inkarnát

Krásný den, ano, přivtělená duše skutečně může být příčinou Vašich potíží, museli bychom se ale na to podívat více podrobněji. 

Inkarnát je vlastně taková přivtělená duše, která nám působí neplechu, postupem času nás může ovládat, kdy chováme se přesně tak, jak chce. Nejedná se tedy o ducha se svou vlastní existencí, ale ducha, který odčerpává naší sílu, působí nám bolest nebo nemoci, případně se nám přestane v mnoha oblastech života dařit. 

Pokud si nás taková duše najde, je to proto, že jsme duchovně slabí, protože vždy si vybírá člověka s nízkou sebedůvěrou, lehce ovlivnitelného, s kým může posléze lehce manipulovat. Vždy tedy volí hodně slabý článek. Pokud je to duch některého z příbuzných, pak vězte, že jste právě vy nejslabším článkem celé rodiny. 

Může se však na nás přilepit zcela neznámá duše, kterou ani neznáme. Vědomí duší je shodné, nezáleží tedy na tom, zda vás tento duch za svého pozemského života znal, či nikoliv. Největší problém nastává, když máte u sebe inkarnátů více a ty se začnou prát o vaše tělo. Ale z toho, co popisujete, se nejedná o mnohočetnost. 

Příčinou Vašich nezdarů tedy může být inkarnát, prokletí, nebo prostě špatně nastolený osud, případně karma, spíše osobní než rodinná.