TY NEJDŮLEŽITĚJŠÍ INFORMACE PRO VÁS

VÝROČÍ

13. června. Ano, to je to datum, kdy jsem začala psát pro vás příběhy o andílcích, duchách, ale i o životě a správném nastavení pro štěstí. Mnoho z mého povídání je nenávratně pryč, ale mnohé zůstalo. Psal se čtvrtek13. 6. 1991, a od té doby uběhne v tento den, tedy 13. června, přesně 30 let.

13. června 2008, tedy v pátek 13., jsem začala psát svou první knihu pro vás. Za tu dobu napsala jsem už 13 knih.

13. června 2012 jsem tu začala být pro vás, když jste potřebovali, začala naplno s výklady a službami za penízky, ale také se svíčkami a škapulíři. To byl datum stvoření, každý den jsem tu byla pro vás, i na úkor mé rodiny. Má rodina to vydržela, a mnozí z vás také. A neustále mnoho lidiček přibývá.

13. června tedy začínáme společně 30 let. Nezáleží na tom, zda pro radost nebo pro penízky, protože penízky u mě nikdy nebyly na prvním místě. Vždy jste to byli vy, vaše spokojenost, vaše příběhy. To je to, na čem mi vždy záleželo ze všeho nejvíce. Ale váhy musí být vyrovnány, a vše něco stojí, i když si myslím, že ceny jsou takové, abyste si všichni mohli dovolit se na mě obrátit, nebo koupit si třeba kamínek nebo svíčku pro radost. Také chystáme novou nabídku kaktusů, už jich Míša vypěstoval hodně pro vás, tak je tu také brzy uvidíte.

Na tento den, tedy 13. června 2021 chystám velkou výroční oslavu, pracovní samozřejmě, se spoustou nových kamínků, svíček, amuletů, mandalek, ale také výkladů a služeb. Pokud mi budete vykupovat eshop, tak samozřejmě zbožíčko dám mnohem dříve. Už nyní je objednáno spoustu nového, jako třeba citrínové surové špice, náramky, sloníčci, srdíčka, náhrdelníky a mnoho dalšího. Ráda bych si to ale nechala právě na výroční den, ale uvidíme - člověk míní, a Bůh mění.

Jsem ráda, že tu mohu být stále pro vás, a že se mě tato doba příliš nedotýká. Mám vás všechny moc ráda, a pro lidičky s roztroušenou sklerózou zase chystám posezeníčko každý měsíc, jen jak to doba dovolí.

Vaše Angel Denča

Jsem moc ráda, že se tak staráte o svůj zdravotní stav. Jelikož mě často kontaktujete kvůli očkování - zda podstoupit nebo nepodstoupit - sestavila jsem pro vás výkladeček, který si můžete objednat za 360 korunek. Snad vám zodpoví všechny otázky. Ty nejčastější, na které se ptáte, jsem zanesla právě do tohoto výkladu.

Na jaké otázky dostanete odpověď?

1) Mohu se nechat očkovat? 2) Co mi očkování způsobí? 3) V čem mi očkování prospěje? 4) Je očkování v mém případě nutné nebo důležité? 5) Jaké následky bude mít očkování v budoucnu? 6) Na jak dlouho mě očkování ochrání před nemocí? 

Výklad očekávejte zhruba na 1 stranu A4

objednat si ho můžete telefonicky (nebo po whatsappu) na čísle +420 728 894 181 nebo emailem: angeldenca@email.cz, případně po chatu vpravo dole. Vypracování očekávejte zhruba do 14 dnů od objednání.