něco málo o mně


Starám se o vaší duši společně s andílky a dalšími bytostmi. Můžete mě kontaktovat na výklady a služby, ale i na zboží, které s láskou vyrábím já, nebo mí milí pomocníčci. 

Narodila jsem se ve znamení Štíra, s ascendentem ve Lvu, dne 8. listopadu 1974, 15 minut před půlnocí, v lázeňském městě Teplice v Čechách.

Andílci mě provázejí už od narození, stejně jako duchové. Jsou to nádherné bytosti, mající rádi společnost.

Jsem štír se vším všudy, paličatý, náladový, s touhou objevovat skryté a nepoznané. Lev v ascendentu mi dává schopnost mít velké sebevědomí a jít si za svými sny. Luna v Panně zase vnímat a objevovat nedokonalosti života.

Miluji život a smrti jdu vstříc. Miluji anděly a duchy, se kterými si ráda povídám. Miluji papoušky rodu Ara, kterým se ve volném čase věnuji.

Ke každému snažím se chovat přátelsky, i setkání s mnohými mými klienty končí dlouhotrvajícím přátelstvím. Mnozí mě nekontaktují jen jako kartářku, ale také jako kamarádku a rádkyni. A toho si velice vážím.

Má cesta začala už v dětství, ráda jsem předávala věštby druhým lidem. Tím, že jsem se narodila s postižením, jsem vždy byla duchovnímu světu blíže. Každý kopanec je třeba brát s respektem, a ve špatném hledat to dobré. O to se snažím a to předávám. Naděje umírá poslední, a dokud má člověk naději, tak může kráčet dále po své cestě.

Můj život je plný rozporu. Narodila jsem se částečně do muzikantské, částečně do čarodějnické rodiny, ale poslání muzikanta mě nikdy nelákalo. Mezi muzikanty mám spoustu dobrých přátel, ale muzicírování není má cesta. Spíše jdu cestou druhé linie, tedy cestou věštění a tajemna.

Narodila jsem se jako druhé dítě v řadě od maminky, a první od tatínka. Vyrůstala jsem jako jedináček už od svých 5 let.

Narodila jsem se v pátek, v den vlády Venuše. Venuše je planeta lásky, rozvoje a růstu. I já se snažím rozvíjet a růst, ale hlavně předávat vám všem lásku a dovést vás k lásce, kterou si zasloužíte.

Vyrůstala jsem tedy jako jedináček, částečně jsem bývala u svého tatínka, muzikanta, a částečně u své babičky, která se věnovala výkladu karet, mluvila s andílky i duchy. Přesto jsem do 5 let vyrůstala i se sestrou, kterou měla mamka za svobodna. Se sestrou i hodně mladším bráškou máme velice dobré vztahy. Ani s jedním z nich jsem ale nevyrůstala.

V roce 2012 jsem se rozhodla vše zpečetit, tedy umožnit každému, aby si můj čas mohl koupit. Z tohoto odvádím desátek státu (je to tedy více než desátek ☺). Jelikož mám plný invalidní důchod, podnikání a tedy pomoci vám všem věnuji se jako vedlejšímu příjmu, a vše řádně účtuji a daním.

Co bych o sobě ještě napsala?

Miluji svého manžela, se kterým jsem v láskyplném vztahu od 27. 7. 1991, letos tedy oslavíme x krásných, společných let (můžete si to spočítat sami ☺). Máme spolu 2 krásné dcery, staráme se o pejska německé dogy, kterému bude letos 6 let, chováme Ary a všechno děláme společně. Rodiče už nemám, ale takový je život. Jak s oblibou říkám, už jsem konečně dospělá, neboť pokud má člověk alespoň jednoho z rodičů, stále je dítě ☺. (nyní, když to čtete, tak už máme jiného pejska, také německou dogu, ze kterého vyrostl puberťák se vším všudy ☺, do naší rodiny přibyly i suchozemské želvičky).

Za všech okolností jsem spokojená a (snad) vždy dobře naladěná. Pozvání do televize a na internetové portály pro výklad po telefonu zásadně odmítám. Nabídek mi chodí opravdu hodně, ale já věřím jedné zásadě: kdo si mě má najít, ten si mě najde sám, nebo mu andílci ukážou cestu.

Ráda pomáhám lidem a těší mě každý váš úspěch. Věnuji se také lidem s roztroušenou sklerózou, pořádám pro ně různé akce, zhruba 1x do měsíce. Rozumím jim a můžu také poradit, neboť tuto nemoc sama mám a vím, jak s ní bojovat, jak ji přijmout a co dělat v případě ataku. Tato nevyléčitelná nemoc je hodně nevyzpytatelná, ale dá se s ní celkem dobře žít.

Bydlení u hřbitova přináší mnoho výhod, mimo jiné také užší kontakt s duchy, kteří jsou u mě častými hosty.

Miluji sushi. Nikdy jsem nic nesbírala, možná jako holka plakáty, které jsem měla místo tapet na stěnách, i s podpisy zpěváků a zpěvaček. Od doby, kdy vám pomáhám, si připadám, že sbírám sošky andílků a dráčků, protože je od vás dostávám. Někdy jako pozornost, poslední dobou však i k narozeninám. Mám jich už hezkou řádku, a stále se jejich řady doplňují. Po nikom však toto nežádám, je to vždy spontánní reakce. Také zahrnuji své věrné klienty dárky, pokud to tak cítím a chci je obdarovat, a takto to beru i od svých klientů. Vždy mě to velice potěší, stejně jako vaše emaily, kdy sleduji vaší cestu, i když spolu již v pracovním kontaktu nejsme.

Spolupracuji s pár lidičkami, kterých si velice vážím, a jsem ráda, že každého z nás oslovila nadace Dobrý anděl. Již několik let posílám korunky do této nadace, která je rozděluje rodinám, kteří bojují s onkologickým onemocněním. Sama vím, jak je důležitá podpora v době závažné nemoci, neboť i já se potýkám s nemoci, které jsou závažné. A přesto se snažím pomáhat vám všem, věnuji se svým přátelům, rodině, a v prvé řadě také andílkům, kteří vždy vědí, co dělají, i když se nám to mnohdy nemusí líbit. Jelikož si přeji, aby náš vztah nebyl jen pracovní, ale hlavně přátelský, dozvíte se zde o mně mnohem více, stejně jako já znám perličky, radosti i starosti mnohých z vás.

Mé největší přání: aby byli všichni lidé šťastni a spokojeni. Člověk je ale tvor věčně nespokojený ☺ a to je dobře, jinak bychom se na naších cestách zastavili a štěstí by k nám nikdy nepřišlo.

s úctou a láskou

Angel Denča - váš duchovní poradce