obezřetní

Tito lidé narodili se od 22. října do 25. října.


Vyvarujte se nedorozumění a hádkám, tento měsíc se schyluje k velké bouřce, která vyústí v nenávist. Také pár facek padne. Tento měsíc je ve znamení velkých bolestí, nejen fyzických, ale i duševních. Bolesti těla se dají léčit nebo zmírnit tabletkami, bolesti duše však zmírnit nepůjdou. Budete cítit velké nepřátelství ze stran sousedů. Nepouštějte se s nimi do hádek, jelikož nemáte dostatek argumentů. Zkuste se jim raději vyhnout. Také vás může trápit velký zármutek, proto se mu nepoddávejte. Nikdo vám neudělá nic dobrého, proto zůstaňte raději doma o samotě, jistě si zábavu najdete. Ani přátele moc nevyhledávejte, nepohodli byste se a pak byste se tím zbytečně jen trápili. Zkuste použít rozum, i když se emoce derou na povrch. Nedovolte nízkým pudům, aby vás ovládaly. Budete přemýšlet nad nespravedlností osudu, ocitnete se v životní krizi. Je třeba zatnout zuby, abyste vše dokázali překonat. Životní lekce je třeba brát s respektem, jelikož vás chtějí navést na lepší cestu. Pokud je budete ignorovat, či se jim poddáte, a nebudete je řešit, zůstanou ve vašem životě delší čas. Proto zapřemýšlejte, proč se vám děje nějaká nespravedlnost, a pokuste se jí řešit.

Budete postaveni před rozhodnutí, které nebude snadné. Cítíte to jinak, a nejste ochotni připustit, že by vás intuice zklamala. Na druhou stranu ale poznáte i jinou stránku věci, prozřete, a o to to bude bolestivější. Rozhodnout se však budete muset, i když to budete bolet. Lidé vám nepřejí nic dobrého, závidí vám vše, co máte, i když k závisti důvod nemají.

Chraňte se zamilování bez výhrad, mohli byste z toho vyjít se zlomeným srdcem. Člověk, do kterého se takto zamilujete, si vaší důvěru nezaslouží. Raději se poohlédněte po někom, kdo si vás bude vážit. Pokud jste svobodní, zažijete nešťastnou lásku. Může se jednat o milostný trojúhelník, který však nemá naději na přežití. Budete postaveni do role milenky, která bude opuštěná (taktéž milence). Pokud v takovém trojúhelníku již jste, váš partner se bude rozhodovat mezi vámi a svou ženou či milenkou (partnerka mezi mužem a milencem). Rozhodnutí musí učinit, i kdyby to jednoho z vás mělo bolet. Pokud máte partnera, budete mít strach, abyste o něj nepřišli. Není klidný měsíc, a mohli byste mu mnohé vyčíst. Pravda bude bolet dvojnásob.

Pokud studujete, dejte si pozor na podrážděnost, díky níž byste si ve škole udělali nepřátele.

V zaměstnání se zřejmě pohádáte, o práci však nepřijdete. V případě nezaměstnanosti práci hledejte spíše na počítači, na pohovor běžte jindy.

Finance vás tíží, je třeba rázně jednat.