DAR ENERGIE - 1750 kč (nebo 70 €)

objednací kód: 1490

Chtěli byste si přitáhnout to dobré, předávat energii, přijímat jen tu krásnou, pozitivní a byli chráněni před negativní energií, zlobu, závistí? Chtěli byste svou energii používat ve svůj prospěch při plnění vašich nejtajnějších přání? Pak vám mohu tuto moudrost předat a naučit vás toto vše.
čas: 2 hodiny

NASTAVENÍ SPIRÁLY ŽIVOTA - 1750 kč (nebo 70 €)

objednací kód: 1491

Tato služba je zaměřena na nastavení spirály života. 

Do spirály našeho života uchytává se vše, pozitivní i negativní, a vrací se nám to s velkým efektem - slova, myšlenky, emoce i naše jednání. 

V nastavení spirály uvolňují se emoce, naučíte se odstranit negativní emoce a posílit ty pozitivní.

Někdy se točí obráceně a negativních emoci nedokážeme se zbyvit. Toto nastavení otáčí spirálu života a připraví ji na vysílání pozitivních myšlenek, emocí, jednání. 

Pokud jste toto podstoupili v uplynulém roce, pak můžete využít přídavné spirály (níže), ta se používá pouze pro vyladění spirály života. 
čas: 2 hodiny

NAVÝŠENÍ ENERGIE - 1750 kč (nebo 70 €)

objednací kód: 1492

Někdy cítíme se velice slabí, bez života, bez energie. Chybí nám energie pro běžný život i pro naše plány. Začínáme o sobě pochybovat, nic nás nebaví, nic nás nenaplňuje. Pak je dobré doplnit svou životní energii, abychom se opět těšili ze života a těšili na nové zítřky.
čas: 2 hodiny

PROBUZENÍ ŽIVOTNÍ ENERGIE - 1750 kč (nebo 70 €)

objednací kód: 1493

Spící životní energii poznáme velice snadno. Jsme unavení, trpíme nedostatkem spánku nebo nespavostí, naše energie z těla odchází, i když se snažíme jí neustále doplňovat. Pak je na čase naší životní energii opět probudit k životu. 
čas: 2 hodiny

PROZÁŘENÍ ENERGIE - 1750 kč (nebo 70 €)

objednací kód: 1494

Někdy je naše energie dobrá, ale neumíme si jí posílit, aby nám byla ku prospěchu. Někdy jí stačí jen prozářit, odstranit částečky negací a ustálit. A přesně toto v této službě naleznete.
čas: 2 hodiny

VYLADĚNÍ SPIRÁLY ŽIVOTA - 1750 kč (nebo 70 €)

objednací kód: 1495

Tato služba je zaměřena na vyladění spirály života. Pokud jste tedy absolvovali základní spirálu života a potřebujete ji vyladit, pak můžete využít tuto službu. 

Ladí se stejně jako nastavení, tedy: 

Do spirály našeho života uchytává se vše, pozitivní i negativní, a vrací se nám to s velkým efektem - slova, myšlenky, emoce i naše jednání. 

Ve vyladění spirály uvolňují se emoce, naučíte se odstranit negativní emoce a posílit ty pozitivní.
čas: 2 hodiny

ZAPOUZDŘENÍ ŽIVOTNÍ ENERGIE - 1750 kč (nebo 70 €)

objednací kód: 1496

Životní energie se dá ustálit, posílit a zapouzdřit. Nebo jen zapouzdřit, pokud ji máte mnoho a cítíte, že by vám někudy mohla odcházet. Tedy udržet ji u vás ve zdravé míře, aby nebyla v nedostatku, ani v přebytku, neboť obě dvě možnosti škodí především tělu. 
čas: 2 hodiny