OCHRANA PŘED KLETBOU - 1750 kč (nebo 70 €)

objednací kód: 180

Kleteb je mnoho, samotná kletba nebo prokletí, uhranutí, pošeptání...

Někdy máme pocit, že nás někdo nemá rád, že by byl raději, aby se nám nedařilo, abychom měli smůlu, abychom onemocněli. Pokud máte tento pocit, pak můžete zvolit právě tuto ochranu. 
čas: 2 hodiny

ODSTRANĚNÍ RODOVÉ KLETBY - 1750 kč (nebo 70 €)

objednací kód: 181

Zde není kletba seslána v tomto životě, ale line se po mnoho staletí s vaším rodem. Může se projevovat různě. Nejčastěji v ženské linii mají ženy smůlu na muže, v mužské linii pak smůlu v pracovní nebo finanční oblasti. Není to ale pravidlem, rodových kleteb je mnohem více. 

Součástí této služby je zjištění, o jakou linii a kletbu se jedná, očista a vyrušení kletby celé linie, následná očista. Je dobré absolvovat to s někým po linii, kterou čistíme, ale není to podmínkou. 
čas: 2 hodiny

POSVÁTNÝ KRUH - 1750 kč (nebo 70 €)

objednací kód: 182

Tento kruh skládá se z 16 druhů kamenů, každý kámen je nabit a přesně rozložen. Pokud se nemůžeme setkat, pak stačí vaše fotografie, kterou umístním doprostřed tohoto kruhu, při osobním setkání do něj vstoupíte osobně. V první fázi uzavírají tento kruh čtvercově 4 minerály a 4 svíce čtyř barev. 

Čistí se vaše duše, tělo i aura, aby k vám nemohlo zlo, ať již v jakékoliv podobě. 
čas: 2 hodiny

PROLOMENÍ SMŮLY - 1750 kč (nebo 70 €)

objednací kód: 183

Smůla se vám lepí na paty? Nedaří se vám v žádné oblasti života, nebo jen v některé? Víte zcela jistě, že se nejedná o žádný druh kletby, že prostě jen máte smůlu? Pak prolomíme vaší smůlu, zjistíme, kde je problém a očistíme od této smůly. 
čas: 2 hodiny

VYRUŠENÍ KLETBY - 1750 kč (nebo 70 €)

objednací kód: 184

Kleteb je mnoho, samotná kletba nebo prokletí, uhranutí, pošeptání...

Zrušení kletby probíhá v těchto fázích:

zjištění, o jaký druh kletby se jedná

zjištění, kdo tuto kletbu vyslal

zrušení kletby
čas: 2 hodiny