nestálí

Tito lidé narodili se od 19. května do 22. května.  

Zažijete velkou radost. Je konec úsilí, nyní přichází zasloužená odměna. Pracovali jste na sobě, a to se odrazí v pozitivním světle. Dopřejte si odpočinek, po tak namáhavé práci si ho zasloužíte. Celý svět Vám bude ležet u nohou. Budete se sebou velice spokojeni, není nic, co by Vaší radost zkazilo. Také se Vám splní velké přání. Rozmýšlejte, jaké z toho nepřeberného množství přání by to mohlo být. Štěstí se Vás bude držet, tak si ho užívejte a neodhánějte ho od sebe. Úspěch již na Vás čeká, ať si ho zasloužíte či nikoliv. Na veřejnosti nemusíte mít trému, vše se Vám podaří. Popularitě se nevyhnete, naučte se ji přijímat. Pokud se vydáte na cestu, i tato cesta bude úspěšná. O cestě životem a plánováním budoucnosti ani nemluvě. Lidé Vám budou závidět úspěch a štěstí, nenechte se tím vyvést z míry. Dostanou se k Vám vesměs jen dobré zprávy. Vaše srdce bude potěšeno. V komunikaci s ostatními si nemusíte nic vymýšlet, není důvod přehánět. I tak Vás lidé budou poslouchat, a také si z rozhovoru mnohé odnesou.

Vyhněte se konzumaci tvrdého alkoholu, Vaše játra by to nemusely ustát. Také byste mohli učinit závažné rozhodnutí, které vás v minulosti hodně trápilo. Nyní je čas zvolit si cestu, kterou půjdete. Bude to více než snadné. Pokud partnera nemáte, vyrazte do ulic a nějakého si najděte. Také můžete jít do společnosti, nebo se podívat na internetu. Štěstí Vám přeje i po této stránce. Seznamování bude příjemné. Ve stávajícím partnerství čekejte harmonii, téměř celý rok bez dohadování.

Pokud studujete, čeká tě zřejmě důležitá zkouška. Tuto zkoušku zvládnete levou zadní.

V zaměstnání budete úspěšní, lidé budou obdivovat Vaši kreativitu. Již je na čase být povýšení, proto pokud Vám povýšení nebude nabídnuto, zažádejte o něj. V případě nezaměstnanosti byste mohli najít dobrou práci, která Vás bude nejen bavit, ale bude také dobře finančně ohodnocena.

V podnikání získáte nové klienty či zákazníky, kteří se k Vám budou rádi vracet. Můžete rozjet nový projekt, či zdokonalit stávající. V této oblasti bude započat velký úspěch.

O finance si starosti dělat nemusíte, naopak, z Vašeho podnikání se Vám peníze budou sypat. Ve finanční oblasti čekejte odměnu za svou dobře vykonanou práci. Peníze půjdou k Vám sami, neodmítejte je.