organismus II.


objednací kód: O-18

Hloubkový scan provádím skrze kyvadlo a karty, které k tomuto účelu byly vytvořeny. Tento hloubkový scan provádí se skrze 120 kyvadlových tabulek navržených přímo pro tento scan, kde podívám se skrze kyvadlo na vaše jednotlivé orgány, hodnotu vitamínů a minerálů v těle, zda je duchovní nebo jiná příčina vašich nemoci a mnoho dalšího. Karty jen dokreslí detaily, které nejsou v tabulkách obsaženy. Tento scan nenahrazuje vyšetření ani léčbu, jen poodhalí to, co by bylo dobré ve vašem těle vyšetřit, i stav organismu (někdy odhalí i věci budoucí)

Součástí je také zahájení procesu léčení skrze andílky. Není moudré přerušovat léčbu, dokud váš lékař neurčí sám.

doba služby: 3 hodiny

provedení: osobně, po telefonu, skypu, facebooku, whatsappu (objednávku pošlete na email: angeldenca@email.cz - do objednávky připište jméno a datum narození nebo jméno, věk a hvězdné znamení, telefonní číslo)

Cena: 2340 kč

Cena pro členy klubu: 2106 kč

S touto věštbou získáváte 21 zlaťáků a 6 stříbrňáků do virtuálního andělského prasátka.

Vyčkejte na platební údaje a termín provedení (po potvrzené objednávce) - většinou odpovídám do 24 hodin (pokud nemám dovolenou). Platební údaje obdržíte v zálohové faktuře (tzv. proforma faktuře), kde najdete souhrn své objednávky a informace k platbě, včetně QR kódu (pokud přes něj rádi platíte) - nemusíte QR kód samozřejmě využít, vše je na Vašem zvážení. Až poté teprve pošlete platbu, po přijetí platby obdržíte doklad o zaplacení.