Zde vybírám nejžádanější odblokování, se kterými se na mě obracíte. Jistě je více možností a témat bloků, časem sem některé vložím, zatím tedy ty, o které máte zájem nejčastěji.

 BLOK - OMEZOVÁNÍ PARTNEREM ☘ 

objednací kód: 858

Možná to znáte sami, slova od partnera - nic neumíš, nic nedokážeš, beze mě bys nebyl/a ničím, beze mě jsi nula, ty mě potřebuješ.... Mohla bych pokračovat dál. Takže STOP. Každý člověk má svou hodnotu, své sny a plány, a nikdo nemá právo mu v tom bránit nebo ho omezovat. Možná to děláte, aby byl doma klid, možná skutečně věříte, že nestojíte za nic. Pak si vytváříte obr blok a nejste celým člověkem. I vám se dá pomoci, pokud skutečně se svým životem chcete něco udělat, uvolněním tohoto bloku a vaším nastavením. Chce to jen vykročit a nechat si podat pomocnou ruku. 

doba služby: 1 hodina

Cena : 740 kč (nebo 32,17 €)

 BLOK - PRÁCE / PODNIKÁNÍ ☘ 

objednací kód: 859

Záleží vám na postupu, chtěli byste sami podnikat, nebo podnikáte a nejde vám to? Soustředíte se možná na negativní reakce na vaši práci, možná jste shazováni kolegy a vlastně začínáte věřit, že na nic lepšího nemáte. Nebo možná sháníte práci, ale všude vás odmítají, na pohovory jako byste jezdili zbytečně, když vás nikde nechtějí. Toto se dá však změnit, uvolnění tohoto bloku a vaším nastavením pro práci, o kterou byste stáli.

doba služby: 1 hodina

Cena : 740 kč (nebo 32,17 €)

 BLOK - SEBEVĚDOMÍ ☘ 

objednací kód: 860

Blok způsobující nízké sebevědomí je vždy problém, neboť člověk si nevěří, netroufne si na to, co je pro něho důležité, cítí se méněcenně. Lze pomoci posílením sebevědomí a uvolněním tohoto bloku. 

doba služby: 1 hodina

Cena : 740 kč (nebo 32,17 €)

 BLOK - SEXUÁLNÍ OBLAST ☘ 

objednací kód: 861

Tento blok je vždy problém. Součástí každého vztahu je také intimní oblast, bez této oblasti nelze ve vztahu plnohodnotně fungovat. Většinou je problém na straně jednoho partnera, kdy druhé netouží podvádět, ale chce být po této stránce uspokojen. Většinou je tento blok v hlavě, kdy se může zdát, že tělo by chtělo, ale hlava odmítá, jako by bylo už po. Tento blok může vzniknout nedostatečným vzrušením, tedy selháním, jednoho z partnerů, pak tento partner (zdánlivě selhající) nechce, aby k tomuto docházelo, tak se začne styku s partnerem či partnerkou vyhýbat. Někdy za to může stereotyp, který může jeden z partnerů pociťovat, opět tělo by chtělo, kdyby přesvědčilo mozek, že chce. Lze pomoci uvolněním tohoto bloku, a vstřícným jednáním partnera.

doba služby: 1 hodina

Cena : 740 kč (nebo 32,17 €)

 BLOK - ZÁVISLOST NA RODINĚ ☘ 

objednací kód: 862

Tento blok vzniká především u dětí, které jsou závislí na jednom z rodičů, u kterého nejvíce přebývají. Tento rodič neprávem si někdy myslí, že jen on má právo na výchovu, a blok závislosti dítěte právě na něm praktikuje právě na dítěti - když budeš mít rád tatínka /maminku vic než mě, tak ti  nekoupím to a to. Nebo tatínek /maminka je takový a makový, jen já tě mám skutečně rád. Možná tuto situaci poznáváte. Vždy je špatné, pokud jsou děti terčem "pomsty" jednoho z rodičů. I tento blok se dá odstranit, pracovat s ním tak, aby byl zachován poměr lásky dítěte k oběma rodičům. 

doba služby: 1 hodina

Cena : 740 kč (nebo 32,17 €)