ŠTÍT DOMOVA ☘ 

objednací kód: 795

Domov je stejně důležitý pro nás, jako naše tělesná schránka pro naši duši. Tak, jak se o svůj domov staráme, takovou lásku nám pak oplácí. Je dobré nemyslet pouze na ochranu svou, ale také našeho domova. Pokud se náš dům umí bránit, je to stejné, jako když jsme my zdraví. Jakmile dům onemocní, je více náchylnější proti vlivům zvenčí. Tento štít by měl vydržet neporušen po dobu 6 měsíců. Dostanete doporučení, jak o vytvořený štít pečovat.

doba služby: 1 hodina

Cena : 650 kč (nebo 28,26 €) 

 ŠTÍT DUŠE ☘ 

objednací kód: 796

Duše se liší od životní síly především tím, že duše s námi putuje z života do života, kdežto životní síla je síla těla, tedy jen pro tento život. Pokud duše nekoresponduje s tělem a životní silou, pak nastupují různé nemoci, aby nás upozornili na to, co děláme špatně, a jakou cestou se máme vydat. Tento štít by měl vydržet neporušen po dobu 6 měsíců. Dostanete doporučení, jak o vytvořený štít pečovat.

doba služby: 1 hodina

Cena : 650 kč (nebo 28,26 €) 

 ŠTÍT OČISTNÝ S OCHRANOU ☘ 

objednací kód: 797

Tato ochrana obsahuje také očistu od negací a negativních vlivů, ochrana v sobě snoubí ochranu před negací, negativním působení ostatních lidí, zmírnění hněvu vyslaného k vám, by ten, jež by chtěl škodit, sám škodu utrpěl, ochrana a otevření brány úspěchu a prosperity, ochrana před závažným onemocněním, ochrana srdce, těla i duše. Tento štít by měl vydržet neporušen po dobu 6 měsíců. Dostanete doporučení, jak o vytvořený štít pečovat. Toto je nejžádanější ochranný štít.

doba služby: 1 hodina

Cena : 650 kč (nebo 28,26 €) 

 ŠTÍT OSVOBOZENÉ DUŠE ☘ 

objednací kód: 798

Někdy nám naši blízcí, kteří již nejsou mezi námi, pomáhají. Pokud u sebe máme velké negace, odnáší si je také tato duše, vstřebává je do sebe. Aby jí tato práce příliš nevyčerpávala, můžeme i pro takovouto duši žádat ochranu. Tento štít by měl vydržet neporušen po dobu 6 měsíců. Dostanete doporučení, jak o vytvořený štít pečovat.

doba služby: 1 hodina

Cena : 650 kč (nebo 28,26 €) 

 ŠTÍT PODNIKATELSKÝCH PROSTOR ☘ 

objednací kód: 799

Závist a další negace ulpívají nejen v prostoru samotném, tedy ve výrobních halách, kancelářích, ordinacích a podobně, ale také na pláštích budov. Tato ochrana vytváří světelný kruh nejen uvnitř podnikatelských míst, ale také zvenku. Tato ochrana vydrží zhruba 3 měsíce, záleží na vlivu zvenčí, jak je na tyto podnikatelské prostory působeno negativními energiemi.

doba služby: 1 hodina

Cena : 650 kč (nebo 28,26 €) 

 ŠTÍT PROTI NEGACI A ZÁVISTI ☘ 

objednací kód: 800

S negacemi se setkáváme na každém kroku, stejně jako s nepřátelstvím nebo závistí. Tento štít tyto negace k vám nepustí. 

Tento štít by měl vydržet neporušen po dobu 6 měsíců. Dostanete doporučení, jak o vytvořený štít pečovat.

doba služby: 1 hodina

Cena : 650 kč (nebo 28,26 €) 

 ŠTÍT SE ZÁMOTKEM 7 UZLŮ ☘ 

objednací kód: 802

Tento zámotek je tvořen sedmi uzly, sedmi silnými energiemi, které sestávají ze sedmi ochran, proti negacím, nemocím, černé magii, na podporu a vložení štěstí do života, na podporu lásky a touhy.Tento štít by měl vydržet neporušen po dobu 6 měsíců. Dostanete doporučení, jak o vytvořený štít pečovat.

doba služby: 1 hodina

Cena : 650 kč (nebo 28,26 €) 

 ŠTÍT SEDMI OCHRAN ☘ 

objednací kód: 803

Tato ochrana v sobě snoubí ochranu před negací, negativním působení ostatních lidí, zmírnění hněvu vyslaného k vám, by ten, jež by chtěl škodit, sám škodu utrpěl, ochrana a otevření brány úspěchu a prosperity, ochrana před závažným onemocněním, ochrana srdce, těla i duše. Tento štít by měl vydržet neporušen po dobu 6 měsíců. Dostanete doporučení, jak o vytvořený štít pečovat.

doba služby: 1 hodina

Cena : 650 kč (nebo 28,26 €) 

 ŠTÍT SRDCE A LÁSKY ☘ 

objednací kód: 804

Ochrana srdce používá se pouze v případech, kdy se vám zdá, že někdo útočí na vaše srdce, aniž byste si to vy sami přáli. Tato ochrana používá se také ve chvílích, kdy trápí vás láska a ničí vaše srdce zevnitř. Tento štít by měl vydržet neporušen po dobu 6 měsíců. Dostanete doporučení, jak o vytvořený štít pečovat.

doba služby: 1 hodina

Cena : 650 kč (nebo 28,26 €) 

 ŠTÍT ZAMĚSTNÁNÍ ☘ 

objednací kód: 805

Dobrá práce je vzácná a pokud ji již jednou získáme, pochopitelně si ji chceme udržet, ať již z jakéhokoliv důvodu. Je třeba dát této oblasti mnoho lásky, a ochránit ji, aby u nás zůstala co nejdéle. Tento štít by měl vydržet neporušen po dobu 6 měsíců. Dostanete doporučení, jak o vytvořený štít pečovat.

doba služby: 1 hodina

Cena : 650 kč (nebo 28,26 €) 

 ŠTÍT ŽIVOTNÍ SÍLY ☘ 

objednací kód: 806

Životní síla je pro nás velice důležitá. Pokud tuto sílu nemáme, cítíme se vyčerpaní, bez života, nic nás nebaví ani nenaplňuje. Prostě jen přežíváme, místo abychom si užívali života, který je tak krásný, jak si ho sami uděláme. Tento štít by měl vydržet neporušen po dobu 6 měsíců. Dostanete doporučení, jak o vytvořený štít pečovat.

doba služby: 1 hodina

Cena : 650 kč (nebo 28,26 €) 

 ŠTÍT RODINNÝ ☘ 

objednací kód: 801

Ochrana soustředí se především na udržení zdraví, má účinnost po dobu 3 měsíců. Trošku tuto ochranu popíšu, aby nedocházelo k mílce.

Od března, co tuto ochranu dělám zejména na celosvětově se šířící nový vir, nezaznamenala jsem ještě ani jeden případ nákazy, i když sama říkám, že nic není 100%, a může se i přes ochranu objevit, kdy by nemoc měla probíhat bezpříznakově nebo s hodně slabými příznaky - ale opravdu se mi to ještě nestalo. I lidičky, co se nechali testovat, neprošli touto nemocí, a jsou v pořádku. Ale raději počítám i s touto možností. Zejména u lidiček, kteří se pohybují v úzkém epicentru nákazy, tedy je tam možnost nakažení největší. 

Ochrana se standardně vztahuje na zadavatele, partnera, rodiče a děti. Čím dál častěji toto rozšiřuji o další lidičky.

Tedy abyste měli kompletní informace - vztahuje se to na zadavatele, tedy vás, na vašeho partnera, pokud ho máte, na vaše rodiče, na vaše děti a jejich partnery, a na jejich děti. Někteří lidičky volí tuto ochranu i pro svou kočičku nebo pejska (jsou to savci, a tudíž je zde malé procento možnosti nákazy) - tedy i je mohu do ochrany zahrnout. 

Většinou se jedná o cca 5 lidí, někdy i 20 lidí. Cena je kompletní, neplatíte za každého zvlášť. Tuto ochranu vždy provedu v noci, když je předpoklad, že  těla odpočívají (tedy spinkáte).

V průběhu dělám vždy kontrolu této ochrany a hlídám lidičky,a v případě potřeby posiluji tento štít, abyste opravdu neonemocněli.

doba služby: 1 hodina a více - dle potřeby

Cena : 730 kč (nebo 31,74 €)