad netřeba představovat, všichni ho poznáte, jakmile se u vás objeví, pocítíte velké teplo u srdce. Jeho krásné, velké, hnědé oči dívají se do vašeho srdce, jeho vlasy mu vlají v závanu lásky.

JOFIEL

Povedu vaše myšlenky tím správným směrem, by váš život stal se plnohodnotný a vy ho mohli prožívat v lásce a hojnosti. Pomáhám nasměrovat vás přesně tam, kde na vás čeká štěstí.

Jofiel je anděl nesoucí velký červený čtyřlístek, který mění barvy podle toho, co zrovna nyní ve svém životě nejvíce potřebujete. Obklopen je fialovou energií, má modro - zelené oči a světlé vlásky.

KALKAIL

Čekáte obrat ve vaší záležitosti, a on stále nepřichází? Chtěli byste se pohnout z místa? Chtěli byste prožívat jiný život, než který vám byl dán? Potřebujete pomoci s konkrétní situací, by vše se v dobré obrátilo a vy jste na to nedoplatili? Týká se vaše záležitost práce, lásky, či snad zdraví? 

Kalkail nosí velký rudý štít, který odráží veškerou nepřízeň osudu. Jeho šat skládá ze s mnoha zlatých hvězd, stejně jako jeho vlásky září zlatě. Oči má zelené. 

KLIFAR

Jsem andílkem léčení, andílkem starajícím se o zdravá těla lidí, pokud jsem o to požádán. Mám na starosti správné trávení, omezuji nezdravé přejídání se, nastoluji v těle klid a řád pro zdravé hubnutí.

Klifar je obklopen světle modrou září, v ruce drží vejce, jeho šat je poset různými druhy ovoce. V levé ruce drží andělskou váhu, na kterou ukládá tuky z těl lidí.

KOMISOROS

Nechcete čekat dlouho na splnění svého přání? Je vaše přání skutečně velké a vaše víra pevná? Máte pokoru v srdci? Přejete si, by se vám vyplnilo přání co nejdříve? Pak stačí si přát a já se postarám, by bylo vaše přání přijato k posouzení, by vám mohlo být co nejdříve splněno.

Komisoros má jemnou fialovou energii, do které je zahalen, s malými tmavě zelenými lístky. Jeho vlásky mu sahají do půli zad a překrývají částečně jeho velká křídla. Oči téměř nevidíte, neboť jeho oči vypadají jako oči slepce, ale vidí dokonale.

LAILAH

Dohlížím na početí miminka. By podařila se cesta dušičky do tělíčka vašeho malého děťátka. Však i vztah může být malé miminko. Proto i na zrody krásných vztahů dohlížím, by probíhal v lásce a porozumění.

Lailah drží v rukou velkou kropenku naplněnou životadárnou vodou. Jeho vlasy jsou světle hnědé a jeho oči modré. Obklopen je mnoha fialovými růžičkami.

LYKAEL

Můžete ho žádat o velkou lásku, o spřízněnou duši nebo o lásku toho, jehož milujete. Pokud má tento človíček byť malé semínko lásky ve svém srdci, pak toto semínko vzklíčí a začne růst

Lykael je vyšší anděl se žlutými vlásky, jeho oči září jako on sám. Je obklopen jemně fuchsiovou energií, roztahuje svá křídla a schovává pod ně ty, jež se milují.

MADIMEL

Pomáhám zastavit finanční propad, chudým lidem dávám možnost výdělku, odstraňuji obavy o vlastní existenci nebo existenční problémy v rodině.

Madimel drží v rukách svatou misku naplněnou drahokamy. Ty rozhazuje po zemi okolo lidí, jež to potřebují. Jeho vlasy jsou hnědé, jeho oči bledě modré.

MATAN

Hlídám zrcadlo a dohlížím, by lidé procházeli přesně tak, jak mají. Vkládám jim moudrosti do duše, by nezastavili se před zrcadlem, by nahlédli do své vlastní duše a nebáli se, by byli šťastni a měli své přání splněné. Nedohlížím jen na zrcadlo lásky, ale také na všechna ostatní zrcadla splněných přání.

Matan má vlásky i oči modré, stejně jako klidná hladina vody, v ruce drží zlatý střípek zrcadla, by ukazoval všem cestu tímto zrcadlem.

MICHAEL

Ctím spravedlnost, nastoluji pořádek, ochraňuji neprávem odsouzené, pomáhám v soudních a právních záležitostech, pomám všem, kdož jsou v právu. Položím vám nyní otázku: Je to spravedlnost nebo pomsta? Chcete to pro blaho ostatní, pro jejich štěstí, nebo volá po spravedlnosti jen vaše ego? Skutečně jste učinili vše, bych vám mohl pomoci? Podívali jste se do své duše? Proč chcete, abych při vás stál? Vyslovte své přání s pokorou v srdci, odpusťte těm, kdož vám ublížili, a já vám pomohu.

Michaela poznáte snadno, pocítíte velké teplo u srdce, pocítíte klid ve své duši. Je to vysoký anděl, hubené postavy, s blonďatými, vlnitými vlasy sahající mu na ramena, s pronikavě modrýma očima. Oblečen je do zlatého hávu, s červeným opaskem kolem pasu. Svůj meč spravedlnosti, hořící meč, má u svého pasu. Obklopuje ho purpurová záře. Ve svých rukách drží holubici - symbol čistoty, lásky a míru.

NAADAME

Odstraňuji zmatení, klam i iluze ve vztazích. Někdy zdá se vám, lidem, vše jako pohádka, avšak nedokážete vidět problém, který je zatím jen v plenkách a sílí. Nechcete ho vidět, proto objeví se ve chvíli, kdy už je pozdě. Pak přichází procitnutí. Plním také přání ohledně vztahů.

Naadame je dvojitý anděl, který má velice krásné, jasné oči a místo vlásků mnoho srdíček.

NAAMEL

Otevírám přesně ty dveře, které nyní potřebujete ke svému štěstí. Vítám vás s otevřenou náručí a jsem připraven provést vás těmito dveřmi. Nebojte se vstoupit, svět, který žádáte, jest naplněn láskou.

 

NECIEL

Jsem andělem spisovatelů a obchodníků s knihami, neboť kniha je jako svaté písmo. Zaujme vás, občas vás pobaví, ale mnoho pravdy se v ní skrývá a nutí k zamyšlení a přemýšlení.

Neciel drží v levé ruce svatý inkoust, jeho vlásky jsou hnědé, stejně jako jeho oči.

OMER

Jsem jedním z andělů hlídající dvě půlky duše, mým úkolem je sladit myšlenky dvou půlek duší do jedné jediné myšlenky, a tím je láska, harmonie a porozumění. Jakmile tohoto dosáhnete, jste připraveni vše společně prožívat. Proto také tyto myšlenky co nejvíce posiluji, pokud mne o to požádáte.

Omer září jako slunce, neboť nejenže vyzařuje zlatou energii, ale také jeho vlasy i oči jsou barvy zlaté.

ONKANON

Pomohu vám nebo vašim milovaným vyjádřit vnitřní city, zvláště v oblasti lásky. Neboť lásku je třeba v úctě chovat, přijímat jí takovou, jaká ve skutečnosti je. Nebát se jí. Nebát se vyjádřit a vyslovit to, co uvnitř skrýváte.

Onkanon rozvíjí květy lásky, by otevřeli se zcela a nic nezůstalo skryto. Jeho oči jsou modré, jeho vlásky světlounce červené.

OVADYEL

Vaše tělo i mysl nejsou zcela čisté, proto svěřte se mi do rukou, bych mohl odstranit vše, co vám brání ve štěstí.

PAGIEL

Splním vaše sny a touhy, které vycházejí z čistého srdce. Žádat můžete v oblasti lásky, práce, majetku, zdraví, ale i v jiných oblastech. Avšak vaše srdce musí být čisté a plné pokory.

Pagiel je anděl zobrazující čistou nevinnost, zahalen je do bílé záře a bílého hávu, jeho vlásky jsou světlounce fialové, jeho oči jasně modré.

PANIEL

Mnoho dospělých potomků nechce se odpoutat od svých rodičů a využívá výhody rodinného prostředí. Proto také já mám za úkol všechny tyto děti napravovat, by nespoléhali se na rodiče, ale začali se chovat jako dospělí. K tomu však potřebují mít dostatek financí a s tím také vhodné zaměstnání. Toto vše vkládám do mysli těchto mladých lidí, by začali žít svým životem

Paniel má zelený šat, stejně jako oči, v ruce drží zlatý klíč a zelený roh hojnosti. Jeho vlasy jsou krásně žlutooranžové, jako zapadající slunce.

 

PRUKIEL

Dávám andělskou krásu každému člověku, který mne pustí do své blízkosti. Poskytuji lidem neodolatelný šarm a přitažlivost, by docílili všeho, co si usmyslí.

Prukiel je obklopen všemi barvami, jeho šat je barevný a krásný, kde se prolínají všechny barvy a jeho šat tak vypadá, jako by byl poset okvětními lístky mnoha různých květin. Jeho vlasy jsou dlouhé, červené, jeho oči jsou světle modré.

QADDIS

Zabraňuji strachu, by se dostal na povrch. Pokud tam již je, odstraňuji ho skrze svou moudrost. Pracuji se strachem lidí a přeměňuji ho na touhu. Neboť velká touha dokáže strach odstranit.

Qaddis drží v rukou velká červená jablka, která korespondují s jeho vlásky, ve kterých prosvítají vlásky také bílé barvy. Jeho oči jsou světle zelené.

QALBAM

Pomáhám s každodenními obtížnými úkoly tak, byste je co nejlépe zvládli. Každý úkol se dá zvládnout s lehkostí, pokud znáte správnou cestu. A já vám s touto cestou mile rád pomohu.

Qalbama obklopují nebeští motýlci, zahalují ho do svých křidélek. Má oči modré jako čisté nebe, jeho vlásky jsou nachové.

QIBYJCIEL

Přináším touhu do srdcí anam cary, do srdcí těch, kdož ještě spojeni nejsou, by našli cestu k sobě a postavili se za svou lásku. Neboť jen velká láska zasluhuje si dary nebeské, jen velká láska stojí za život člověka, pokud má vedle sebe toho, na koho se může spolehnout a kdož podporuje každý jeho krok, kdož kráčí po cestě této lásky společně ruku v ruce.

Qibyjciel je laskavý anděl přinášející mnoho darů v modré truhlici. Jeho vlasy barvy hnědé sahají mu po ramena, na kterých sedí po páru holubic. Jeho háv je světlounce fialový, jeho záře je tmavě modrá.

RAACHIEL

Nesete na zádech těžký balvan, problémy se kupí, a vy nevíte, zda bude tohoto trápení konec? Rádi byste tento balvan, ať již je z jakékoliv oblasti života, odložit a jít životem volněji? Rád tento balvan sejmu z vašich beder, pokud mne o to požádáte.

Raachiel je andílek menší postavy, kulatějších tvarů, s hnědými vlásky a modrýma očima.

RAFAEL

Léčím skrze Boha i všech vesmírných energií. Mé jméno znamená: Bůh uzdravuje. Potřebujete-li něco ve svém životě vyléčit, odevzdejte mi to. Starám se o všechny vaše bolesti těla i duše, a rád pomůžu každému, kdo mne požádá o pomoc. Je však potřeba odevzdat vše, co vás trápí, s pokorou v srdci a s vírou.

Rafael nosí tmavě zelený háv, obklopen je zlatou září. Má hnědé vlasy a hluboké hnědé oči. V ruce drží zlatou hůl.

RAGUEL

Jsem archandělem lásky, pomáhám urovnávat vztahy pro lepší komunikaci, přátelství a lásku. Milujte ostatní, dejte jim volnost, ať se sami rozhodnou, jakým životem by chtěli žít. Pokud jim dáte svobodu, zůstanou ve vašem životě nebo do něho vstoupí. Pokud budete však myslet na sebe více než na druhé budete prosazovat své štěstí před štěstím ostatních, pak člověk, kterého milujete, nebude součástí vašeho života. Až do doby, dokud to nepochopíte.

Raguel vyznačuje se bledě modrou barvou, protkanou bílými nitěmi, stejně jako čisté letní nebe s bílými oblaky. Jeho vlasy září jako letní slunce na obloze, jeho oči jsou barvy jeho energie, tedy bledě modré.

RAZIEL

Pomohu vám odhalit veškerá tajemství, která potřebujete nyní k tomu, byste procitli, byste netrpěli. Naučím vás rozvíjet svou intuici a vesmírné vědění. Pomohu vám odblokovat vše ve všech oblastech života, ať se tyto blokace týkají lásky, práce, penízků, či něčeho docela jiného.

Raziel nese s sebou meč omotán mnoha srdci, na jehož konci je velké oko sledující vše, co můžete nyní potřebovat. Má velké, hnědé oči a tmavě modré vlasy.

SABATHIEL

Našli jste osudového partnera, a přesto nemůžete být spolu? Spojím vaše půlky duší, by duše došla dokonalosti a mohla zažívat všechny radosti, které se vám nabízejí. Spojím vás s osudovým partnerem v dokonalý harmonický vztah.

Sabathiel je obklopen modrou nebeskou září, má světle modré oči a žluté vlásky.

SEGEVIEL

Jsem andělem lásky, ukazuji vám, jak nádherné bytosti jste. Je třeba, abyste se viděli mýma očima, byste milovali sebe takové, jací skutečně jste, byste milovali každou situaci v každém čase, jak to nejlepší pro vás v tomto čase. Pak pohnete ledy a dojdete svého štěstí.

 

SHELIEL

Máte nemocné zvířátko nebo snad je nemocný někdo z vaší rodiny? Máte se rozhodnout pro jeho život nebo smrt? Nemá dle lékařů šanci na život? Bylo by lépe volit smrt? Nevíte, jak se máte rozhodnout? Potřebujete znamení, co máte dělat? Přinesu vám ho ve snech, byste věděli, že vaše rozhodnutí nakonec bude ke štěstí toho, koho máte tak rádi a je třeba učinit rozhodnutí.

Sheliel je anděl, který má jedno křídlo bílé a jedno černé. Jeho mávnutí ucítíte jako svěží závan větru. Na křídle nese plásty pracovitých včeliček, druhé křídlo je pokryto pavučinami. Jeho energie je barvy nebeské modři.

SIALUL

Starám se o blahobyt mnoha lidí, a rád pomohu také vám. Přivedu k vám prosperitu a dobrou finanční situaci, pokud jsou vaše úmysly čisté. Musíte si jen ujasnit, proč chcete tuto prosperitu chcete mít u sebe, jakým způsobem tyto penízky zhodnotíte. Dejte si pozor na mamon.

Sialul hlídá bránu prosperity a otvírá ji vždy ve chvíli, kdy si to lidé skutečně zaslouží. Jeho oči jsou jako studánky s čistou, průzračnou vodou, jeho vlásky vlají s nádechem zeleného mechu.

TAGAS

Dám do vašeho srdce naší nebeskou hudbu, byste pocítili její příznivý vliv na váš život. S ní budete životem plout a nic špatného vás nepotká. Stačí jen naslouchat a váš život se změní k lepšímu.

Tagase poznáte podle jeho tónů. Má krásný hlas, který nemluví, ale zpívá, jeho oči jsou zelené a vlásky ohnivé.

THELIEL

Ať půjdete kamkoliv, vězte, že vaše kroky vedu vstříc vaší osudové lásce. Navozuji situace k seznámení, přivádím do vašeho života vaši druhou polovinu duše. Nezáleží, zda bydlíte vedle sebe, nebo na druhé straně světa, setkáte se v pravý čas. Chcete přivést lásku do vašeho života, toho, s kým máte mít tu čest provázet ho jeho životem a stát mu věrně po boku? Jste připraveni na tuto lásku? Pak vyslovte své přání. 

Je vysoký, hnědovlasý, s krásnýma očima, zahalen do tří rouch, sestávající z barev: červená, růžová, fialová. Obklopen je světle zelenou září. Vede vás cestou lásky až do samotného cíle.

URIEL

Ponořte se do svých snů a vyslovte své přání. Ukažte mi skrze sny a obrazy, co byste si přáli ze všeho nejvíce. Svou odpověď vám přinesu, zda vaše přání mohu splnit, či je třeba ho upravit, byste se dočkali svého přání co nejdříve.

Poskytnu vám duchovní podporu, kterou v této chvíli nejvíce potřebujete.

Uriel je obklopen tyrkysově modrou září, jeho šat je fialový s bleděmodrými paprsky. Jeho oči jsou jako dvě bílé hvězdy na blankytně modrém nebi, jeho pohled je zastřen tajemstvím. Má krátké, světle hnědé vlasy.

URKLOD

Dohlížím na léčbu a odstranění tukových buněk. Pomáhám při snaze po zhubnutí. S mou pomocí budete mít tělo mladší, neboť v nebude vás hyzdit ani kilo navíc. Však také ale změnit svou stravu budete muset, neboť odstraněné tukové buňky zpět se navrátí, neboť pozvete je zpět do svého života.

Urklod je malý andílek nehalící se do žádného hávu, je přirozený a jeho energie a blankytně modrá. Ve žlutých vláskách má plno červených malých růžiček, jeho oči jsou modré.

 

VALOEL

Poskytnu vám klid, spokojenost a pochopení. Možná zažíváte bouřlivé období, možná nespokojenost. Z čeho ale pramení? Ze sebe samých? Copak neexistuje nic, co byste chtěli změnit? Neexistuje ani jedna věc, která dovede vás ke spokojenosti? S mou pomocí dojdete pochopení a můžete změnit svůj neklidný život.

Valoel přináší nebeské zvonky štěstí, uzavřené v nádobě života. Má tmavě modré oči a bílé vlásky.

WADOHOT

Vložím do vašich uší schopnost více vnímat svět andělů, zbytřím vaše smysly, byste rozuměli našemu poselství přímo pro vás. Byste dokázali naslouchat více a porozuměli našemu vedení.

Wadohot stojí v obklopení mnoha srdcí a slz, které sbírá od všech lidí, kdož ho požádají. Vede lidi cestou porozumění andělskému vedení. Má modré oči a zlaté vlásky.

XATHANAEL

Pomůžu vám odolat jakémukoliv pokušení, byste pro svého partnera zůstali čistí, stejně jako on pro vás. Odvrátím od vás nejen pokušení, ale také zlo, které by se k vám mohlo snést v nepravou chvíli, ve chvíli vaší nepřipravenosti.

Xathanael má zelené oči, mnoho očí, a hnědé vlnité vlásky.

YAFFAEL

Naladím vaše srdce na skutečně velkou a pravou lásku, byste vyzařovali tuto lásku a přitáhli k sobě toho, jenž vás miluje tělem i duší.

YERA

Odstraňuji z vaší lásky to nepotřebné, a dávám ji novou, láskyplnou, energii. Odnáším v zapomnění vše zlé, co brání skutečné lásce, byste poznali jen to nejlepší, co vaše láska ukrývá.

Yera je andílek s modrožlutou energií, jeho oči jsou tak´é takové. Jeho vlásky jsou světlounce hnědé s pramínky žlutých vlásků.

ZACHAREL

Přináším Božské dary, usnadňuji jejich přijetí, otevřu vám oči, byste tyto dary dokázali přijmout s vděčností a láskou.

Zacharel má hnědé vlásky a modré oči. Jeho fialové roucho je nekonečné. Je to velice vysoký anděl.

ZADKIEL

Pomáhám zlepšovat vaši paměť, by se vám snáze učilo, a zapamatovali jste si vše, co je vám ku prospěchu a k úspěchu. Posiluji inteligenci a vesmírné vnímání, byste byli schopni rozpoznat všechny andělské úkoly a štěstí k vám přišlo v nejbližší chvíli.

Zadkiel je vysoký anděl obepnut liánami s lístky a fialovými růžičkami, má bílé vlasy a modré oči.

ZIVIEL

Jsem andělem hojnosti, nezáleží na tom, zda tato hojnost je finanční, láskyplná nebo zdravotní. Otevírám bránu přijímání této hojnosti, byste mohli beze strachu do ní vstoupit a dostalo se vám tohoto vzácného daru.

 

<< 1 | 2