nový rok


Objednací kód: N-40

Jakoukoliv otázku můžete vyměnit za svou vlastní, nebo nechat otázky položené.

Jak se budu cítit? (pocit štěstí, optimismu, spokojenosti ...) Co rok přinese mým financím? Co se stane tento rok zásadního v mé rodině? Jak na tom budu tento rok se zdravím? Co budu tento rok zažívat ohledně lásky a partnerství? Co a jak mě bude omezovat, jaké na mě budou působit negativní vlivy? Jaký bude tento rok můj pracovní život? Jaký bude tento rok můj společenský život a společenský úspěch? shrnutí, jaký pro mě bude tento rok

Doba: 45 min

provedení: emailem (objednávku pošlete na email: angeldenca@email.cz - do objednávky připište jméno a datum narození nebo jméno, věk a hvězdné znamení)

Cena: 585 kč

Cena pro členy klubu: 526,50 kč

S touto věštbou získáváte 5 zlaťáků a 26 stříbrňáků do virtuálního andělského prasátka.

Vyčkejte na platební údaje a termín provedení (po potvrzené objednávce) - většinou odpovídám do 24 hodin (pokud nemám dovolenou). Platební údaje obdržíte v zálohové faktuře (tzv. proforma faktuře), kde najdete souhrn své objednávky a informace k platbě, včetně QR kódu (pokud přes něj rádi platíte) - nemusíte QR kód samozřejmě využít, vše je na Vašem zvážení. Až poté teprve pošlete platbu, po přijetí platby obdržíte doklad o zaplacení.