ZHODNOCENÍ HLOUBKY ZASAŽENÍ ČERNOU MAGIÍ ☘ 

objednací kód: 736

Setkali jste se s následky černé magie? Setkali jste se s touto magií dobrovolně při své malosti znalosti, a chtěli byste vše napravit, zrušit vaše spojení s dolním světem? Nebo na vás někdo tuto magii použil? Pak mohu zhodnotit následky, zasažení a možnost pomoci právě pro vás. Toto je první krok, který zvolte, pokud tuto službu potřebujete. Tato služba slouží pouze pro zjištění, který démon vás ovládá a jak se dá pomoci při zrušení smlouvy. 

doba služby: 1 hodina

Cena : 650 kč (nebo 28,26 €) 

 ZAVŘENÍ BRÁNY ☘ 

objednací kód: 737

Pokud jste již vyvolali mocnosti dolního království, a poznali jste, čeho všeho jsou schopni, a uvažujete o přestupu na stranu dobra, je třeba několika kroků. Prvním krokem je uzavření brány. Co to vlastně obnáší? Otevřeli jste bránu, skrze kterou jste v ohrožení, jste stále na příjmu, i když toto již nechcete. Jste vyčerpaní a ubývá vám mnoho energie, což je pochopitelné, neboť takto jste se sami, buď vědomě, nebo nevědomě, domluvili. A někdy nejen o tomto. Zavření brány je proces zhruba tříhodinový. 

doba služby: 2 hodiny

Cena : 3500 kč (nebo 152,17 €) 

 ZÁCHRANA DUŠE ☘ 

objednací kód: 738

Jedná se o zrušení smlouvy, která vám v současné době činí v životě problémy, od velké únavy po některá onemocnění a chátrání těla, která s tím souvisí. 

doba služby: 2 hodiny

Cena : 3500 kč (nebo 152,17 €) 

 PRVOTNÍ OČISTA ☘ 

objednací kód: 739

Pokud máte první dva kroky za sebou, je třeba očistit vše uvnitř vás. Tím, že jste přijali pomoc z dolního království, uvázali jste se, a vaše tělo bylo propojeno, stejně jako duše. Představte si duši jako cedník (tak skutečně vypadá), a skrze každou dírku z vás odchází energie. Tyto díry je třeba zacelit. 

Pokud nebyl pakt pevný, ale přesto byl platný, pak tuto očistu nepotřebujete, neboť zrušením došlo i k očistě. Pokud však byl pakt pevný, pak tato očista je zapotřebí, což poznáte sami na sobě, neboť k velké úlevě po prvních dvou krocích nedojde. Temné bytosti budou vás lákat k obnovení smlouvy, ale to je jen příznivější varianta. Tedy sami na sobě poznáte, zda i toto potřebujete, či nikoliv. 

doba služby: 2 hodiny

Cena : 3500 kč (nebo 152,17 €) 

 NAVRÁCENÍ ENERGIE ☘ 

objednací kód: 740

Pokud jste prošli prvními třemi kroky, pak následuje poslední krok, a tím je navrácení vaší energie. I zde platí, že mohou vám předchozí body stačit, tedy někteří získávají za pár dnů zpět energii, pokud jsou všechny cesty odchodu energie uzavřeny. Tento krok je finálním krokem, někdy je zapotřebí tento poslední krok zopakovat, někdy stačí jen jedno provedení - opět záleží na míře zasazení. 

doba služby: 2 hodiny

Cena : 3500 kč (nebo 152,17 €) 

 ZÁVĚREČNÁ OCHRANA ☘ 

objednací kód: 741

Tento krok není většinou zapotřebí, je nabízen jako bonus, pro ochranu před negativními útoky, pro neuzavření smlouvy, pokud byste opět ve slabé chvilce podlehli. Nese v sobě zasvěcení s dobrou stranou. 

doba služby: 2 hodiny

Cena : 3500 kč (nebo 152,17 €) 

 OD ZAVŘENÍ BRÁNY PO ZÁVĚREČNOU OČISTU ☘ 

objednací kód: 742

Projdete celým procesem od zavření brány, přes záchranu duše, prvotní očistu, navrácení energie až po závěrečnou ochranu. Pokud tedy neabsolvovali jste něco z toho u někoho jiného, pak můžete zvolit kompletní očištění od nečistých sil.

doba služby: 10 hodin

Cena : 13000 kč (nebo 565,22 €)