SCAN DOMOVA - 750 kč (nebo 30 €)

objednací kód: 94

Hloubkový scan provádím skrze kyvadlo a karty, které k tomuto účelu byly vytvořeny. Tento hloubkový scan provádí se skrze 30 kyvadlových tabulek navržených přímo pro tento scan, kde podívám se skrze kyvadlo na váš domov, zda je tam vše v pořádku, jaké energie tam působí, kde máte geopatogenní zóny, zda je vše tak, jak má nebo je třeba něco změnit či udělat jinak ve vašem domově. Třeba právě váš domov brání ve štěstí, nebo způsobuje deprimující stavy či onemocnění. 
čas: 1 hodina

SCAN DUŠE - 750 kč (nebo 30 €)

objednací kód: 95

Scan duše obsahuje tři části - diagnostiku duše, diagnostiku psychiky a diagnostiku duchovní úrovně. Rozsah je cca 1 strana A4. Rozebereme vaší duši více do hloubky, abyste pochopili nejen sami sebe, ale také to, co po vás vaše duše žádá.
čas: 1 hodina

SCAN OBLASTI TĚLA - 1400 kč (nebo 56 €)

objednací kód: 96

Scan určité oblasti v těle, kde víte, že máte problém, lze detailněji prozkoumat, poukázat na nedostatečnost nebo problém.
čas: 2 hodiny

SCAN ORGANISMU - 750 kč (nebo 30 €)

objednací kód: 97

Hloubkový scan provádím skrze kyvadlo a karty, které k tomuto účelu byly vytvořeny. Tento hloubkový scan provádí se skrze 30 kyvadlových tabulek navržených přímo pro tento scan, kde podívám se skrze kyvadlo na vaše jednotlivé orgány, hodnotu vitamínů a minerálů v těle, zda je duchovní nebo jiná příčina vašich nemoci a mnoho dalšího. Tento scan je vhodný zvláště, pokud absolvujete vyšetření a nemůže se najít příčina vašeho onemocnění. Karty jen dokreslí detaily, které nejsou v tabulkách obsaženy. Tento scan nenahrazuje vyšetření ani léčbu, jen poodhalí to, co by bylo dobré ve vašem těle vyšetřit. 
čas: 1 hodina

SCAN PRÁCE A PENÍZKŮ - 750 kč (nebo 30 €)

objednací kód: 98

Hloubkový scan provádím skrze kyvadlo a karty, které k tomuto účelu byly vytvořeny. Tento hloubkový scan provádí se skrze 20 kyvadlových tabulek navržených přímo pro tento scan, kde odhalí se chyby, kterých byste se mohli dopouštět, objeví se také, jaká práce je pro vás nejlepší, čemu byste se mohli věnovat, proč penízky k vám neproudí tak, jak by měly, kde je největší problém v těchto dvou oblastech života a mnoho dalšího. Karty jen dokreslí detaily, které nejsou v tabulkách obsaženy. 
čas: 1 hodina

SCAN VZTAHU - 750 kč (nebo 30 €)

objednací kód: 99

Hloubkový scan provádím skrze kyvadlo a karty, které k tomuto účelu byly vytvořeny. Tento hloubkový scan provádí se skrze 30 kyvadlových tabulek navržených přímo pro tento scan, kde odhalí se vaše i partnerovo nastavení pro vztah, chyby, kterých se dopouštíte, láska, která je mezi vámi a mnoho dalšího. Karty jen dokreslí detaily, které nejsou v tabulkách obsaženy. 
čas: 1 hodina

VELKÝ SCAN ORGANISMU - 2400 kč (nebo 96 €)

objednací kód: 100

Hloubkový scan provádím skrze kyvadlo a karty, které k tomuto účelu byly vytvořeny. Tento hloubkový scan provádí se skrze 120 kyvadlových tabulek navržených přímo pro tento scan, kde podívám se skrze kyvadlo na vaše jednotlivé orgány, hodnotu vitamínů a minerálů v těle, zda je duchovní nebo jiná příčina vašich nemoci a mnoho dalšího. Karty jen dokreslí detaily, které nejsou v tabulkách obsaženy. Tento scan nenahrazuje vyšetření ani léčbu, jen poodhalí to, co by bylo dobré ve vašem těle vyšetřit, i stav organismu (někdy odhalí i věci budoucí)
čas: 4 hodiny