DETOXIKACE AURY ☘ 

objednací kód: 863

Někdy nejsme si jistí, která část naší aury je nestabilní, proděravělá, s četnými trhlinami, vykazující hluboké rány. Pak nezkoumáme, která ze sedmi aurických obalů to je, a detoxikujeme všechny najednou.

Čistím auru s pomocí andělských bytostí, je ale zapotřebí, abyste si uvědomili vše, co vás ve vašem životě tíží a byli schopni to pustit. 

doba služby: 1 hodina

Cena : 650 kč (nebo 28,26 €)

 DETOXIKACE DUŠE ☘ 

objednací kód: 864

Nejen tělo, ale i naše duše potřebuje někdy zbavit se všech škodlivin a negativních vlivů, aby zářila a přitahovala pozitivní věci. Toxiny v duši jsou někdy mnohem horší, než toxiny těla, neboť na naše tělo také působí a způsobují různé nemoci. 

V této detoxikace andělé očišťují vaší duši pohlazením, vlídným slovem, radami, ale také pomocí léčivých kamenů.

doba služby: 1 hodina

Cena : 650 kč (nebo 28,26 €)

 DETOXIKACE TĚLA ☘ 

objednací kód: 865

Naše těla zanáší se průběžně - ať již prachem, nevhodnou stravou... a dalšími vlivy. Nežijeme na čistě pustém ostrově, kde je jen příroda, která má velkou sílu očistit nejen naše tělo, ale i naší duši, žijeme ve světě techniky a dalších vymožeností, které našemu tělu neprospívají.

V této detoxikace andělé očišťují vaše tělo pohlazením, vlídným slovem, radami, ale také pomocí léčivých kamenů. 

doba služby: 1 hodina

Cena : 650 kč (nebo 28,26 €)

 PROBUZENÍ ŽIVOTNÍ ENERGIE ☘ 

objednací kód: 866

Spící životní energii poznáme velice snadno. Jsme unavení, trpíme nedostatkem spánku nebo nespavostí, naše energie z těla odchází, i když se snažíme jí neustále doplňovat. Pak je na čase naší životní energii opět probudit k životu. 

doba služby: 1 hodina

Cena : 650 kč (nebo 28,26 €)

 ZAPOUZDŘENÍ ŽIVOTNÍ ENERGIE ☘ 

objednací kód: 867

Životní energie se dá ustálit, posílit a zapouzdřit. Nebo jen zapouzdřit, pokud ji máte mnoho a cítíte, že by vám někudy mohla odcházet. Tedy udržet ji u vás ve zdravé míře, aby nebyla v nedostatku, ani v přebytku, neboť obě dvě možnosti škodí především tělu. 

doba služby: 1 hodina

Cena : 650 kč (nebo 28,26 €)