MERIDIÁN HLAVY - 950 kč (nebo 38 €)

objednací kód: 671

Hlava souvisí s vlastním nastavením. Při disharmonii nevidíte smysl života, jste apatičtí a nic se vám nedaří. Poté nastupují otoky dolních končetin, stejně jako bolesti v nohách, převážně v noci, vysoký nebo nízký tlak. Můžete trpět žravostí nebo naopak nechutí k jídlu. Nastupují stresy a špatná psychika, deprese. Může nastoupit také porucha dýchání. 

doba služby: 1 hodina

MERIDIÁN JATER - 950 kč (nebo 38 €)

objednací kód: 672

Játra souvisí s tím, jak umíme přijímat úkoly a překážky v životě. Zda jsme ochotni na sobě pracovat, nebo zda svádíme vinu na druhé a na sobě pracovat neumíme. Pak mohou být vyšší krevní jaterní testy, aniž by se našel důvod, může nás potřápit močový měchýř, kdy častěji chodíme na toaletu, trpíme nechutenstvím, objevují se kožní vyrážky i alergie. 

doba služby: 1 hodina

MERIDIÁN LEDVIN - 950 kč (nebo 38 €)

objednací kód: 673

Pokud je tento meridián v disharmonii, mohou vám otékat dolní končetiny nebo bolet svaly, nebo jen jedna z nich, objevují se křečové žíly, které dříve nebyly. Možná se stravujete zdravě, a přesto máte problémy s vyprazdňováním, může se to projevovat zácpou nebo průjmem, pokud tyto problémy trvají dlouho, může vás začít pálit žáha nebo můžete mít jiné zažívací potíže.

Ledviny souvisí se vztahy, tedy mohou se objevovat potíže právě v této oblasti. Zvláště v milostných vztazích se objevují potíže při disharmonii tohoto meridiánu.

doba služby: 1 hodina

MERIDIÁN MOČOVÉHO MĚCHÝŘE - 950 kč (nebo 38 €)

objednací kód: 674

Močový měchýř souvisí s myšlenkami, které nám příliš škodí. Někdy se upneme na něco, co nám nepůsobí radost ani lásku, nebo na někoho, kdo naše city neopětuje. V každém případě disharmonie nadchází ve chvíli, kdy naše myšlenky jsou chaotické a nevidíme v dáli světlo, které by nás vedlo k lepší budoucnosti. Při disharmonii bolí nás záda a nohy, v nočních hodinách nastupují křeče, bolí nás často oči nebo se nám zhorší bez důvodu zrak. 

doba služby: 1 hodina

MERIDIÁN OSRDEČNÍKU - 950 kč (nebo 38 €)

objednací kód: 675

Disharmonie se projevuje bolestmi především v oblasti srdce, rychlým bušením srdce, častým pocením. Z psychického hlediska pak záchvaty smíchu nebo pláče, nic nás nebaví, jsme podráždění bez důvodu, nedokážeme porozumět ostatním, ani sami sobě. 

doba služby: 1 hodina

MERIDIÁN PLIC - 950 kč (nebo 38 €)

objednací kód: 676

Plíce souvisí s naším dýcháním, ale také, jak se umíme ozvat a postavit se za správnou věc. Někdy dýcháme pro druhé, nebo nejsme schopni se rozhodnout sami za sebe, pak dýchá někdo za nás a řeší naše problémy. Disharmonie projevuje se častých nachlazením a kašlem, problémy s bronchitidou, někdy těžce dýcháme při menší námaze. Objevují se bolesti v ramenou i celých rukou. Může nás píchat na hrudi, můžeme mít často ucpaný nos. 

doba služby: 1 hodina

MERIDIÁN POČETÍ - 950 kč (nebo 38 €)

objednací kód: 677

Disharmonie se projevuje velkou touhou po miminku, ale malou plodností, cítíme časté bolesti v oblasti břišní, tvoří se nám polypy, může se projevovat také zvýšenou tvorbou akné nebo ekzémů. 

V duchovní oblasti jsme často nervózní, může se objevit nezájem o sex, můžeme také trpět poruchami řeči včetně koktání nebo neschopností vyjádřit svůj vlastní názor. Mohou nastoupit také zažívací obtíže a nechuť cokoliv dělat. 

doba služby: 1 hodina

MERIDIÁN SLEZINY - 950 kč (nebo 38 €)

objednací kód: 678

Projevuje se sníženou imunitou, zvýšenou krvácivostí a tvorbou modřin, špatným spánkem, nadýmáním, bolestmi v oblasti srdce. Disharmonie se projevuje také zvýšenými starostmi a špatnou pamětí, zvyšuje se tréma, nedůvěřivost v sobe i ostatní, častým pláčem bez příčiny, zvýšenou žárlivostí. 

doba služby: 1 hodina

MERIDIÁN SRDCE - 950 kč (nebo 38 €)

objednací kód: 679

Srdce souvisí s bolestí, nízkou sebedůvěrou, neschopností zvládat životní situace, se zlobou. Při disharmonii jste podráždění, neklidní. Můžete trpět bolestí v břišní oblasti, bolestí v srdeční oblasti, bolestí v oblasti pánve. Neschopnost se milovat, milování nepůsobí radost, aale spíše bolest nebo nechuť. Můžeme mít velkou žízeň a sucho v ústech. 

doba služby: 1 hodina

MERIDIÁN TENKÉHO STŘEVA - 950 kč (nebo 38 €)

objednací kód: 680

Tenké střevo souvisí s hněvem, nejsme schopni řešit nic v klidu, často vybuchneme, problémy se hromadí a nevidíme cestu k lepšímu životu. Disharmonie tohoto meridiánu souvisí také s váhou, kdy člověk přibírá, i přes diety, cvičení, úpravu jídelníčku. Pociťujeme smutek a žal. Bolí dásně a zuby, může se objevit hučení nebo pískání v uších, závratě, bolest krční páteře. 

doba služby: 1 hodina

MERIDIÁN TLUSTÉHO STŘEVA - 950 kč (nebo 38 €)

objednací kód: 681

Tlusté střevo souvisí s životní cestou, čím méně se nám daří najít tu správnou, tím je tato energetická dráha zanesena. Ve zdravotní oblasti mohou se objevit bolesti zubů, časté afty, problémy s trávením, můžeme mít dlouhodobou zácpu nebo průjem. 

doba služby: 1 hodina

MERIDIÁN ŽALUDKU - 950 kč (nebo 38 €)

objednací kód: 682

Žaludek soustředí v sobě všechno to, co nám leží v žaludku, co se nám nelíbí, co bychom chtěli změnit. Tato dráha je v disharmonii především tehy, když nás někdo rozčiluje, působí na náš tlak, zlobíme se, nemůžeme něco strávit. V oblasti zdraví nás bolí hlavy, nejsme schopni dobře strávit stravu, mohou se objevovat vysoké horečky a zimnice, neschopnost se zahřát nebo naopak časté pocení. Může bolet břicho v oblasti žaludku a střev. 

doba služby: 1 hodina

MERIDIÁN ŽLUČNÍKU - 950 kč (nebo 38 €)

objednací kód: 683

Žlučník souvisí s prací. Tento meridián je v disharmonii, pokud jste v práci nespokojení, práce vás netěší, chodíte do práce s nechutí. Nebo nejste spokojeni se svou finanční stránkou Můžete tedy mít méně financí, nevhodné zaměstnání, špatný podnikatelský projekt...

V oblasti zdraví nemůžete spát, budíte se ze spaní nebo vám dlouho trvá než usnete, ráno vstáváte zcela neodpočinutí. Mohou vás bolet kolena i celé dolní končetiny, trpíte bolestmi hlavy, migrénami, můžete pociťovat tlak za očima nebo můžete mít problémy s očima. 

doba služby: 1 hodina